Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś poleci buty w stylu Chippewa? Wątpię, żebym znalazł je gdzieś w okolicy

81-vBYx-eIL._SX700_.jpg

20065-chippewa__69443.1433775472.jpg?c=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chippewa często pojawiają się w polskich TK maxx w śmiesznych cenach, przez co też nie jest rzadkością zakupienie ich na Allegro (drożej ale i tak tanio w stosunku do retail).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tk polowałem swojegu czasu, raz tylko widziałem nic co by warte było uwagi. Ale z tego co pamiętam komuś się udało jakiś fajny model wychaczyć. 

Miał ktoś styczność z butami H&M? Jak wygląda rozmiarówka? Niezbyt chcę wydać 900 PLN na Berwick 321 i upatrzyłem coś takiego

 

https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0777079002.html

 

Nie wiem tylko jaki rozmiar brać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do tk jakoś specjalnie nie mam po drodze a dwa - nie wiadomo czy cokolwiek tam znajdę. Miałem nadzieję, że gdzieś może będą w bardziej regularnej sprzedaży albo bytu innej firmy tylko w podobnym stylu. Będzie trzeba polować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że się pochwalę moimi nowymi Hanwagami - już po pierwszym spacerze :)

Fajne butki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, te buty wyglądają TANIO.

Do tego wzór średnio pasuje do jeansów, aczkolwiek nie wiem czy to ma znaczenie.

 

Za 349 juz lepiej kupić te:

https://shop.mango.com/pl/mezczyzna/buty-kozaki-i-botki/brazowe-trzewiki-desert-ze-skory_53053759.html?c=30&n=1&s=accesorios_he.accesorio;140

 

53053759_30_D4.jpg?ts=1565960381394&imwi

 

Lub dodać 50pln i wziąć te:

https://shop.mango.com/pl/mezczyzna/buty-kozaki-i-botki/trzewiki-skorzane-z-dziurkami_57032501.html?c=30&n=1&s=accesorios_he.accesorio;140

 

57032501_30_D4.jpg?ts=1565083989332&imwi

 

lub te:

https://shop.mango.com/pl/mezczyzna/buty-kozaki-i-botki/skorzane-botki-biker_67020001.html?c=CU&n=1&s=accesorios_he.accesorio;140

 

67020001_CU_B.jpg?ts=1572870824494&imwid

 

 

 

 

 

 

 

W tk polowałem swojegu czasu, raz tylko widziałem nic co by warte było uwagi. Ale z tego co pamiętam komuś się udało jakiś fajny model wychaczyć. 

Miał ktoś styczność z butami H&M? Jak wygląda rozmiarówka? Niezbyt chcę wydać 900 PLN na Berwick 321 i upatrzyłem coś takiego

 

https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0777079002.html

 

Nie wiem tylko jaki rozmiar brać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam szczescia w tk maxx co tam jestem nic nie ma :/


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Dla mnie asortyment TK MAXXa wygląda jak szmaty zdarte z trupów niemieckich dziadków we wczesnych latach 90 - tych

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do TK max trzeba mieć albo szczęście albo wytrwałość. A najlepiej i jedno i drugie :)

 

 

Nie wiem... Dla mnie asortyment TK MAXXa wygląda jak szmaty zdarte z trupów niemieckich dziadków we wczesnych latach 90 - tych

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ja na TK Maxx to mam taki patent. Jak mam po drodze to wchodze i nie spędzam tam więcej niż 10-15min. Albo się coś trafi i to od razu się rzuca w oczy albo nie ma i nie ma co przerzucać. Tym sposobem udało mi się tam sumarycznie kupić 3 pary butów (Martensy, Chippewy i Geoxy) i trochę ciuchów całkiem niezłych cenach. Ale nie ma co spędzać w tym sklepie dużo czasu na poszukiwaniach.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak robię :) Chociaż czasem warto popatrzeć na półki oznaczone innymi rozmiarami niż nasze. Bałagan powoduje, że tam gdzie powinno być 44 można znaleźć 41.

Nie wszystko w tkmaxie jest warte zakupu, ale ze stwierdzeniem o niemieckich dziadkach nie zgadzam się. Być może nie każdy sklep dostaje tak samo atrakcyjny towar. Różnice widać między sklepami w Wwie i czasem po prostu warto objechać kilka. Jak w Twoim mieście jest tylko jeden, to niestety wybór siłą rzeczy będzie ograniczony.

Edytowane przez Pankracy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim "mieście" nawet sklepiku nie ma ;) Mieszkam w małej wiosce, co sobie chwalę. Piszę o TKMAX na Bielanach we Wrocławiu

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tk polowałem swojegu czasu, raz tylko widziałem nic co by warte było uwagi. Ale z tego co pamiętam komuś się udało jakiś fajny model wychaczyć. 

Miał ktoś styczność z butami H&M? Jak wygląda rozmiarówka? Niezbyt chcę wydać 900 PLN na Berwick 321 i upatrzyłem coś takiego

 

https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0777079002.html

 

Nie wiem tylko jaki rozmiar brać. 

 

Raz mnie pokusiło kupić buty w H&M - całe skóra, łącznie  z podeszwą - wyglądały ładnie, nie były drogie więc kupiłem. 

Reklamowałem je dosłownie na drugi dzień po zakupie bo jedna dniówka po biurze sprawiła że obie podeszwy zaczęły odpadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 3 pary butów kupione w Zarze reklamowałem. Ladne i wygodne ale slabej jakości niestety.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jest nike.com -30% na przecenione rzeczy.

 

Kupilem air maxy 720 zobaczymy czy beda wygodne ;) tylko sprawdzajcie ceny z innymi stronami (distance, chmielna itp.). Bo nike zmienia ceny...


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zamówiłem z ciekawości. Zobaczymy jak się prezentują na żywo.

 

Szukam ogólnie botków na zimę w typie Berwick 321, czy Partenope 

 

https://partenope-shoes.com/pl/buty-meskie-za-kostke-jesien-zima/217-quarter-boots-skora-cieleca-marrone.html

 

najlepiej bez zdobień na łączeniu przyszwa - nosek, ewentualnie z minimalnym jak w przypadku Partenope. Mogą być Blake, nie upieram się przy GYW.

Zależy mi na znośnej cenie.

Ktoś coś?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co to znaczy znośna cena :)

Zobacz na herring shoes, przeceny są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam czegoś do ok 600 zł, liczyłem, że szukając czegoś szytego metodą blake uda się coś znaleźć....narazie słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nad nimi zastanawiałem przy poprzednim zakupie, niestety albo stety koledzy z BwB wrzucali swojego czasu trochę zdjęć z zakupów. Buty ani razu nie wyglądały jak na zdjęciach, włącznie z kolorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ich klasyczne, czarne oksfordy już od kilku lat i bardzo sobie chwalę.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.