Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czy poleci ktoś jakieś fajne i przede wszystkim wygodne buty sportowe?

Do tej portu jestem fanem Air Maxów, light, 90tek. Dla mnie są to mega wygodne buty na co dzień, lecz chciałbym spróbować może czegoś nowego, innego. Jakieś propozycje ktoś mógłby zarekomendować?

 

S7

Zerknij na adidasa. Przede wszystkim na serię ultraboost (Mam obecnie, miazga jeśli chodzi o wygode), lub eqt 93/17, NMD R1 lub R2.

 

Z Asiscs'ów Gel Lyte III a przede wszystkim V.

 

Mam i noszę zarówno Maxy 1 jak i 90'tki, fakt są wygodne ale adidas z ultraboostem miażdży.

 

Ja z kolei z NB nie jestem/byłem zadowolony. Mój brat jest ich fanem ale po zakupie 1500 jak zaczęła farba z pianki po 2 tygodniach schodzić/kruszyć się to już chyba też przestał być.

94894662258d86b4c5e04af87d505ad8.jpg

 

Tapatok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Asicsy polecam przymierzyć bo nowe wersje są mega wąskie a podeszwa zbyt miękka i niestabilna. Jak mi się wizualnie podobają tak przymierzałem się kilka razy i zawsze to samo. Idę i czuję jakbym się miał przewrócić.

Co do M1500 kiedyś był jakiś problem z odpryskami. Ja ma ten model pierwszy raz. Mają chyba pół roku jak dobrze pamiętam. Chodze w nich średnio 4-5 dni w tygodniu i wyglądają jak poniżej. Nie mam zastrzeżeń.2d9ce0d94a469f77d3662539978c3088.jpg

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, te same granatowo-pomarańczowe 1500 kupił sobie mój brat. I farba zaczęła sie kruszyc/odpryskiwac. Oddał w piz**** .

 

Tapatok

Dokladnie, te same granatowo-pomarańczowe 1500 kupił sobie mój brat. I farba zaczęła sie kruszyc/odpryskiwac. Oddał w piz**** .

 

Tapatok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam je ja i dwóch kolegów z forum. Marcina są na pewno OK, Mariusza nie wiem. Trafił brat na feler, zdarza się. Mnie się nigdy nic złego nie przytrafiło z NB. Chodzi też moja żona i starsza córka i wszystko jest OK.

Jedyne obuwie sportowe które mnie się psuje to Reebok. Każde które kupiłem, rozwaliły się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1500 made in England z football packu i potwierdzam - farba lekko pęka, nie widać tego na pierwszy rzut oka (jeśli są brudne to pęknięcia bardziej zbierają zanieczyszczenia). Może to też kwestia wagi, bo podeszwa u mnie nie ma lekko - dosłownie (115 kg+).

 

Do tego 1500 są twarde (podeszwa), ale jakość skóry jest świetna.

 

Wygody boosta chyba nic nie przebije (pure boost, ultra boost, equipmenty na booście), ale warto zerknąć jeszcze na klasykę - Asics (III lub V) lub Saucony (mam Jazz 91 - są pod względem wygody zaraz po boostach).

 

Ewentualnie Diadora made in Italy, ale tutaj bazuję na opiniach innych, bo sam nie miałem na nodze.

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Diadora made in italy, tak jak kiedyś pisałem. Twarda i wkładka ma doklejana pod piętą piankę ale ta odpada. Są bardzo głębokie, czułem się w nich jak w kaloszach. Jakość wykonania za te wyśmienita. Ja jednak oddałem bo wady które wymieniłem za bardzo przeszkadzały.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę przejść do sklepu wrzucić na nogę NB 997 i 1500 bo te 2 modele mi się podobają.

Co do asicsa nie bardzo mi się widzą.

Adidasa też prześledze.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je ja i dwóch kolegów z forum. Marcina są na pewno OK, Mariusza nie wiem. Trafił brat na feler, zdarza się. Mnie się nigdy nic złego nie przytrafiło z NB. Chodzi też moja żona i starsza córka i wszystko jest OK.

Jedyne obuwie sportowe które mnie się psuje to Reebok. Każde które kupiłem, rozwaliły się.

Moje także póki co są ok

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumem że model NB 997 a 1500 to jest porównywalna jakość i wygoda?

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Rozumem że model NB 997 a 1500 to jest porównywalna jakość i wygoda?

 

S7

Nie,

1500 to UK a 997 to USA. Wersje USA są IMO z lepszych materiałów i są trwalsze. 997 są też minumalnie wygodniejsze od 1500 i są jakby lepiej dopasowane do stopy. Jak szyte na miarę. Najwygodniejsze są 998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konkretną odpowiedź. 997 też lepiej mi się podobają z wyglądu niż 1500 i 998.

 

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Możecie polecić jakieś klasyki stylizowane na buty do biegania z lat 70/80, coś w stylu Nike MD Runner / Internationalist albo Onitsuka Tiger Ultimate 81? W adidasie znalazłem tylko ZX, ale chyba coś jeszcze powinno być; Reebok ma model Classic, ale jakoś mi nie podchodzi. Szukam czegoś bardzo prostego, bez żadnych udziwnień. Macie jakieś swoje typy (marka dowolna byle nie NB)?

Tak z ciekawości, czemu nie NB? Bo 410 to w tym przypadku dość oczywisty typ  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakieś klasyki stylizowane na buty do biegania z lat 70/80, coś w stylu Nike MD Runner / Internationalist albo Onitsuka Tiger Ultimate 81? W adidasie znalazłem tylko ZX, ale chyba coś jeszcze powinno być; Reebok ma model Classic, ale jakoś mi nie podchodzi. Szukam czegoś bardzo prostego, bez żadnych udziwnień. Macie jakieś swoje typy (marka dowolna byle nie NB)?

Puma Runner?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te Runnery a np. Adidas Samba czy Spezial to trochę inny typ buta. Ale jeżeli te drugie bardziej pasują to jeszcze lepsze są Samos Vintage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze Asics Onitsuka Tiger Colorado Eighty Five. Mam i polecam , lubię bardziej niż NB UK czy USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z retro runnner sam używam Adidas LA Trainer. Przyzwoite, ładnie wyglądają na stopie, średnio wygodne, no ale mi po prostu się podobają.  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przy zakupach dla syna takie się trafiły za......90 pln- chyba nie przepłaciłem 

post-31778-0-14590000-1537944912_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne te Colorado, ale widzę, że może być problem z dostępnością w PL.

Niestety . Ja trafiłem z 2 lata temu w outlecie Asicsa i to za grosze , coś ok. 70 zł :)

Aha ostatnio w TK Maxx widziałem Puma Jogger, rewelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ciżem na jesienne spacery z wókiem wzdłóż nadmorskiej promenady klikłem.33851b6f33b55a8d31cc594fbe8d8e31.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.