Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaryzykowałem zakup butów z venezi na ostatniej promocji. Zależało mi na otwartej przyszwie i zdobieniach. Przekonałem się do noszenia po ostatnich deszczach ze śniegiem kiedy stopa w ogóle nie zmarzła za sprawą dosyć grubej podeszwy. Idealne na jesień zimę.

post-57415-0-15141600-1513538715_thumb.jpeg

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dam znać, no worries. Chociaż nie chciałbym przyjmować roli arbitra, bo - jak to często bywa z takimi "sieciówkami" - jedna para może być ok, a druga już niekoniecznie... ;)

Tym bardziej każda opinia jest cenna. Ja dziś młodszemu synowi kupowałem w CCC kapcie do przedszkola, bo on po prostu ma jakiś talent do ich darcia, przecierania itp. i przy okazji znowu butom Lasockiego się przyglądałem, choć wiadomo jak to jest z 5 latkiem u nogi, gdy małżonki nie ma. Na szczęście po powrocie do domu okazało się, że małżonka trochę pierników upiekła, więc pachnie już u mnie Świętami :-)

post-34987-0-06950000-1513539069_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie, póki co, też do Wojasa po buty chodzę, ew. Gino Rossi... O Martensach nie wspomnę, bo to jak dla mnie osobna kategoria. W wyższe półki nie celuję i raczej nie będę tego zmieniał, a z Wojasa jestem bardzo zadowolony!

Ja nigdy nie kupowałem butów gino rossi, dużo negatywnych opinii można znaleźć na temat butów tej marki, tak samo dużo jak w Lasockim...mówisz, że jesteś zadowolony to może się skuszę, nie raz widziałem ciekawe buty ale z racji wielu negatywnych opinii nigdy nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Coż, ja negatywnych doświadczeń z Gino Rossi nie mam, więc mój głos jest na TAK :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem w TK Maxie buty Chippewa za relatywnie niskie pieniądze i jestem w szoku jak na tak twardą skórę jest tak wygodnie od początku. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tej dziedzinie ale po wpisach tutaj przy okazji zmierzyłem i zakupiłem.

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jaka cena w TK ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je po 202 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To ciekawe, chyba, że obniżyli gdzieniegdzie, bo u mnie nadal 349zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wałbrzychu były niebieskie. 202 zł. Za 200 coś widziałem też w Renomie, ale to z 2 miesiące temu. 

Gdybym miał choppera - to były genialne wysokie na motocykl za 149 zł. Ale nie mam, a bez niego wyglądałbym w nich jak idiota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie Chippewy (TK Maxx w Warszawie za 230zł)

41LsIonB2aL.jpg

 

I takie Martensy jeszcze (też TK Maxx)

21806201.jpg


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej były po 202 zł w Magnolii we Wrocławiu.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj podjąłem (pierwszy raz w życiu) ryzyko zakupienia butów Lasocki. Nie, żebym się w temat jakoś wgłębiał - jestem tylko użytkownikiem obuwia, a nie jakimś tam pasjonatem, czy znawcą, ale parę razy spotkałem się z negatywnymi ocenami. Ale zdecydowałem, że za 2 stówy zaryzykuję, bo wizualnie mi przypasowały - a po przymierzeniu, na nodze czułem, że jest całkiem komfortowo. Zobaczymy, jak szybko się "zjadą". ;)

 

 

 

 

 

 

Daj znak jak się noszą kupiłem je z miesiąc temu :) tylko póki co dwa razy na nodze.

Były w promocji na otwarcie drugiego sklepu w BP. Moje pierwsze Lasocki

 

iEkCZXJ.jpg

A takie drugie na początku grudnia też w promocji.

 

8w9kQG0.jpg

 

A dzisiaj udało mi się znaleźć bardzo fajne lotniki.

 

cDrykVS.jpg

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotniki całkiem, całkiem. W Massiko Dutti widziałem nawet, nawet warte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lotnik bardzo budżetowy ale mi się spodobał. Ciężko znaleźć było coś takiego więc jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jeśli by był kapciofilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - mam takie pytanie o Timberlandy Premium 6inch - robie juz ktoras przymiarke i mam wrazenie, ze stopa lata mi w nim na boki (przod). Nie mozna ich mocniej zwiazac z przodu a skarpeta rowniez nie byla z tych cienkich. Nie ma mozliwosci zwrotu a cena rowniez nie jest zbyt niska a bez dluzszego pochodzenia to moze byc loteria. Czy ktos z Was moze sie spotkal z podobnym spostrzezeniem luz nosi i pomimo tego wszystko jest wygodne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.