Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, haker napisał:

To są jakieś używki z vinted czy innej grupy?

S7


 

Nie to nówki (US 10 i US7) z piątkowego dropu adidasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, S-3 napisał:

Nie to nówki (US 10 i US7) z piątkowego dropu adidasa.

 

czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi dropami ? wiem, że Supreme "rzuca" towar na sklepy a ludzie się o to zabijają, adidas też robi takie akcje? 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używał tej wersji Timbów? Rozglądałem sie za 2-eye ale łatwiej trafić takie tyle że zastanawiam się nad użytkowaniem w lecie (na jesień wersja z protektorem dobrze się spisuje ale w lecie bym raczej nie ubrał)

 

eng_pl_Timberland-3-Eye-Padded-76015-750


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Miałem kiedyś 3 eye i teraz mam 2 eye i lepiej mi się nosi te drugie. Trochę słabiej trzymają przez brak 1 rzędu sznurowania, ale ogólnie wygodniejsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zolw napisał:

 

czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi dropami ? wiem, że Supreme "rzuca" towar na sklepy a ludzie się o to zabijają, adidas też robi takie akcje? 🤨

Adidas na modele yeezy robi losowania. Zapisujesz się do losowania na aplikacji adidas  i jak masz szczęście to zostajesz wylosowany. Wtedy dopiero możesz kupić yeezy bost. 

Supreme robi dropy w czwartki o 12.00, najbardziej haypowy towar schodzi w kilka sekund, jak uda ci się coś kupić (nie jest to proste bez bota) to możesz to odsprzedać z duży a nawet bardzo  duży zyskiem (np. Bluzy z bogo cena supreme ok 160 $ - w drugim obiegu nawet 10kpln ). 

Palace (coś na wzór supreme) dropy

w piątki o 12.00 - cała procedura dropienia jak u supreme. Odsprzedaż też z dużym zyskiem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, S-3 napisał:

Adidas na modele yeezy robi losowania. Zapisujesz się do losowania na aplikacji adidas  i jak masz szczęście to zostajesz wylosowany. Wtedy dopiero możesz kupić yeezy bost. 

Supreme robi dropy w czwartki o 12.00, najbardziej haypowy towar schodzi w kilka sekund, jak uda ci się coś kupić (nie jest to proste bez bota) to możesz to odsprzedać z duży a nawet bardzo  duży zyskiem (np. Bluzy z bogo cena supreme ok 160 $ - w drugim obiegu nawet 10kpln ). 

Palace (coś na wzór supreme) dropy

w piątki o 12.00 - cała procedura dropienia jak u supreme. Odsprzedaż też z dużym zyskiem. 

 

Świat oszalał 😲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To się stało już dosyć dawno ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentyment do Jordanów pozostał z młodych lat i zawsze coś w szafie musi być...2d038c54eb7143482fae8e9167ccb2f9.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem takie polskie cuda. Zobaczymy czy casualowo je można używać, cy raczej do kopania ogródka się nadadzą. 

bd9728ad22cbad4f072ab5578dcac9bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, arturlep napisał:

buty tej marki są niezniszczalne, co to za model?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bhutan MFS,3 para identycznych,stare po 5 latach ostrego traktowania w terenie wyglądają tak.Wyczyszczę,zakonserwuję i pewnie posłużą jeszcze niejeden sezon,polecam.

 

20200911_115206.jpg

Edytowane przez Sportina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem kilkanaście par podejsciówek,te Scarpy zabiły całą resztę,nie za piękne ale nie o to tu chodzi...

20200911_134732.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bhutan MFS,3 para identycznych,stare po 5 latach ostrego traktowania w terenie wyglądają tak.Wyczyszczę,zakonserwuję i pewnie posłużą jeszcze niejeden sezon,polecam.
 
20200911_115206.thumb.jpg.2029f3879a88136e14c0f2f928627248.jpg

Razem z żona nosimy Borneo2, które przeszły już Tatry wzdłuż i wszerz i jeszcze kilka innych ostrych podejść. Przyznam, że to najlepsze buty trekingowe jakie mam.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie buty wojskowe robocze. 

100% skóra. 

Szyte. 

125pln z przesyłką. 

Jakby ta firma poszła po rozum do głowy to mogliby stworzyć i kolekcje dla motocyklistów, casual, może nawet coś trekingowego. Po kilku godzinach wygodniejsze niż nie jedne Goodyear welted. 

Jedyny minus to jezyk z bardzo cienkiej skóry. 

 

 

IMAG0803.jpg

IMAG0804.jpg

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kewinkorpyta napisał:

Nie wyobrażam sobie, jak oni mogą zarobić sprzedając buty za 125 zł (z przesyłką). Już samo ich wyprodukowanie dziwi.

 

Mało tego, bo paste do butów dołożyli i  dodatkowe wkładki antypot. 🤷‍♂️

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione do biegania. Bardo wygodne i nie dziwię się tym, którzy kupuja je na codzień. Cena z metki to jakiś żart, ale trzy stówki to dobra oferta.

B6986DE6-C70A-46A5-A682-0D2450FECBA2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Runior napisał:

Kupione do biegania. Bardo wygodne i nie dziwię się tym, którzy kupuja je na codzień. Cena z metki to jakiś żart, ale trzy stówki to dobra oferta.

B6986DE6-C70A-46A5-A682-0D2450FECBA2.jpeg

Sprawdź przed noszeniem sposoby zaimpregnowania boków podeszw. Bardzo trudno je doczyścić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, b_easy napisał:

Sprawdź przed noszeniem sposoby zaimpregnowania boków podeszw. Bardzo trudno je doczyścić. 

Słyszałem o tym. Ja użyłem standardowo nanoprotektora Tarrago. Jeśli to nie wystarczy, nie zamierzam rozpaczać. Buty do biegania, więc w sumie zwisa mi, czy styropian się ubrudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu szybkie zakupy butów do biegania w parku, czasem podczas deszczu.

Wybierałem pomiędzy:

spacer.png

spacer.png

Salomon podobał mi się bardziej ale ma słabą amortyzację. Wybrałem Kalenji bo lepiej amortyzują. 

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.