Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszczę ogólnie możliwośći kupowania sobie butow. Jeśli ktoś ma standardowy rozmiar stopy to faktycznie nie ma problemu z kupieniem sobie jakiegoś konkretnego obuwia. Gorzej jeśli ma się większą stopę a tak jest w moim przypadku. Praktycznie nie ma opcji kupienia sobie butów w sklepach stacjonarnych, muszę szukać obuwia wiecznie w sklepach internetowych.  

Aczkolwiek przyznam, ze i tak jest o wiele lepiej niż kiedyś. Coraz więcej firm ma w ofercie szerszą rozmiarówkę. Zamawiam ostatnio tutaj https://www.butyxl.pl/sandaly-meskie-duze-rozmiary

Edytowane przez ppavl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę ogólnie możliwośći kupowania sobie butow. Jeśli ktoś ma standardowy rozmiar stopy to faktycznie nie ma problemu z kupieniem sobie jakiegoś konkretnego obuwia. Gorzej jeśli ma się większą stopę a tak jest w moim przypadku. Praktycznie nie ma opcji kupienia sobie butów w sklepach stacjonarnych, muszę szukać obuwia wiecznie w sklepach internetowych.

Aczkolwiek przyznam, ze i tak jest o wiele lepiej niż kiedyś. Coraz więcej firm ma w ofercie szerszą rozmiarówkę.

W TK MAXX jest sporo fajnych butów w dużych rozmiarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash a gdzie kliknąłeś ? Ja myślę nad tymi, ale czy warto teraz pchać kasę w buty....post-59414-1585599504,8286_thumb.jpg

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marathony na stronie adidasa

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash a gdzie kliknąłeś ? Ja myślę nad tymi, ale czy warto teraz pchać kasę w buty...

Odważnie Radek :) Ja dziś zamówiłem 565NTW


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że koledze chodzi o to, czy akurat warto wydawać kasę na "entą" parę butów, bo to nie produkt pierwszej potrzeby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to aż pochowałem buty do pudełek, normalnie miałem kilka par na widoku w przedpokoju, ale teraz jak siedzę w domu na d*pie to się tylko kurzyć zaczęły :/


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sobie widzę, jak wielu "potrzeb" konsumpcyjnych się wyzbyłem. Wcześniej regularnie kupowałem szmaty, buty etc. Teraz kompletnie nie widzę takiej potrzeby, po co mi 30 sta koszula, 8 garnitur, czy 15 sta marynarka lub nie wiem które spodnie, polo etc. O butach nie wspomnę, chociaż... Zerkam na jedne Jordany :)

Ostatni zakup to Citizen jakieś 3 tygodnie temu, ale kiedy dojdzie z Japonii to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wygoda tego boosta to jest jakiś kosmos!!!

Tym razem 42 jak na miarę szyte

 

1d537549c2ea570a7c4a93b3d60a1bf6.jpg

 

1b64f0aeb80526ca97e1b77badc69ad2.jpg

 

Jakby ktoś chciał mogę odstąpić jedna pare 42 w cenie jakiej kupiłem (307,44zl z 549zl) a jak nie to odsyłam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hogg

Ciekawa, jak na forum zegarkowe, konstatacja.

Taka chwilowa autorefleksja. Oby chwilowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fajne ale przyznaje ze na odcinki 30-45 minut marszu są jednak za miękkie jak dla mnie

 

66c728ac43ff7ddfa488c52a4df70e26.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale w wielu sklepach, przede wszystkim tych internetowych jakie są promocje. Powiem wam tak, w tym roku będą bardzo duże przeceny, przede wszystkim na odzież, co mnie prywatnie bardzo cieszy.

Już to dostrzegam, ale intuicja podpowiada mi, że będzie jeszcze taniej, bo firmy przecież mają pełne magazyny odzieży, obuwia itd.

Tutaj proponuję jeszcze sprawdzić:

https://www.fightershop.com.pl/11016-klapki-pit-bull-logo-czarne

Edytowane przez burt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No jakoś trzeba przetrwać w okresie gdy sklepy stacjonarne zamknięte. Wyprzedaż online to jedyna metoda, żeby skusić klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: jak w realu wygląda rozmiarówka Nike Jordan? Chodzą po głowie, model Access, moja stopa ma 29,5 cm (45,5). Kupować dokładnie takie czy 30 cm (46) ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy da się bardziej, są sklepy gdzie nic już nie kupuję w regularnych cenach, może akurat buty nie są tego dobrym przykładem bo tutaj od skraności do skrajności potrafię kupić nike za ~50zł bo są na przecenie, albo jordany za 899 bo są dostępne. Ale np. moja ulubiona marka odzieżowa jeżeli chodzi o ubiór do pracy - Vistula. Kupuje regularnie od kilku lat i nie kupiłem jeszcze niczego za retail. Nawet kolekcja z Prosto, została przeceniona po paru miesiącach, a niedawno widziałem resztki w outletach. Jakiś miesiąc temu mieli promocje na stronie do -70% plus przy zakupie 3 rzeczy kolejne -30% na paragon, do tego wysyłka gratis.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: jak w realu wygląda rozmiarówka Nike Jordan? Chodzą po głowie, model Access, moja stopa ma 29,5 cm (45,5). Kupować dokładnie takie czy 30 cm (46) ? 

Tutaj to różnie. Niskie "jedynki" noszę 43. Wysokie 44, tak samo jak "trójki". Za to "czwórki" też 43  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie adidasa. Jest promka z 399zl na 279zl a ze buty mi się mega podobają to wziąłem kilka par na zaś ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Adidasa kupuje się najtaniej przez aplikację i z kodem z picodi albo innym. Ja regularnie kupuje na -50 i od tego jeszcze 15-20% obcina kod rabatowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechały, jeszcze tylko wędka i mogę iść na ryby
 

Split toe - Carlos Santos
a6ddfb6a77d7e609706fc03f24365534.jpg




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arturlep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne . Gdzie kupiłeś ? 

 

Klasyczne buty,  to "sample" jedyna para na rynku, więc raczej ciężko będzie kupić  :)

to moje pierwsze Santosy - i jestem mega zaskoczony jakością, naprawdę klasa, jeśli inne modele są tak samo dobre to pewnie zdecyduję się jeszcze na jakąś parę

Edytowane przez arturlep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorznip

Jak to jedyna para na rynku? To taki mały rynek tj. jednoparowy, to miałeś farta, że akurat ta jedna jedyna para na rynku akurat pasowała na twoje stopy hi hi


Czyżby ta marka tylko po jednej samplowej parze produkowała? A buty nuda , tak na marginesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak buty uszyte w jednym rozmiarze i jednej parze, tak miałem szczęście, nie firma produkuje sporo modeli w pelnej rozmiarówce, mnie się podobają

Edytowane przez arturlep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.