Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

A ja lubię Jordany :D i buty diobiegania (biegam) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 20 lat temu ostatni raz miałem trampki. Postanowiłem wrócić do tematu na lato. S7

 

Ja kupuję średnio 1 all stary rocznie od jakichś 10 lat, szkoda, że aż tak zdrożały bo niedługo zakup kolejnych. 

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne All Stary to katorga dla moich stóp... za to "dwójki" są mega wygodne. Przełożenie samej wkładki nie pomaga niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie umiem nosic trampek, wygladam w nich jakbym sie urwal z lekcji w liceum...


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sumie nie wiem czy będą wygodne, póki co przymierzyłem i czekają na lepszą pogodę.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All stary są fajne. Miałem 3 lata temu i byłem w szoku jak są/ mogą być wygodne. W zeszłym roku kupiłem dla przeciw wagi Vansy Old Skoole i tez nie głupie ale mi zdecydowanie wygodnej w all starach. Ja mam wąska stopę i all starach mam lepsza stabilizację i lepiej mi ja otulają. Vansy mogą być lepsze dla osób z szerszymi stopami. W nich czuje luz w tegosci.

Gdybym teraz miał kupować trampki to z tej dwójki wjechałbym w all stary znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dokładnie dlatego tak Allstary lubię. Mam rozmiar 46, ale bardzo wąską stopę. Conversy mogę tak zawiązać, że pasują idealnie, raz udało mi się kupić wersję z zamkiem z tyłu, to już w ogóle była bajka bo każdorazowe zdjęcie i założenie buta nie było taką operacją :P

 

Jedyne co mogliby pomyśleć o ogarnięciu podeszwy w zgięciu, praktycznie wszystkie moje Allstary giną tak samo, podeszwa się odkleja a potem pęka na wysokosci zgięcia palców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tyle ile zwykłych trampek z bazaru za dychę czy dwie...Więc jaki jest sens płacić 10 czy 20-krotność (!) ich ceny żeby mieć logo a jakość na tym samym poziomie? Trudno oczekiwać cudów po kawałku gumy i szmaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie, że nieprawda z żywotnością

Poza tym na forum zegarowym argumentacja o przepłacaniu jest bardzo ryzykowna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem napisać :) Kwarc za 20 zł tez czas pokaże, po co przepłacać :P

 

Próbowałem tańszych trampek, choćby Big Stara, kiedyś w promocji bodajże jakieś Mustangi razem z jeansami kupiłem, nie wyglądają i nie leżą jak Allstary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Żadne trampki nie leżą i nie wyglądają jak te od Converse, ale wszystkie rozwalają się tak samo. Przypadłość ta sama co Vansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ceny i sporo rozmiarów. Zalando

6e8987f57752742a897270a41c905f69.jpg

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny ok, ale zastanawiam się od kiedy niskie Allstary kosztują 400 zł :P

 

Ech, jakiś czas temu latałem regularnie z roboty do Stanów Zjednoczonych. A tam dwie pary kupowałem za 50-60 USD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed przeceną, dalej sporo :) Dostałem niedawno od znajomego cennik Converse-a dla sklepów. W hurtowni, firmom sprzedają je za około 170 zł (niskie, skórzane 70's), cena w sklepie jak sprawdzałem, zazwyczaj jest 2 razy wyższa niż te z cennika, który mam, więc sobie 50-60 zł w Zalando dosypali, żeby lepiej wyglądało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie jakie te Conversy są zayebiste, wygodne itp a zaraz że po 1 sezonie nadają się do kosza. Ani zegarka- kwarca za 20 zł a tym bardziej automatu za 2000 nie wyrzuca się co kilka miesięcy do kosza tak jak dziurawych trampek więc porównanie ich do zegarków jest chybione. A co do tego jak leżą to każdy ma inne nogi i każdemu pewnie inaczej. No i oczywiście kolejna sprawa to cena, jeszcze kolejna to hype na markę itd. Sam śmigam w trampkach - no-name'ach od dwóch lat 2 pary bo nie widzę sensu żeby przepłacać jeśli zaraz mam je wyrzucić no ale co kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrzucasz bo się po prostu nie zużywają tak jak Buty czy ciuchy po prostu. Nikt nie planuje ich na lata. Tak samo z butami, spokojnie kupisz buty za 30-50 zł. Nie chcesz płacić za brand, historię za nim, design itd. Twoja wola. Mnie inaczej wyglądające trampki po prostu rażą i wyglądają jak średnio udane Homary używając analogii zegarkowej. Za Suba też przepłacasz, bo możesz kupić Tisella, niby prawie identyczny, niby jest ceramika, szafir, ba jest nawet anty reflex, ale to nie Tisell stworzył ten design tylko po prostu jedzie na legendzie rolka. Więc skoro coś kultowego jest w zasięgu mojego portfela i nie będę musiał sobie od ust odjąć żeby coś takiego posiadać, to pójdę w droższą opcję.

 

Inna sprawa, że byłem i jestem "bitch for the brand" i to się raczej za szybko nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mnkn

Dyskusja raczej nie doprowadzi do porozumienia ale poddam pod Twoją ocenę dwie kwestie. Pierwsza, wybitnie subiektywna to wygoda obuwia. Wiele osób jest w stanie dopłacić aby buty nawet przez krótki okres były wygodniejsze.

Druga, trochę bardziej górnolotna. Jak zapatrujesz się na ordynarne podrabianie?

Nie w znaczeniu, że „taki jestem super, że muszę nosić same oryginalsy i epatować znaczkami”. Chodzi mi o bardzo wyraźne „korzystanie” z czyjegoś pomysłu, dizajnu, rozwiązań.

Dobrą analogią zegarkową może być Casio i Skmei.

G-Shocka kupisz powiedzmy za 500 zł, identycznie na pierwszy rzut oka Skemei niech kosztuję 150 zł. Żadnego nie wyrzucisz po roku. Oba będą wskazywać czas. Jeden rżnie od drugiego. To ok?

 

Ceteth dołożył swoje zdanie, podobne do mojego kiedy byłem w trakcie pisania ;)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dobre ceny i sporo rozmiarów. Zalando

6e8987f57752742a897270a41c905f69.jpg

Bardziej polecam Zalando Lounge. Tam są dopiero dobre ceny, chociaż faktem jest że czasem biorą je z sufitu. Sam tam czasem poluje zwłaszcza na NB USA i UK ale jak widzę obniżki z 1100zl na 450zl gdzie w retailu buty były bo 799zl to pozostaje tylko śmiech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na lounge trafiam zawsze jak juz jest po zawodach :/ 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja to na lounge trafiam zawsze jak juz jest po zawodach :/

Ja się czasem zastanawiam czy niektóre wyprzedaże to nie ściema. Zaczyna się o 7 ja loguje się kilka sekund po 7 i już 90% wyprzedane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy podobne przemyslenia. Fakt czasem nie loguje sie tak szybko, ale wlasnie przez to ze kilka razy juz tak mialem ze jestem punkt 7 albo 8 i to co mnie interesuje juz porezerwowane... W zeszly weekend byl fajny drop RL rzeczy w mega cenach, ale oczywiscie wszystko juz niedostepne.

 

Fakt boty to duzy problem jezeli chodzi o streetwear, ale to tylko zalando nie supreme :(

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.