Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Co kto lubi ;) są fanatycy Air Maxów i przeciwnicy, tak jak z NB ;) Warto przymierzyć jak nie miałeś nigdy na nodze.

Ale cena fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO mega fajne ciżmy  :) Cena 350 PLN za ori to okazja w przypadku tych butów  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że poszła jakaś ściema z dodatkowym rabatem 20% na wyprzedaż na stronie Nike, albo mają jakieś kłopoty techniczne. Nabija rabat w koszyku, ale przy płatności cena wraca do zwykłej wyprzedażowej i dodaje koszty wysyłki. Może to i lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosma fajne sa te NB ja kupilem takie tylko granatowe juz jakies dwa lata temu, w sumie musze je odkopac w szafie bo pogada w sam raz.

 

@Krygo Co do Air Maxow ja jestem fanem, zdecydowanie warto. Na niektore modele po sezonie w sklepach sa tez dobre promo, tylko potem ciezko z rozmiarem.

Tyle, ze polecam przmierzyc bo przynajmniej mnie, na mojej stopie lepiej leza jedynki niz 90tki.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że poszła jakaś ściema z dodatkowym rabatem 20% na wyprzedaż na stronie Nike, albo mają jakieś kłopoty techniczne. Nabija rabat w koszyku, ale przy płatności cena wraca do zwykłej wyprzedażowej i dodaje koszty wysyłki. Może to i lepiej

 

 

Może i tak. Jak też kupiłem, bo była trafiejka za 350pln, zresztą tu na forum. Jeden Kolega sprzedawał nówki za 350 pln z Footlocker'a, a zawsze chciałem sprawdzić te legendarną wygodę ale za 650 pln, to aż tak ciekaw nie byłem. No nie urzekła mnie ta legendarna wygoda ale za to mogę powiedzieć, że są wytrzymałe i dobrze zrobione. Ja ogólnie szybko niszczę obuwie, 125kg + kilka kilometrów dziennie i po 3 miesiącach nie było żadnych oznak rozklejania, pękania, odchodzenia tych nosków - tu mie zaymponowaly.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Wygląda na to, że kod był od dzisiaj i teraz kminie kupić czy nie kupić... Bo podobają się mocno. Gdyby ktoś reflektował to: NJOY20 zbija o 20%

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ciżem na jesienne spacery z wókiem wzdłóż nadmorskiej promenady klikłem.

 

 

Też miałem, chodziłem i je zmęczyłem. Nie zachwyciły mnie ani wygodą, ani jakąś super wytrzymałością. Fakt, że bardzo intensywnie je użytkowałem, ale tak czy siak znosiły się za szybko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem nigdy NB, cze sprobowac

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Wygląda na to, że kod był od dzisiaj i teraz kminie kupić czy nie kupić... Bo podobają się mocno. Gdyby ktoś reflektował to: NJOY20 zbija o 20%

 

Dzięki za cynk , kupiłem 3 pary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu od czasu do czasu i tak się zastanawiam - nikt tu Vansów nie nosi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie przymierzalem pare razy ale jakos mi nie leza :/ jednak caly czas mysle zeby kupic tak do kolekcji ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zaglądam tu od czasu do czasu i tak się zastanawiam - nikt tu Vansów nie nosi? ;)

ja noszę :D takie

 

vans-old-skool-reptile-black-tornado.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk , kupiłem 3 pary :)

 

Spoko loko :) Ja też kupiłem koniec końców ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, no! Jeden przynajmniej. :D

 

vvv, chyba specyficzny temat bo trzeba trafić te odpowiednie. Jakieś 3 lata temu kupiłem nieco przypadkowo najprostsze czarne Sk8-Hi i praktycznie z miejsca się zakochałem. Obok Nike Free Flyknitów (do biegania) najwygodniejsze buty, jakie w życiu miałem na sobie. Od tamtego czasu zaopatrzyłem się też w zimowo-futrzane Sk8-Hi MTE i 2 pary Old Skool. Z tych ostatnich pierwsza para (z musztardowego płótna albo czegoś w tym stylu) była fajna, ale sztywna i nie do końca wygodna, ale i tak znosiłem je do zera. Druga para (z bordowego zamszu – mam je dalej) w mroźny jesienny wieczór zajechała mi achillesa. Ale i tak je lubię. :) Co ciekawe, ta pierwsza para czarnych Sk8-Hi dalej mi służy.

 

A przewrotnie napiszę jeszcze, że aktualnie najczęściej pomykam w białych sneakersach Sprandi (z podstawówki wspomnień czar!) i jestem z nich wybitnie zadowolony. Po kilku tygodniach obleciałem wszystkie CCC w mieście, żeby sobie kupić jeszcze jedną parę na zapas. 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przed zakupem Air Maxów radzę przymierzyć w sklepie. Ja właśnie odsprzedałem swoje po 2 dniach noszenia. Buty są bardzo ciasne i wbrew opiniom niezbyt wygodne (może gdybym kupił rozmiar większe było by OK). Kupiłem model  Model Air Max 90 Essential. Jednym słowem wracam do sprawdzonych NB

 

m33ff5ac668655c86830c6e08615bc237_411452

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się w Nike+, więc zwrot mam za darmoszkę jak mi cokolwiek nie przypasuje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sie sprawdzilypost-46557-0-68501500-1538852080_thumb.jpg

Edytowane przez deepex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam wygodnych butów sportowych w przyzwoitej cenie ;)

Na duża stopę 46+

New balance wyglądają kiepsko

Adidas sst 46 za małe 46 i 2/3 za duże

Może coś podrzucicie ?

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Asicsy Gel lite super wygodne.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem, chodziłem i je zmęczyłem. Nie zachwyciły mnie ani wygodą, ani jakąś super wytrzymałością. Fakt, że bardzo intensywnie je użytkowałem, ale tak czy siak znosiły się za szybko.

Po kilkanstu kilometrach stwierdzam,ze wygodne, wygodniejsze mi niz AirMax'y. Za 3 stowki dla mnie bardzo ok.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkanstu kilometrach stwierdzam,ze wygodne, wygodniejsze mi niz AirMax'y. Za 3 stowki dla mnie bardzo ok.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Najważniejsze żeby Tobie się dobrze nosiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 10 lat używam do nordic walkingu na trasach miejskich i leśnych o długości do ponad 2 do 24 kilometrów butów Lesta niestety jeden z nich zaczęła zużywać się wyściółka od strony pięty a w drugim wyściółka wybrzusza się w środkowej części podeszwy. Jakie buty polecilibyście jako następców z oferty 4f albo Wojasa?

Edytowane przez jg785

J.G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air maxy wczoraj przyszły i w poniedziałek odlecą. Raz, że rozmiarówka na stronie Nike wprowadza w błąd i są o numer za duże, a dwa na żywo to jednak nie moje kolorki. Czułem, że tak to się skończy :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zima się zbliża, więc czas na nowe ciżmy  ;)

post-34987-0-69497100-1539767041_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.