Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Białe już przetestowane, dziś dotarły czarne :)

post-74783-0-50117100-1565636742_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to są ładne ciżemki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są ładne ciżemki :-)

Dzięki, a do tego wygodne, zawsze Nike kupowałem, a na stare lata na Jordany mnie wzięło :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem ich kiedyś całą furmankę, a z tego wszystkiego zostało mi AJ 1 Retro Low, AJ 3 Retro i AJ 9 Retro :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ich kiedyś całą furmankę, a z tego wszystkiego zostało mi AJ 1 Retro Low, AJ 3 Retro i AJ 9 Retro :-)

Czyli doskonale znasz temat :) fajne te Twoje modele ja dopiero zaczynam z J23 :) większość moich zbiorów to Nike Air Max


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli doskonale znasz temat :) fajne te Twoje modele ja dopiero zaczynam z J23 :) większość moich zbiorów to Nike Air Max

Fajne, to ja miałem kiedyś ;-)

A buty potrafią wciągnąć :-) Prawie jak zegarki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, to ja miałem kiedyś ;-) A buty potrafią wciągnąć :-) Prawie jak zegarki ;-)

To się zgadzam buty zegarki bzik na całego


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ja mam wspomniane Terrexy i jestem szczerze zadowolony. Mój model jest z GoreTex.

Na lekka zimę, wczesna wiosnę, łatwy treking jak najbardziej. Dobre na długie spacery, deszczowa pogodę, wygodne na codzień.

Jednak w góry, tylko i wyłączenie moje Borneo II. Buty całkowicie ze skory, żadnych membran, a nawet przy temperaturach powyżej 30 nigdy nie miałem uczucia dyskomfortu. Muszę przyznać, ze odpowiednie obuwie to tylko połowa sukcesu, przy obuwiu treningowym, ważna role odgrywają skarpetki i wiązanie butów.

 

Urlop w Tatrach, to trochę mało informacji jeśli chodzi o stwierdzenie czy Terrexy będą odpowiednie. Jeśli chcesz przejść kilka dolin i ewentualnie na Morskie Oko, to jak najbardziej ok. Jeśli Twoim celem jest „piątka” przez „ szpiglas” i trasy powyżej 2000m, to polecam coś bardziej profesjonalnego.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

 

Ja od chyba ponad dziesięciu lat użytkuję Meindl Borneo (pierwszy model) i są to absolutnie rewelacyjne buty. Gdyby nie obtarcia od skał to można by rzec jak nowe. Żadnej membrany, jednolity kawałek skóry, wytrzymują wchodzenie w wodę, mokry śnieg, zimowe przechadzki do schronisk. No i w przeciwieństwie do membranowych stopa oddycha swobodnie. Takie buty nie są użytkowane za często, więc warto zakupić cos porządnego, jeżeli ktoś lubi chodzić i robi to regularnie. To są buty na dekady dla przeciętnego, nawet bardziej zaawansowanego wędrowca górskiego. W przypadku zużycia podeszwy nie ma problemu, bo Meindl wymienia na nową za niewielkie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam wszystkie możliwe buty do 300pln i kupiłem te z Decathlonu.

 

 

Dwa razy w życiu kupiłem buty Decathlona i dwa razy poszły na śmietnik, po takim doświadczeniu raczej nie będę trzymał się zasady "do trzech razy sztuka"   ;)

 

Z górskich mogę polecić markę Salewa, u nas mniej znane, ale mają mocne, lekkie i wygodne modele 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie na dniach kupić elegancką parę butów. Na początku zastanawiałem sie nad czarnymi oxfordami, potem jednak doszedłem do wniosku, ze buty są zbyt oficjalne.A sam chciałbym sobie kupic coś uniwersalnego, co nada się i na wyjscie do teatru, na wesele jak również i na mniej oficjalne wyjścia.

Jakieś opinie na temat tych brogsów? https://klasycznebuty.pl/pl/c/Brogsy/19

dsc_1808.jpg

Edytowane przez artm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć uniwersalny kolor to kup ciemny burgund lyb brąz, tego typu do niczego nie pasują.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorznip

Cześć,

 

tylko nie burgund, a dlaczego dokładnie wyjaśniono w

 

 

Burgund to kolor dobry dla "urządzenia" nazywanego termofor.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termofor nie ma koloru burgundowego tylko kredowy. Kolor którym piszę to na przykład klasyczny oxblood no8 z Horweena.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też się nie znam, ale fajny klasyk :-)

 

U mnie, od wielu już lat, w takiej kolorystyce:

post-34987-0-36548000-1566044031_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne Rafał, kiedyś człowiek marzył o Sofixach, a dziś proszę :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bo niewiele poza nimi było ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda :)

Tymczasem czekają na spacer :)

post-109557-0-51045400-1566044715_thumb.jpg

To marzenie można ciągle spełnić ;)https://sofix.pl/

Nie takie były marzeniem, podobne do Rafała Nike, za kostkę z czerwoną cholewką, czy jak to się tam nazywa :)

https://allegro.pl/oferta/nowe-buty-sofix-unikat-prl-rozm-42-kolekcjonerskie-7923876912

Do Radomia jeździłem po nie w latach 80 ':)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że cgodzi mi po głowie samodzielne wykonanie butów, ale czy bym dał radę? Zapewne nie za pierwszym razem.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Myślę, że jest szansa B)

 

z22788196V,Buty-konskie-z-opony-Wykonawc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukiwane jasno brązowe monki, raczej Blake niż GYW. Cena - sortowanie "rosnąco"  ;)  

oxfordy mam Partenope i kupiłbym ich monki ale mają puste magazyny. Gdzie szukać? Meermin czy coś innego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie takie buty zużyć :) po bieżniku widać, że to wersja letnia.

To już "sztafeta pokoleń" ;)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.