Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zajefajna prezentacja butów. Super zdjęcia.

 

Dla mnie najładniejszy kolor aby na butach z nakładanym noskiem zrobić lustro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy monki jako takie (koniakowe, ale to chyba mniej ważne) pasują do garnituru (granatowego dla ścisłości) 2rzędowego:ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie znam się na butach. Kupiłem takie w weekend w Kazarze, bo mi się podobały i były na wyprzedaży.

1ac1581ee777.jpg

 

Czytałem tu, żeby nie nosić butów dzień po dniu i dać im odpocząć.

Czy w przypadku gdy idę do pracy ok. 25 minut, zdejmuję je na 8 godzin, a potem 25 minut wracam, to też stosować się do tej zasady? Nie będzie to przesada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie stosować, bo to się odnosi do obuwia noszonego po kilka godzin dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy monki jako takie (koniakowe, ale to chyba mniej ważne) pasują do garnituru (granatowego dla ścisłości) 2rzędowego? :ph34r:

Moim zdaniem stopień formalności takiego garnituru nie koresponduje z takim kolorem. No chyba że na jakąś zabawę itd.

Cześć,

Nie znam się na butach. Kupiłem takie w weekend w Kazarze, bo mi się podobały i były na wyprzedaży.

 

Czytałem tu, żeby nie nosić butów dzień po dniu i dać im odpocząć.

Czy w przypadku gdy idę do pracy ok. 25 minut, zdejmuję je na 8 godzin, a potem 25 minut wracam, to też stosować się do tej zasady? Nie będzie to przesada?

Moim zdaniem nakładany nosek zachodzi za daleko w kierunku środka buta. Złe proporcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie znam się na butach.

 

Pytasz czy musisz  je sznurować i zapinać na suwak czy możesz zostać przy jednej z opcji?

:-)

 

 

Klik Klak

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie znam się na butach. Kupiłem takie w weekend w Kazarze, bo mi się podobały i były na wyprzedaży.

 

Made in China?

 

A odpowiadając na twoje pytanie, to nie musisz się tym raczej przejmować.

Edytowane przez user123401

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stosować, bo to się odnosi do obuwia noszonego po kilka godzin dziennie.

 

Dzięki

 

Made in China?

 

Made in Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Czy monki jako takie (koniakowe, ale to chyba mniej ważne) pasują do garnituru (granatowego dla ścisłości) 2rzędowego:ph34r:

 

Ekspertem nie jestem, bo sam nie noszę raczej garniturów poza wyjątkowymi okazjami, ale w mojej opinii kolor tutaj jest kluczowy. Brązowe lub czarne monki do granatowego garnituru jak najbardziej. Koniakowe to do jasnoszarego by pasowały. A np. brązowe w zamszu ja noszę do jeansow. Monki są bardzo uniwersalne. Z sieci, wygląda to dobrze.

 

double-monk-strap-shoes-for-men-36.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

 

Made in Poland

 

Poważne? To nie było uszczypliwe. To firma z Przemyśla i buty są importowane z Chin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś był zainteresowany to mam do oddanie rewelacyjne Double monki Cheaney, rozm. 42. Dokładnie takie

 

https://www.cheaney.co.uk/mens-c48/130th-anniversary-c70/cheaney-freeman-burnished-double-buckle-boot-in-black-calf-leather-p440

 

Oraz chukka Yanko 654Y, tez rozm. 42, niebieskie . W zasadzie takie hak te tylko trochę inne kopyto

 

https://patine.pl/yanko-080y-blue.html

 

A kolor taki jak w tych trzewikach, niejednolity

 

https://patine.pl/yanko-525hy-blue.html

 

 

. Oczywiście nowe. Szczegóły , zdjęcia, ceny - zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nie znam się na butach. Kupiłem takie w weekend w Kazarze, bo mi się podobały i były na wyprzedaży.

 

 

Czytałem tu, żeby nie nosić butów dzień po dniu i dać im odpocząć.

Czy w przypadku gdy idę do pracy ok. 25 minut, zdejmuję je na 8 godzin, a potem 25 minut wracam, to też stosować się do tej zasady? Nie będzie to przesada?

Wyglądają bardzo fajnie. :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy nabytek, moje poprzednie trekingi dobrze służyły przez 5 lat, zobaczymy jak będą się sprawdzać MEINDL Borneo 2 MFS

 

5da580742f4c95f8ed0d510f246e6d90.jpg

78c266eb451db2fbd1a5e7cba76eb842.jpg

 

 

Wysłane z iPhone


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważne? To nie było uszczypliwe. To firma z Przemyśla i buty są importowane z Chin. 

 

Serio. Kupując nie byłem świadomy. Sprawdziłem dopiero jak zapytałeś

bcee103ee855.jpg

 

Wyglądają bardzo fajnie. :)

 

 

 

Wyglądają bardzo fajnie. :)

 

Dzięki. Są bardzo wygodne w zasadzie od pierwszego założenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

:D

Które?

Ja mam Iron Ranger 8119

pzdr.

 

A ostatnio takie:

post-13699-0-80481400-1519307316_thumb.jpeg

 

Czy ktoś się orientuje czy podeszwa z czasem zmięknie?

Bo na razie człapie jak kaczka.

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Które?

Ja mam Iron Ranger 8119

Właśnie te, z podeszwą Vibram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TK Maxx ostatnimi czasy wielka posucha w butach...przynajmniej w tych w trójmieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zapisałem sie na forum z powodu poszukiwania zegarka a pierwszy post w temacie butów, hehe.  Ale do rzeczy, napaliłem sie na Chippewa takie jak powyżej z TKMAXXA. Wg wszystkich opinii  buty są bardzo wygodne nawet po pierwszym założeniu chociaż bardzo sztywne. Założyłem je w sklepie i powiem szczerze zdziwiłem się bo buty były bardzo niewygodne. Faktycznie b. sztywne, podeszwa Vibram w ogóle nie do zgięcia, górna krawędź buta ściera kostkę.  Noszę rozm 40 i przymierzałem 40. Może są inne tęgości tego modelu? Pojadę jeszcze raz i zrobię drugie podejście chyba.         

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suburban Chukka są tylko w tęgości E.

Po pierwszym założeniu wydawały się za szerokie dla mnie ale po jednym dniu chodzenia są już OK. Muszę tylko mocno ściągnąć sznurowadła.

Buty muszą się rozchodzić przez kilka dni, zmiękną i nie będą gniotły.

I tak w Chippewa trwa to o wiele krócej niż w Red Wing, które trzeba rozchodzić przez kilka tygodni.

Trzeba się przyzwyczaić. Potem w butach chodzi się jakby były szyte na miarę.

Musisz tylko dobrze dopasować rozmiar. Nie mogą być ani za duże, ani za małe. Mogą cisnąć po bokach bo się rozchodzą, ale musisz być w stanie swobodnie poruszać palcami.

 

Co do podeszwy w Chippewa to jeszcze za krótko chodziłem i na razie nie wiem czy zmięknie.

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem, bo sam nie noszę raczej garniturów poza wyjątkowymi okazjami, ale w mojej opinii kolor tutaj jest kluczowy. Brązowe lub czarne monki do granatowego garnituru jak najbardziej. Koniakowe to do jasnoszarego by pasowały. A np. brązowe w zamszu ja noszę do jeansow. Monki są bardzo uniwersalne. Z sieci, wygląda to dobrze.

 

 

O, no widzisz, o czymś takim myślałem. Dzięki za fotke. Tylko koszula biała i krawat granat z elementami brązu.

Gdzie takie buty można znaleźć? W cenie do 1 tys? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie klasyki dzisiaj przytargałem :)

e654a8fa7e228683e14bc8919e42faf7.jpg

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.