Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


Twój robak mógłby takie mieć emoji18.png

 

Ciekawe co zrobi, jak się obudzi. 🙉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ciekawe co zrobi, jak się obudzi. 

… nie no… idę stąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, xavras_s napisał(-a):


Nie wiem jak określić lekko mnie niepokojące i trochę smutne krytykowanie (bardziej może dewaluowanie) rzeczy, które Ci się nie podobają.

Przecież padały tu znacznie bardziej dosadne określenia. Więc nie wiem, czemu spina akurat w stosunku do mojego posta.

 

Jak dla mnie męska moda mogłaby się zatrzymać na pierwszej połowie, a zwłaszcza ćwiartce XX wieku. Choć XIX też był ciekawy.

Oczywiście piszę o mieszczanach/klasie średniej i wyżej, nie ówczesnych mieszkańcach wsi. Jak widzę ciuchy dzisiejszych nastolatków, to czasem nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

I nie ma co się tu doszukiwać żadnego zgorzknienia, widocznie serio mam staroświecki gust.

 

Poza tym, pomijając sam wygląd pokazanych wcześniej butów, czy koszulki, pozostaje jeszcze polityka ich sprzedaży, o której chyba pisać nie trzeba.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć (jeśli to nie problem) kilka zdjęć swojego ubioru. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucam swoich zdjęć do Internetu. I nie, nie mam fb.

I żeby nie było, nie chodzę na codzień w garniturach, czy półbutach GYW za czterocyfrowe kwoty ani nie ubieram się jak Peaky Blinders, czy nowojorscy mafiozi z okresu prohibicji, mimo mojej fascynacji tą modą. Na wyjście koszulka polo, nieformalna koszula, sweter i chinosy lub jakiś niekrzykliwe dżinsy. Tylko tyle i aż tyle...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmm rozumiem...  czy czujesz się lepszy i masz prawo krytykować ubiór forumowiczów którzy wdziewają dresy albo rurki i crocsy? Idąc dalej ich zegarki które nie wpisują się w Twój gust. Tak pytam, nie musisz odpowiadać. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Czemu miałbym? Czuję chęć wyrażenia swojej opinii, co robi tu wiele osób i to jak już pisałem w znacznie bardziej dosadnym stylu.

Czemu ich nie pytasz, czy czują się lepsi?

Nie musisz odpowiadać.

 

Tak swoją drogą, starasz się pisać merytorycznie, podajesz argumenty i swoją szczerą opinię na jakiś temat, do czego przecież powinno służyć forum = jesteś sprowadzany na ziemię i oskarżany o hejt, uważasz się za lepszego.

Śmieszkujesz, piszesz o robakach, wstawiasz emotki = jesteś fajny, masz poparcie, inni śmieszkują razem z tobą. 

Pozdro, wysiadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Czemu miałbym? Czuję chęć wyrażenia swojej opinii, co robi tu wiele osób i to jak już pisałem w znacznie bardziej dosadnym stylu.
Czemu ich nie pytasz, czy czują się lepsi?
Nie musisz odpowiadać.
 
Tak swoją drogą, starasz się pisać merytorycznie, podajesz argumenty i swoją szczerą opinię na jakiś temat, do czego przecież powinno służyć forum = jesteś sprowadzany na ziemię i oskarżany o hejt, uważasz się za lepszego.
Śmieszkujesz, piszesz o robakach, wstawiasz emotki = jesteś fajny, masz poparcie, inni śmieszkują razem z tobą. 
Pozdro, wysiadam. 

Jej, dziękuję! Jesteś tu pierwszą osobą, która napisała mi, że jestem fajny Może w trochę zawoalowany sposób… może się na koniec okaże, że to sarkazm… Ale i tak miło mi było z rana przeczytać takie słowa! Ach i przepraszam za emotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Rozumiem, że:

Cytat

Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.

 

Daję coś na forum publiczne, liczę się, że ktoś skrytykuje i nie traktuję tego jakby ktoś moją matkę obrażał.

Nie widzę tu komentarzy które mogłyby sprowokować próbę samobójczą, ale "wychowałem się" na forum, którego loża szyderców jest wyjątkowo szeroka i mogę mieć skórę grubszą niż inni ;)

 

 

W dniu 27.09.2021 o 14:46, pisar napisał(-a):

Wiadmo, każdy ma swój gust. Dla mnie te z Twojego zdjęcia to jest z kolei dramat taki, że gratis bym nie wziął...jak ortopedyki z zakładu zamkniętego jakieś  ;) 

Błądzić rzecz ludzka ;) Najlepsze zimówki jakie miałem :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):


Jej, dziękuję! Jesteś tu pierwszą osobą, która napisała mi, że jestem fajny emoji7.png Może w trochę zawoalowany sposób… może się na koniec okaże, że to sarkazm… Ale i tak miło mi było z rana przeczytać takie słowa! Ach i przepraszam za emotki emoji3525.png

Nie pisałem tego stricte do Ciebie, tylko jako ogólny przykład czegoś, co obserwowałem już w różnych wątkach. Widocznie w zbyt zawoalowany sposób.

Tak, czy inaczej, przepraszam za zniszczenie porannych marzeń.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałem tego stricte do Ciebie, tylko jako ogólny przykład czegoś, co obserwowałem już w różnych wątkach. Widocznie w zbyt zawoalowany sposób.
Tak, czy inaczej, przepraszam za zniszczenie porannych marzeń.

Rzekłbym, odwrotnie, że miło właśnie rozpocząłem dzień

A żeby nie było zbyt ot, to pokaże buty, moje i współpasażerów IMG_5802.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, xavras_s napisał(-a):


Ale o czym mówisz w kontekście tych 3k?

[mention]koorchuck [/mention]
Nie wiem jak określić lekko mnie niepokojące i trochę smutne krytykowanie (bardziej może dewaluowanie) rzeczy, które Ci się nie podobają.
Staroświecki to znaczy jaki? Na codzień nosisz monki, sztyblety, sandały? Czy może zgodnie z chłopską, prawdziwie polską tradycją walonki czy inne chodaki?
Świat jest tak cudnie różny, że lepiej się tym cieszyć, z uśmiechem przyjmować ciekawostki i nowości niż zgorzkniale jęczeć na zmiany.
Przepraszam, ale frustruje mnie zamknięte podejście. Na wielu płaszczyznach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Popatrzyłem na szybko w google (patrz zdjęcie) jeżeli te ceny są z kosmosu to przepraszam za niedoczytanie, gdzie najlepiej kupić taki model (sam chętnie rozważę zakup przy cenie / 10)?

Odnośnie krytyki to rozumiem że to nie do mnie - tak jak napisałem, poza ceną te buty dla mnie są rewelacyjne, mimo że 90% czasu noszę oksfordy i brogsy.

070B647C-069F-4FCF-9280-C8ED6929E57B.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]Christo [/mention] nie warto tam nawet zaglądać, do tego „sklepu” oczywiście. Cena Foam Runner to 349 zł, z drugiej ręki są trochę droższe bo dostępność ograniczona. Za 500 - 600 złotych można odkupić.
W Polsce najwiecej jest na Vinted.
A jak w cenie katalogowej to musisz szukać szczęścia w aplikacji CONFIRMED. Na losowanie Foam Runnerow zapisywałem się 4-5 razy i raz kupiłem (od razu dwie pary). A jak się już zdecydujesz to co najmniej (!) rozmiar większe niż zawzyczaj w Adidas (mi noszącemu normalnie 44 2/3 pasował rozmiar 46)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Christo napisał(-a):

Popatrzyłem na szybko w google (patrz zdjęcie) jeżeli te ceny są z kosmosu to przepraszam za niedoczytanie, gdzie najlepiej kupić taki model (sam chętnie rozważę zakup przy cenie / 10)?

Odnośnie krytyki to rozumiem że to nie do mnie - tak jak napisałem, poza ceną te buty dla mnie są rewelacyjne, mimo że 90% czasu noszę oksfordy i brogsy.

 

 

Bez problemu wyrwiesz na Vinted/OLX.

Nie napalaj się i poszukaj oferty. 

Ja za Slide dałem 450 zł mimo tego, że wszędzie po 700-1000 chodzą.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pisar

Widzę, że ty jesteś oblatanym sneakerheadem 👍😎

Gdybyś trafił na niedawno dropione żółte dunki retro rozm. 45 w takiej korzystnej cenie jak na te slide, to daj proszę cynk 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Valygaar napisał(-a):

@pisar

Widzę, że ty jesteś oblatanym sneakerheadem 👍😎

Gdybyś trafił na niedawno dropione żółte dunki retro rozm. 45 w takiej korzystnej cenie jak na te slide, to daj proszę cynk 😉

Jeszcze dorzucę 

 

 

724A77F9-3B4E-4A39-BF41-AB07B5C4CBF0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

@pisar

Widzę, że ty jesteś oblatanym sneakerheadem 👍😎

Gdybyś trafił na niedawno dropione żółte dunki retro rozm. 45 w takiej korzystnej cenie jak na te slide, to daj proszę cynk 😉

 

Zupełnie nie....jestem tylko sprytny ;) 

 

Mega fajne te "Bondy" tylko gdyby nie to 007 :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie mają największy wybór butów skórzanych? Muszę jakieś trzewiki na jesień/zimę kupić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kupiłem jakiś czas temu:spacer.png

818785310_Buka7.gif.46d02a392607ee1a16a57cb134815bae.gif

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszły 

 

 

DSC_0361.JPG

DSC_0363.JPG

DSC_0366.JPG

DSC_0364.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.