Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

89 dolców.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sprzedawane tylko dorosłym. W przypadku nastolatków czas oczekiwania powoduje, że zakupiony rozmiar jest zbyt mały przy odbiorze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w ogóle. Przymierzałem się do nich, ale w końcu odpuściłem. Zastanawiam się jeszcze nad wersją SE, ale zobaczymy jak to wyjdzie. :) Akurat dla mnie fit/dopasowanie, czy jak to nazwać po polsku, było mocno dyskusyjne. Za dużo podparcia w okolicy kostki. Sam fastfit system jest spoko. Zakładanie tych butów to udręka, ale jak już włożysz, to nic się nie rusza. Zaciskasz i idziesz. Ale czy się to sprawdzi w codziennym chodzeniu, to ty mi będziesz musiał odpowiedzieć. :)

Bardzo fajne buty, świetnie zrobione, na żywo dużo mniej kosmiczne. Ale wysokość podbicia to nieśmieszny żart. Czytałem opinie, ze ciężko się je wkłada ale ja włożyć ich po prostu nie mogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne buty, świetnie zrobione, na żywo dużo mniej kosmiczne. Ale wysokość podbicia to nieśmieszny żart. Czytałem opinie, ze ciężko się je wkłada ale ja włożyć ich po prostu nie mogłem.

Taaa, wkładanie tych butów to udręka. Plus do tego instrukcja obsługi zapinania i odpinania na opakowaniu/w opakowaniu.  :lol: Po czasie się podobno to rozbija, ale i tak "fastfit" nie oznacza szybkiego wsadzania stopy do buta. ;) Jakość wiadomo, ale właśnie te "drobne" rzeczy powodują, że się zastanawiam nad wykorzystywaniu ich jako buty codzienne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej twierdze, ze byłyby świetne na co codzień ale dla wybitnie wąskiego grona ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-34099-0-12632900-1563906233_thumb.jpgpost-34099-0-80364400-1563906247_thumb.jpgpost-34099-0-87504300-1563906265_thumb.jpg

 

Moje dzisiejsze zakupy. Loake Hyde - szykowałem się do nich już od jakiegoś czasu i dzisiaj są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam: piękne

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo eleganckie trzewiki. Planuję zakup podobnych, ale najpierw będę musiał zedrzeć poprzednie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorznip

"Lołkom" do bardzo eleganckich dużo brakuje :) ledwo średnia półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie im brakuje w wyglądzie do bycia eleganckimi trzewikami?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie chodziło raczej nie o wygląd, a o pułap cenowy i ogólnie o prestiż marki. Na Wyspach z tego, co się orientuję jest trochę manufaktur, przy których Loake, to masówka i taniocha.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy komentarz dotyczący półki cenowej w której znajdują się buty które ktoś z radością zakupił i dzieli się tym na forum?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Kielmany czy nawet C&J to to nie są, ale chyba to nie to jest wyznacznikiem elegancji.

Jak na trzewiki oraz buty "na codzień" i do pracy to są wystarczająco eleganckie.

 

BTW. Co do jakości to na prawdę mnie miło zaskoczyły, porównując do innych "lołków" 1880, które mam.

Zobaczymy, jak będą się sprawować po jakimś czasie. Mam nadzieję, że dadzą radę z pogodą północnej Anglii :D

Edytowane przez Vojtonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy komentarz dotyczący półki cenowej w której znajdują się buty które ktoś z radością zakupił i dzieli się tym na forum?

Po prostu tak zrozumiałem zwrot "średnia półka". To przecież nie moje słowa, tylko interpretacja.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby powiedzieć, że tissot’owi czy longines’owi daleko do garniturowca, bo to są zegarki ze średniej półki...

 

Oczywiście zamknięte obłożyny byłyby bardziej formalne ale wyżej pokazane buty są wg mnie bardzo eleganckie.

Edytowane przez Christo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Polską ulicę to te budy będą się wyróżniać.

Mi się bardzo podoba zdobienie i kolor.

Można by było na noskach zrobić lustro...

 

Mam obawy czy ten nosek nie zachodzi za daleko tj. na miejsce gdzie zgina się but.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lustro na czubach sprawdzę na pewno, jeszcze nie miałem czasu tego zrobić, może uda mi się dzisiaj. Co do tego czy nosek nie nachodzi za daleko - póki co wygląda, że but zginą się za noskiem i wygląda to OK, tak samo zginaja się chociażby moje oxfordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy komentarz dotyczący półki cenowej w której znajdują się buty które ktoś z radością zakupił i dzieli się tym na forum?

Poza tym, to ta właśnie manufaktura robi obuwie ( oczywiście nie ten model) na dwór królewski, więc prestiżu raczej też im nie brakuje

 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/66568-buty/page-219  Ńie są do tego drogie, a często można je kupić w śmiesznej cenie ok. 100f w outletach clarksa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Design w tej cenie to zazwyczaj nie jest problem. Seria 1880, jak te Hyde, to zazwyczaj wydatek już ok. £200+ chociaż zdarzają się i tańsze na przecenach, ale często w niepopularnych rozmiarach. U mnie w lokalnym sklepie te trzewiki wziąłem za £215 zbite z £255 ceny metkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Ecco miałem stary już dawno nie produkowany model który uważam za najładniejszy but jaki ta firma wypuściła.

Ale jak wiadomo z sieciówkami długo nie trwa produkcja i już nie są dostępne. :(

Ale jak wiadomo historia lubi się powtarzać ;) i tak było z Gucci pour home już nieprodukowanym ale za to Bentley wprowadził ten zapach do swego asortymentu! :)

 

To będąc przypadkiem w zwykłym obuwniczym zauważyłem ten model buta i nie mogłem go nie kupić :P a jeszcze smaczku dodaje fakt, ze firma jest Polska tak więc lepiej być nie mogło!

 

Ecco poszły na wieczny wypoczynek. :D

 

post-22413-0-42948400-1564346211_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz konkretnie? ;) Bo tak trochę jak kobieta piszesz

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś chciał wiedzieć tak dokładniej jako samiec Alfa?! ;):D

Tu chyba znajdziesz odpowiedz na wszystkie pytania. :P

 

post-22413-0-62458300-1564348395_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.