Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja daaawno nie nosiłem trampek ale rozumiem że kultowe, moda itd. Jednak wygoda - to czysto subiektywne odczucie. Ja dle trampki to kawałek szmaty na cienkiej płaskiej gumie - w porównaniu do np NB ( najtańszy model, też szmata) to trampek jest masochizmem. Nie wiem jak conversy ale to też płaska podeszwa i warstwa szmaty, często nie oddychającej, równie dobrze można chodzić latem w kaloszach. Są tacy co w glanach chodzą na plażę i też się cieszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie nie masz pojęcia.

Zwykle jak nie mam o czymś pojęcia, tylko przeczytałem „internety” i pooglądałem zdjęcia to staram się nie przekonywać do swoich racji.

Jakiś czas temu miałem podobne myślenie. Czym się różnią od takich z bazaru za 30 pln? Kupiłem i zmieniłem zdaniem. W takim z bazaru za 30 pln to jakbyś chodził gołymi stopami po asfalcie, w tych oryginalnych jakbyś miał sneakersy markowe na nogach. Może nie amortyzacja rodem Absorber z NB czy Ultraboost z Adidasa ale chodzi się również jak w kapciach i noga odpoczywa.

Polecam chociażby przymierzyć w sklepie i po nim pochodzić ;) zdanie się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To prawda, że trampkowym no name'om do Chucków daleko, ale nie nazwałbym Consów wygodnymi. Raz miałem tylko, przyznaję, ale nie moja bajka jeśli chodzi o komfort.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem zależy kto jak rozumie komfort. Ja tez po używaniu AirMax’ow, UB czy innych z komfortowymi systemami jak zakładam Vansy czy Chucki to trzeba się dostosować ale tragedii nie ma. Natomiast nawet jak z wygodnych skórzanych butów garniturowych wkładam ori trampki to jak w puchowych papuciach się czuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mnie po 12 godzinach w monkach to wygodnie nawet na boso :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie nie masz pojęcia.

Zwykle jak nie mam o czymś pojęcia, tylko przeczytałem „internety” i pooglądałem zdjęcia to staram się nie przekonywać do swoich racji.

Jakiś czas temu miałem podobne myślenie. Czym się różnią od takich z bazaru za 30 pln? Kupiłem i zmieniłem zdaniem. W takim z bazaru za 30 pln to jakbyś chodził gołymi stopami po asfalcie, w tych oryginalnych jakbyś miał sneakersy markowe na nogach. Może nie amortyzacja rodem Absorber z NB czy Ultraboost z Adidasa ale chodzi się również jak w kapciach i noga odpoczywa.

Polecam chociażby przymierzyć w sklepie i po nim pochodzić ;) zdanie się zmieni.

Dobra , nie oszukujmy się. Trampki Conversa nie różnią się "w zasadzie" technologią wykonania od tych bazarowych( zależy też jakich). Jedyna różnica polega na jakości wykonania (choć nie zawsze ;)), jakości użytych materiałów- szczególnie klejów (na pewno firma nie może pozwolić sobie na użycie niebezpiecznych substancji w klejach , co w przypadku no name nie jest takie pewne). Trampki Converse nie posiadają żadnych systemów (oczywiście mówię tu o podstawowych modelach All Stars), a materiały użyte do produkcji to  guma i  płótno ( prawdopodobnie lepszej jakości niż w " no name"- ale niekoniecznie :D). Reszta to magia marki. Poza tym trudno tu porównywać konkretny produkt i konkretną markę - converse z pozostalymi  "no name" ,bo te też różnią się od siebie jakością wykonania i rodzajem użytych materiałów.

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy @Ceteth i @xavras_s, ok rozumiem wasze argumenty o wygodzie i o tym, że wolicie dopłacić i z nimi się zgadzam. Nie widzę nic złego w dopłacaniu do czegoś jeśli za wyższą ceną idzie wyższa jakość - sam tak robię a od podróbek trzymam się z daleka (odpowiadając na to pytanie). Jednak w przypadku owych trampek na tej wygodzie (choć nie porównywałem z moimi, więc nie mogę ocenić), która owszem jest subiektywnym odczuciem każdego oraz chęci posiadania czegoś markowego chyba się kończy bo ostatecznie te drogie, markowe trampki mają żywotność zbliżoną do tych zwykłych, tanich...Ja jednak spodziewałbym się czegoś więcej po trampkach za 200+ zł i do tego się od początku odnosiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ja jednak spodziewałbym się czegoś więcej po trampkach za 200+ zł i do tego się od początku odnosiłem.

Ale czego spodziewałeś się po zwykłej gumie i płótnie? Cena w tym przypadku jest kwestią względną.

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za marka PREMIATA? Chcę zamówić sneakersy, a kompletnie o niej nie słyszałem.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kojarzę z nazwy (chyba na eobuwie widziałem) ale marka mi kompletnie obca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że jak na codzień pomykam w różnych Air Maxach i przyszło mi założyć te Conversy to odczucie jest conajmniej dziwne. Jednak jak przyjdą polskie upały myślę, że tutaj różnica między np. AM 90 a tymi Chuckami będzie znacząca.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem AM, AF1, albo Jordanow. Fakt czesc z modeli na lato to przesada, ale przez to sa jeszcze modele z Flyknit :)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Flyknit Racer i Air Jordan 1 Retro High Flyknit dla mnie sa super na lato. Jedyny problem czasem w aucie, nie mozna przesadzic z klima na nogi bo wieje po stopach :lol:

 

DSCF02573-1600.jpg

7b740234-d39d-480e-91ac-715b1357a878.jpg


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba sobie te Jordany na lato sprawie. Preferuje buty za kostke, a na Jordany jakiś czas sie juz czaje. Super kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Polecam XI Retro, w kolorystyce Space Jam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z UA się nie udało dopasować rozmiaru to teraz takie zamówiłem.

post-55841-0-89542700-1555237973_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiata okazała się szacowną, bardzo ceniącą się, włoską marką. Buty bardzo fajne, jedyny mankament to malutka, dyskretnie schowana metka z napisem: made in vietnam.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam podobnych butów - trampki/tenisówki.

Chodzi mi o cienki materiał (na upały).

Warunek - BEZ BIAŁEJ gumy na bokach. Teraz w 99% wszystkie tak wyglądają. Mam podobne stare Camel Active ale bez białej otoczki.

Przeczesałem eobuwie itd.

 

camel-active-tenisowki-camel-active-beat

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam na cieplejsze dni KEEN-y super wygodne na wszelkie wędrówki, miejskie spacery czy letnie wypady nad morze. Kupiłem dla żonki a ta niewdzięczna :) nie chce . Sam korzystam z KEEN-ów i nie ma wygodniejszych sandałów obok Ecco. Jakby ktoś chętny pisać

post-94331-0-26377800-1555591915_thumb.png

post-94331-0-76943400-1555591943_thumb.jpg

post-94331-0-82343300-1555591975_thumb.jpg

post-94331-0-85658600-1555592049_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kupiłem dla żonki a ta niewdzięczna :) nie chce . 

 

 

Nie ma się co dziwić ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.