Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kupione na Zalando. Zamówiłem jeszcze czarne na gumowej podeszwie, ale średnio mi się widzi takie połączenie w oxfordach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, revolta4 napisał:

Marcin to tanecznym krokiem w pracy się poruszę i będzie ok. 

Jacek może lepiej nie bo pomyślą że pijany 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kornel91 napisał:

Jacek może lepiej nie bo pomyślą że pijany 😀

He he 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison boots, najlepszy mój zakup tego typu obuwia 

20201228_121255.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prison boots, najlepszy mój zakup tego typu obuwia 
20201228_121255.thumb.jpg.b9ea2bd2b0089ba0ad7dd97e2cb48c22.jpg
Gdzie takie dają?

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna parę kupiłem przez stronę producenta, druga jak się likwidował kiedys sklep internetowy. 

Ale wydaje mi się że ten kolor jest już niedostępny, chociaż mogę się mylić 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Kumotrowie, a jak w światku butowym pisze się o red wing iron ranger?

Cena odpowiada jakości czy to raczej hipsterski hype? :)

 

Nie powiem, że choruję na nie (i jak coś ciekawszego w tym typie jest to chętnie przyjmę informację) ale od dawna przyglądam się tym butom i jak do tej pory przewracała mnie ich cena.

Aaaale, urodziny się zbliżają (w lipcu ;) ), jakąś nożową zabawkę się sprzeda i może lewej kasy mi wreszcie na nie styknie :D

Skórzane palladium co prawda trzymają się dzielnie, ale wskoczyłyby w teren, a red wingi byłyby na miasto.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To buty na bardzo sztywnej podeszwie.
Twardym cza być nie miętkim

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, zielony.m napisał:
29 minut temu, zbyniu70 napisał:
To buty na bardzo sztywnej podeszwie.

Twardym cza być nie miętkim

Oddałem ten badziew tego samego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad uzupełnieniem gamy swoich butów, AKU są super, ale przydało by się coś z membraną (po doświadczeniach z brodzeniem). Miał ktoś w dłuższym użytkowaniu buty Garmont (np. MISURINA V), w stosunku do Scarpy, albo Zamberlana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A to Goretex nie jest taka membraną?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dosyć długo użytkowałem Garmonty, ale to był jakiś model z lat 2002-2003, a wtedy jeszcze była inna jakość tego typu rzeczy. Pamietam, że były bardzo wygodne i trwałe.
Teraz - od kilku lat - używam Meindla i tez jestem zadowolony.
Obie marki polecam.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Mam AKU Tribute bez GTX.

O to chodzi, OK. Moje Bellamonty mają, wiec myślałem ze wszystkie Aku maja GTX


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2021 o 19:25, petruss napisał:

Zastanawiam się nad uzupełnieniem gamy swoich butów, AKU są super, ale przydało by się coś z membraną (po doświadczeniach z brodzeniem). Miał ktoś w dłuższym użytkowaniu buty Garmont (np. MISURINA V), w stosunku do Scarpy, albo Zamberlana?

A sprawdzałeś ofertę Hanwag? Producent średnio znany w PL, a ma bardzo dobre jakościowo produkty.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, fajne są. Trochę ponad budżet, ale...  czasem w TK Maxx są (tylko nie 43nr)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2021 o 07:08, wojtech napisał:

A sprawdzałeś ofertę Hanwag? Producent średnio znany w PL, a ma bardzo dobre jakościowo produkty.

Jak średnio znany? Chyba każdy chodzący po górach zna te firmę , rewelacyjne buty 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, proki1971 napisał:

Jak średnio znany? Chyba każdy chodzący po górach zna te firmę , rewelacyjne buty 😀

No właśnie nie każdy zna tego producenta. I jestem tego pewien. W dzisiejszych czasach w góry jeździ mnóstwo turystów, często przypadkowych. Zdecydowana większość zna THF, Salomona, Jack Wolfskin, Salewę itd, może co bardziej ambitni Scarpę, AKU, Garmonta. Hanwag nie ma dużej reklamy, stąd mniejsza popularność. Mozna to zauważyć na szlaku.

Hanwag produkuje rewelacyjne obuwie, bardzo wygodne, ale nie przykładają chyba większej uwagi do designu. Do tego nie są najtańsi. Stąd jw.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanwag jest marką specjalistyczną. Nie muszą się reklamować. Z tego co kojarzę TOPR biega w nich, albo biegał, a tak samo jak na Salewę mają fajne zniżki na Hanwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Hanwag nie są same w sobie specjalistyczne choć i takie mają w ofercie. Są stosunkowo mało znane, cena ponad średnią, wizualnie nie walczą o klienta (choć tu akurat dla mnie plus :) ). Gdy kończyłem przygodę z Kupczakami mierzyłem kilka ich modeli - ogólnie dosyć twarde (podeszwa i cholewa) jak na moje użytkowanie, albo sporo ponad mój budżet.

 

Polecam rzucić okiem na buty Prabos. Dosyć dobra obsługa przez polski sklep, sporo modeli, ceny tyłka nie urywają w stosunku do tego co oferują. Mierzyłem ich Tundry i mimo, że ostatecznie nie wziąłem (nie dopasowałem rozmiaru - różny rozmiar stóp :) )  to wykonania jak najbardziej na plus.

 

Do mnie dotarły AKU Slope - po szybkim i krótkim spacerze: fajne, zgrabne, niezbyt twarde, podeszwa fajnie amortyzuje.

Trochę denerwuje brak podcięcia z tyłu na "achillesa". Zobaczymy jak to będzie w dłuższym użytkowaniu.

AKU nie dodaje już dwóch par sznurówek? Te pomarańczowe fajne, ale coś bardziej stonowanego by się przydało :D

 

QyORmrM.jpg

 

edyta - coś nie chce osadzić fotki - trzeba kliknąć w linkę ;)

https://imgur.com/QyORmrM

Edytowane przez porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja do swoich ostatnio kupionych Aku Bellamont dostałem dwie pary sznurowadeł - żółte i brązowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

"Były model w których były 2 pary sznurowadeł, ale obecnie nie mamy żadnych" - wiadomość z E-Horyzontu :D

IMO g...no prawda. Buty wyglądają na nieużywane, ale pudło obite jakby dekadę po magazynie latało i ze dwa razy wracało ze zwrotem :)

Pewnie się "zapodziały." Olewam, bo nie ma o co kopii kruszyć.

W weekend poszukam jakiego szuwaksu do impregnacji i postaram się przeciorać po krzakach.

Szkoda że śnieg znika w zastraszającym tempie :(

 

@Jash - które bellamonty masz? Fajne? Zastanawiam się, czy przed latem nie dokupić sobie półbutów.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.