Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam kolejne customy od Bartka (@bacustoms_art). Tym razem inspirowane witrażami fromborskimi Nike Cortez :)

Poprzednie Superstary noszą się świetnie, potwierdzam jakość i trwałość dla tych którzy pytali.

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

 

Fajne. Napisz coś więcej o jakości i trwałości. jakie to są farby? co z chodzeniem w deszczowej pogodzie (bo o wypraniu można zapomnieć).

sam proces takiego "zlecenia" jak wygląda?

wysyłasz buty z motywem do malowania, pewnie uprzednio potwierdzonym, że uda się to zrobić i po jakimś (?) czasie dostajesz przesyłkę zwrotną?jak wyglądają koszty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Napisz coś więcej o jakości i trwałości. jakie to są farby? co z chodzeniem w deszczowej pogodzie (bo o wypraniu można zapomnieć).

sam proces takiego "zlecenia" jak wygląda?

wysyłasz buty z motywem do malowania, pewnie uprzednio potwierdzonym, że uda się to zrobić i po jakimś (?) czasie dostajesz przesyłkę zwrotną?jak wyglądają koszty?

Witaj.

Farby jakich używa Bartek to specjalne farby do malowania na skórze, zabezpieczone dodatkowo specjalnym lakierem. Są bardzo trwałe. Noszę poprzednie praktycznie codziennie i sprawują się super. Także przy deszczu, błocie. Po zabrudzeniu wystarczy delikatnie przemyć wilgotną szmatką, używam też bezbarwnej pasty do butów.

W moim przypadku sprawa jest prosta, bo mieszkam 4 kilometry od Twórcy, znam go dobrze :) Zawieźć i odebrać buty to nie problem :)

Koszt namalowania takiego wzoru to w przypadku tych Nike 200 zł. Pewnie przy większych i bardziej skomplikowanych trochę więcej. W przypadku osób z dalszych okolic dojdą koszty wysyłki butów.

Wszystko ustalane indywidualnie, w przypadku Superstarów z motywem VanGogha rzuciłem mu tylko hasło: Gwiaździsta noc, w przypadku Nike dostał hasło: coś związane ze sztuką, ma być kolorowo. Reszta to jego inwencja i pomysły :)

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Farby jakich używa Bartek to specjalne farby do malowania na skórze, zabezpieczone dodatkowo specjalnym lakierem. Są bardzo trwałe. Noszę poprzednie praktycznie codziennie i sprawują się super. Także przy deszczu, błocie. Po zabrudzeniu wystarczy delikatnie przemyć wilgotną szmatką, używam też bezbarwnej pasty do butów.

W moim przypadku sprawa jest prosta, bo mieszkam 4 kilometry od Twórcy, znam go dobrze :) Zawieźć i odebrać buty to nie problem :)

Koszt namalowania takiego wzoru to w przypadku tych Nike 200 zł. Pewnie przy większych i bardziej skomplikowanych trochę więcej. W przypadku osób z dalszych okolic dojdą koszty wysyłki butów.

Wszystko ustalane indywidualnie, w przypadku Superstarów z motywem VanGogha rzuciłem mu tylko hasło: Gwiaździsta noc, w przypadku Nike dostał hasło: coś związane ze sztuką, ma być kolorowo. Reszta to jego inwencja i pomysły :)

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

dziękuję za informacje.

Super sprawa!! i podziwiam kunszt Artysty, no tak trzeba go nazwać, przez duże A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za informacje.

Super sprawa!! i podziwiam kunszt Artysty, no tak trzeba go nazwać, przez duże A

No jest dobry :) Młodziutki artysta, tegoroczny maturzysta. Z wielką wyobraźnią...

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś poszukuje butów trekkingowych lub "do roboty" polecam Columbia Peakfreak Nomad - używam już jakiś czas i sprawdzają się w naprawdę ciężkich warunkach.

 

post-87540-0-48140500-1532541265_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie można podkleić wkładkę w bucie, tak żeby później but nie był upaćkany klejem i nie śmierdział papierosami?

Tak przy okazji, to kto wymyslił te wkładki połówki? Przecież wiadomo, że to się zaraz odklei przy ściąganiu buta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ;)

W tzw półbutach, w wielu miałem te "półwkładki" i żadna się nie odkleiła. Natomiast w jednych mokasynach marki Salamander i owszem, choć była to cała wkładka. Wkleiłem sam. Nie palę to papierosami nie śmierdziało, a i klej jakoś intensywnie nie "zapodawał" ;)

Acha - przykro mi - to nie propozycja zajęcia się Twoimi butami ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze się odklejają. Przy reklamacji powiedzieliby pewnie, że źle chodzę. Dlatego staram się takie wkladki omijać.

Teraz kupiłem Prady i wyglądało, że wkładki są przyszyte do podeszwy. Po pierwszym wyjściu już wiem, że nie są. Trochę nieładnie z ich strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup dobry szewski klej, albo klej do skóry i póki nie jest to zanieczyszczone podklej solidnie. Ewentualnie kup pełną skórzaną wkładkę i wklej. 

Co do reklamacji, spróbuj choc bywa różnie.

Koledze odrzucili jako powód podając, że zbyt słabo sznuruje buty. Wsuwane były, bez sznurówek ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie doszły nowe brogsy od LOAKE , model Buckingham . 

 

WoGvzo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie doszły nowe brogsy od LOAKE , model Buckingham .

 

Ależ ładne kopyto.

Mam podobne noski w Barkerach.

Proponowałbym zrobić lustro na czubku.

Będzie mega efekt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dokupiłem kolejne sportowe:

4300de5a31982b60b7badff493c1e5a4.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja zamówiłem sobie Martensy 1460 w kolorze Navy :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dobry wybór  :) Co jakiś czas kusi mnie powrót do nich, choć raczej do klasycznej czerni  ;) Ile dutków trzeba teraz za takie ciżmy zapłacić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem bardzo okazyjnie 500 złotych :) Z tym, że made in China, za angielskie trzeba zapłacić dużo więcej :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka rada - chińskich nie polecam, miałem 2 pary- naprawdę słaba jakość, podeszwa się rozwulkanizowała po 2 tygodniach noszenia. Obecnie mam 1460 made in england - trzymają się, choć  drażni mnie  podeszwa taka "przeźroczysta trochę" - swoje kupiłem w Tk-maxxie za 260zł o ile pamiętam.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poleci ktoś jakieś fajne i przede wszystkim wygodne buty sportowe?

Do tej portu jestem fanem Air Maxów, light, 90tek. Dla mnie są to mega wygodne buty na co dzień, lecz chciałbym spróbować może czegoś nowego, innego. Jakieś propozycje ktoś mógłby zarekomendować?

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

NB - 997, 998, 1500, 1400, 670. Ogólnie polecam wersje angielskie i amerykańskie. Dla mnie nie ma lepszych pod względem jakości, trwałości i wygody, a miałem już wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem że wygodne i przymierzałem Asics Gel Kayano i wygoda mega, tylko chyba na codzień chodzić w butach do biegania to słabo...

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz nike to flyknity tez są bardzo wygodne. Pierwotnie to tez był model typowo dla biegaczy, ale w dzisiejszych czasach to już raczej nie ma znaczenia.

 

Ja mam model cały czarny.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.