Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash
5 godzin temu, Zolw napisał:

Bo w TK są odrzuty produkcyjne i kilku letnie kolekcje, pewnie dlatego

Też nie zawsze. Kiedyś we Wrocku w TK, kupiłem limitowane NB998 made in USA za 1/3 ceny z bieżącej kolekcji NB (miałem z tej samej serii NB997 kupione za pełną cenę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Zolw napisał:

Bo w TK są odrzuty produkcyjne i kilku letnie kolekcje, pewnie dlatego

Akurat to jest evergreen Sebago. Mają go od lat w stałej ofercie. Na Zalando są chyba po 599pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dokładnie, 599zł

 

U mnie w TK za 199zł

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zauważyłem coś ciekawego. W TK jak są rzuty różnych marek raz na jakiś czas to przychodzi masa rzeczy danej firmy, zwróćcie uwagę na to jakie marki są "rzucone" aktualnie w TK następnie wejdźcie na Zelando często są te same marki. Jak mieszkałem w Londynie to w tamtejszych TK były naprawdę fajne marki natomiast u nas to są raczej wyjątkowe sytuacje, że "rzucą" coś fajnego, tak jest przynajmniej w Szczecinie. Jest masa ciuchów angielskich, nie znanych u nas projektantów, oczywiście rzuty Ralph Laurent swetry i polówki Lacoste :) raz udało mi się upolować fajne buty Loak i to chyba do tej pory jest mój najlepszy zakup w TK. Jednak dużo z rzeczy w TK ma wady, krzywo skrojone spodnie, koszule, itp. dlatego zawsze trzeba przymierzyć i obejrzeć daną rzecz 10 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubieram się w 90%(no może w 80) w Szczecińskich TK MAXX i bardzo rzadko dostrzegam różnice w jakości wykończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.07.2020 o 19:30, fidelio napisał:

Z czeluści szafy takie staruszki wydobyłem dziś na swiatło dzienne. Nike LeBron 9 Low Summit Lake Hornets 😁

 

I w tym momencie mi zaimponowałeś. Szacuneczek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko Venezia, ale były w takiej cenie, że nie mogłem się powstrzymaç 😉

IMG_20200731_144646.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.07.2020 o 14:51, fidelio napisał:

Tylko Venezia, ale były w takiej cenie, że nie mogłem się powstrzymaç 😉

 

 

Buty z nakładanym noskiem nie powinny się załamywać na jego powierzchni, co jest widoczne na powyższym przykładzie.

Nie znam się ale moim zdaniem to podstawa do reklamacji. 

 

Poniżej, jak to powinno wyglądać na przykładzie double monków firmy Meermin - chyba najtańszych zagranicznych butów Goodhear Welted. 

 

 

https://flockler.com/thumbs/141/meermin_shoes_s1500x0_q80_noupscale.jpg

 

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko tam nie ma żadnego załamania. To po prostu refleks światła i tak wyszło tylko na zdjęciu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie, wiem, że zima jeszcze nie za pasem ale pomyślałem, że być może będziecie mogli doradzić mi w kupnie butów zimowych...(edit)...ale się pomyliłem :)

Edytowane przez vpyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę lata zostało więc taki nowy nabytek
Loake tassel loafers

93ea1860d32f42964b381d687b220188.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Coversy mogą być wygodne :) poszedłem po inne, konkretne buty, wyszedłem z dwoma parami 😛 but to praktycznie skarpeta z siatki, obszyta kilkoma detalami no i dużo wygodniejsza niż w klasycznych All Starach podeszwa. Do wyrwania za 2 stówki w Sizzerze, a z kodami z aplikacji ich da się zejść jeszcze niżej :)

IMG_20200821_114912.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2020 o 17:49, trollu napisał:

 

Moim zdaniem mogą się załamywać na nakładanym nosku, a nie powinny. 

Na wcześniejszej stronie o tym pisałem

 

Może na forum "but w butonierce" trafisz na info o jakieś promocji.

Wtedy kupisz klasyczne buty na wiele lat.

Moje double monki Meermin mają już chyba 8 lat i wyglądają świetnie.

Grunt to podklejona podeszwa gumą i wtedy nie trzeba martwić się o zużycie podeszwy oraz pośliz na schodach.

Tak na szybko na allegro wpadła mi w oko oferta jeżeli masz szczęście z numerem buta (ale trzeba bardzo dokładnie sprawdzić rozmiarówkę - tej poczytać , popytać na forum):

https://allegro.pl/oferta/meermin-monki-goodyear-welted-loake-yanko-churchs-9173241449

 

 

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meerminów kiedyś szukałem ale nic ciekawego nie znalazłem a nie przywykłem do ciągłego śledzenia allegro czy olx ;)

co do zelowania butów to mam tak zrobione oxfordy partenope i mam spokój. Wziął bym od nich monki ale nieco polecieli z cenami (a to że nic ciekawego dla mnie teraz nie mają - celuję w jasny brąz/koniak to inna sprawa) i w tym momencie 500zł to taki max jaki chcę wydać. Nie jestem napalony na GYW, w takich butach chodzę okazyjnie więc ewentualna wymiana podeszwy mnie nie interesuje a na plus Blake - podeszwa jest cieńsza i but dla mnie ładniej wygląda. A załamywanie noska - chyba nie są aż tak daleko naszyte, żeby się załamywały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, trollu napisał:

 A załamywanie noska - chyba nie są aż tak daleko naszyte, żeby się załamywały 

 

Moim zdaniem tak.

Warto sprawdzić w sklepie.

Do sklepów obuwniczych w galeriach nie zaglądam, ale może chociaż  Vistula będzie ok.

Meermin i te droższe buty to też świetna skóra.

A Bexley jeszcze można kupić taniej.

Ja kupowałem w grupowym zamówieniu z kimś na forum:

https://www.bexley.com/shoes/dress-shoes/buckles-shoes.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest plus ryłko że można je pomacać w sklepie - mam 2 pary od nich - sportowe półbuty, z których jestem bardzo zadowolony a drugie wysokie - tutaj jest trochę kwas bo w prawym bucie skrzypi podeszwa - nie zawsze ale jej elementy "pracują" między sobą i jest efekt jak przy chodzeniu po bardzo zmrożonym śniegu. A oferta Bexley bardzo mi się spodobała - widzę tam 2 pary dla siebie a chyba uda mi się namówić brata bo szuka wysokich butów na zimę. Jak z rozmiarówką u nich? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2020 o 17:49, trollu napisał:

Bieda. Gumową podeszwę można zaakceptowC ale to wygięcie jak w butach Lajkonika + płaskie jak naleśnik. Wejdź na stronę Yanko i uznaj ten wygląd jako referencyjny. Jak coś znajdziesz porównaj obiektywnie do modelu referencyjnego. I. Bliżej tym lepiej. A co do Ryłko to w tej cenie znajdziesz taniej nawet w Mango. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monki Bexleya nie są tak urodziwe jak Yanko ale 1200zł za parę - 2x poza budżetem. W tym momencie Bexley jest na celowniku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum został utworzony dział dla blogerów .  Jeśli ktoś z Was  kontakt lub zna któregoś z blogerów proszę przekażcie informacje o dziale dla blogerów na forum. Mogą też być blogerzy np. ze świata mody, strzelectwa sportowego, muzyki czy perfum. Wszystkie blogi związane tematycznie z tym co funkcjonuje na forum są dopuszczalne 😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2020 o 21:42, trollu napisał:

to jest plus ryłko że można je pomacać w sklepie - mam 2 pary od nich - sportowe półbuty, z których jestem bardzo zadowolony a drugie wysokie - tutaj jest trochę kwas bo w prawym bucie skrzypi podeszwa - nie zawsze ale jej elementy "pracują" między sobą i jest efekt jak przy chodzeniu po bardzo zmrożonym śniegu. A oferta Bexley bardzo mi się spodobała - widzę tam 2 pary dla siebie a chyba uda mi się namówić brata bo szuka wysokich butów na zimę. Jak z rozmiarówką u nich? 

 

Poszukaj na forum but w butonierce.

W rozmiarówce dużo zależy od kopyta.

W Bexleyach skóra jest na pewno gorszej jakości niż Meermin. No ale cena jest niższa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe nabytki IMG_20200825_124916_788.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.