Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki.

 

W Wojasie te perforacje psują efekt. MD fajne, ale dość ciemne w stosunku do koloru podeszwy. Szkoda, że oni dopiero na promocjach dają ceny adekwatne do jakości, trzeba przyczajkę zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2022 o 08:51, pisar napisał(-a):

Pierwsze w życiu podejście do filozofii "barefoot" 

 

Vivobarefoot Primus Lite III

 

 

vivobarefoot-primuslite-iii-herren-302092-02-05-1051587.jpg

 

ten patent sprawdza sie tylko na miekkim gruncie, na twardych, miejskich powierzchniach jest do d**y,
od 3 lat mam Leguano, filozofia "barefoot" sprawdzona empirycznie

Edytowane przez neclocus

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, neclocus napisał(-a):

 

ten patent sprawdza sie tylko na miekkim gruncie, na twardych, miejskich powierzchniach jest do d**y,
od 3 lat mam Leguano, filozofia "barefoot" sprawdzona empirycznie

 

Hmmmm no nie wiem. Sam nosiłem wiele lat Campery z praktycznie zerowa podeszwą. Było twardo w mieście to fakt ale dawały radę.

 

Wszystkie strony dotyczące tematyki barefoot mówią o kilkutygodniowej adaptacji no i pewnie trzeba nosić regularnie.

Poza tym to są moje dodatkowe buty a nie główne. Myślałem też o nich jako buty na festiwale czyli na miękki teren.

 

Ideałem byłyby buty szerokie jak w barefoot ale z normalną podeszwą. Istnieją takie oprócz Camperów?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pisar napisał(-a):

 

Hmmmm no nie wiem. Sam nosiłem wiele lat Campery z praktycznie zerowa podeszwą. Było twardo w mieście to fakt ale dawały radę.

 

Wszystkie strony dotyczące tematyki barefoot mówią o kilkutygodniowej adaptacji no i pewnie trzeba nosić regularnie.

Poza tym to są moje dodatkowe buty a nie główne. Myślałem też o nich jako buty na festiwale czyli na miękki teren.

 

Ideałem byłyby buty szerokie jak w barefoot ale z normalną podeszwą. Istnieją takie oprócz Camperów?

Mam 6 par camperów. Uwielbiam te kapcie. Jak dla mnie buty niezniszczalne na miasto. Najstarsza para ma 12 lat i nadal wygląda świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mariaczi napisał(-a):

Mam 6 par camperów. Uwielbiam te kapcie. Jak dla mnie buty niezniszczalne na miasto. Najstarsza para ma 12 lat i nadal wygląda świetnie.

 

Pełna zgoda. Jedne z najlepszych butów jakie kiedykolwiek miałem, niesamowicie wygodne.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2022 o 11:36, mario1971 napisał(-a):

Tomku, to już moja któraś tam para butów Ecco - wszystkie były/są bardzo wygodne, no i mega wytrzymałe.  

Ja też już od kilku lat kupuję Ecco i z czystym sumieniem mogę polecać innym.


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2022 o 08:38, pisar napisał(-a):

 

Hmmmm no nie wiem. Sam nosiłem wiele lat Campery z praktycznie zerowa podeszwą. Było twardo w mieście to fakt ale dawały radę.

 

Wszystkie strony dotyczące tematyki barefoot mówią o kilkutygodniowej adaptacji no i pewnie trzeba nosić regularnie.

Poza tym to są moje dodatkowe buty a nie główne. Myślałem też o nich jako buty na festiwale czyli na miękki teren.

 

'dawaly rade' a komfort chodzenia to dwie rozne rzeczy ; )
wszystkie strony tematyki zapomninaja ze kiedys ludzkosc nie znala betonu, asfaltu a praprzodkowie stapali po miekkim gruncie,

poniewaz teraz jest 'twardo' firmy obuwnicze przescigaja sie w stworzeniu wygodnej amortyzacji, 
byc moze z racji wieku nie czujesz jeszcze tego co odczuwam ja w kregoslupie gdy pieta opada na twarde podloze, kiedy
tej amortyzacji nie ma

oczywiscie nie zabraniam nikomu wlasnych wyborow, dziele sie subiektywnymi wrazeniami z uzywania takiego obuwia


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wyglądają całkiem przyzwoicie.

meka-2021-04-15-po-creative0019.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Tak, możesz sobie odpuścić. 

Dzięki Filip. Cenowo zapowiadala się niezła jakość, więc myślałem, ze może zacznę w czymś innym biegać 😉

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Te wyglądają całkiem przyzwoicie.

meka-2021-04-15-po-creative0019.jpg

Maja też niebrzydkie modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, szuwi napisał(-a):

 

Maja też niebrzydkie modele

Te w szachownicę są niebrzydkie. Pozostałe już nie. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tigery świetne, tak znany a jednocześnie tak nieznany but, AJ11 to niestety nie moja bajka :) mi dzisiaj przyszły AJ 4 Military black i AJ5 x Clot Low 😛 

 

404B0921-84B1-4E6F-939F-B2E2D6E66A52.jpeg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Meindl'e wersja dla szwabskiego wojska. Niestety nie było rozmiarówki "stan magazynowy", więc "idealny" musi wystarczyć.

W mojej ocenie raczej bdb, ale przynajmniej szerokie są...

 

IMG_20220524_225755_482.jpg

IMG_20220524_225741_851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Tigery świetne, tak znany a jednocześnie tak nieznany but, AJ11 to niestety nie moja bajka :) mi dzisiaj przyszły AJ 4 Military black i AJ5 x Clot Low 😛 

 

404B0921-84B1-4E6F-939F-B2E2D6E66A52.jpeg

 

To może jeszcze:
-daj lustro/lustra z tyłu

-zamontuj ledy,

Wtedy pudełka by mogły wyjechać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie :) szafka może wygląda trochę jak wystawka w pokoju nastolatka, ale postawiona z musu i braku miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić buty od Milera, wydaja sie atrakcyjne cenowo (wzgledem jakości wykonania). Klasycze oxfordy/wiedenki goodyear welted. Nie przeszukiwałem wątku ale ciekawe czy macie jakieś doświadczenia z tym brandowanym produktem? Hiszpanie zwykle znają sie na temacie więc jestem dobrej myśli.

IMG_20220525_121234_edited.jpeg

IMG_20220525_124036_edited.jpeg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miler czasem nie sprzedaje butów szytych metodą Blake, swoją drogą w cenach 2 x wyższych niż powinny być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.