Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

IPmtabO.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecicie jakieś Penny Loafers? chciałbym się do nich przekonać bo kiedyś miałem ale długo nie zagrzały miejsca. W ramach testu myślałem o okolicach 400-500zł co dodatkowo utrudnia sprawę.

 

Patrzyłem na KH ale ich odcienie brązu mnie nie przekonują (aczkolwiek o ile nie znajdę nic innego to może na nich stanie). Najchętniej znalazłbym coś w odcieniu Berwick Burgundy ( taka wiśniowo brązowa skóra - podobna do klasycznych Timbów 2eye)

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jan napisał(-a):

polecicie jakieś Penny Loafers? chciałbym się do nich przekonać bo kiedyś miałem ale długo nie zagrzały miejsca. W ramach testu myślałem o okolicach 400-500zł co dodatkowo utrudnia sprawę.

 

Patrzyłem na KH ale ich odcienie brązu mnie nie przekonują (aczkolwiek o ile nie znajdę nic innego to może na nich stanie). Najchętniej znalazłbym coś w odcieniu Berwick Burgundy ( taka wiśniowo brązowa skóra - podobna do klasycznych Timbów 2eye)

 

 

 

https://patine.pl/loafer-77040-cambridge-burdeos.html

 

I nie szukaj taniości :)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale moj brak 100% przekonania nie skłąda się z ich ceną,  to jednak nie zegarek :P 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jan napisał(-a):

niby tak ale moj brak 100% przekonania nie skłąda się z ich ceną,  to jednak nie zegarek :P 

No ale tutaj będziesz zadowolony jak nie będę pasować odeślesz do sklepu 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ja sie do stylu muszę przekonać :) ehh przepatrzylem siec i ciezko


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77040 i 77041 są świetne  .  Jukon to fajne klasyczne kopyto , noszę je z jeansami  , chino , spodniami eleganckimi -  mega uniwersalne buty . 

Ja mam brązowe ale chętnie wziąłbym bordo gdyby dostępny był mój rozmiar , a sam sklep POLECAM . 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2022 o 23:37, KRISTOF_KON napisał(-a):

🤗

20220524_164241.jpg

Świetne Jordanki. Jaki to konkretnie model ? Może podlinkujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie którą wersję kolorystyczną wybrać. Służbowe czarne Z6S na tyle mi się spodobały, że postanowiłem kupić sobie coś prywatnie, tym razem celuje w model zephyr. Więc który kolor ładniejszy?

Screenshot_2022-07-08-14-53-41-973_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-07-08-14-54-05-790_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Więc który kolor ładniejszy?

mi zawsze wydawało się, że "ładniejszy kolor" to rzecz gustu i indywidualna sprawa;) 

Z drugiej strony - chyba większość wybiera "pustynne" ew zbliżone więc bierz Coyote :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te jasno beżowe więc kto co lubi 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zielone, bo pustynne kupiłem Haix. Gdyby nie to brałbym te środkowe w środkowym rzędzie. 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służbowe masz czarne, więc jakieś jasne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdziewiczenie😁

 

 

DSC_1867.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2022 o 15:53, proki1971 napisał(-a):

Świetne Jordanki. Jaki to konkretnie model ? Może podlinkujesz ?

To chyba Jordan AIR 11 CMFT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze testy i pierwsze wrażenia. Dość niemiłe rozczarowanie dotyczące twardości, zarówno podeszwy jak i ogolnie calego buta. Pewnie muszą się ułożyć, nieco "udeptać". Zwłaszcza , że porównuję je do rozklepanych Magnum Cobra. Pierwszy dzień, pierwsze koty za płoty. 

 

 

DSC_1886.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręciłem się bardziej w pracę ze stopą i postanowiłem tą pracę wesprzeć odpowiednim obuwiem. Dodatkowo im głębiej wchodzę w temat projektowania butów tym bardziej jestem zdziwiony jak się projektuje buty. Najbardziej szokujące było dla mnie odkrycie faktu, że ściskanie palców w bucie i co za tym idzie, deformowanie stopy wynika tylko z jednego powodu, którym jest design obuwia :(  Dochodzi też temat podwyższonej, względem palców, pięty. To również nie jest naturalna pozycja w której powinna pracować stopa.

 

Długo szukałem butów spełniających założenia "barefoot". Wybór jest spory ale większość ma słaby design i trzeba zamawiać poza granicami kraju a to utrudnia życie.

 

Trzecie podejście i trafiłem na firmę WILDLING i ich model Tanuki Yoru

 

Główne cechy: 

- cienka 3,5mm podeszwa - niesamowite czucie podłoża, da się wyczuć nawet nierówne łączenia kostki brukowej a to wpływa na sensoryką i stymulacę

- płaskie bez tzw. dropu gdzie pięta jest kilka mm wyżej niż palce

- jedne z najlżejszych butów świata ważące w zależności od modelu 56-151g

- szeroki tzw. toebox czyli miejsce na palce - to pozwala dobrze pracować niezgniecionej butem stopie

- wykonane w 75% z papieru Washi produkowanego w Japonii

- bardzo etyczna i zaangażowana społecznie firma nie produkująca w Chinach

 

Pewnie większość z Was to zleje ale gdyby ktoś był zainteresowany tematyką i filozofią barefoot to mogę podesłać najciekawsze profile na Insta.

 

Nie oszalałem nagle i nadal mam inne buty a nawet je noszę :)  Ale musze przyznać, że wolność w bucie jaką czuję gdy noszę Wildligi, powoduje, że nie mam ochoty już nosić innych butów. Na jesień/zimę kupię coś z grubą podeszwą. Te moje są ekstremalnie cienkie i jest to mocne doznanie w początkowym etapie kiedy się adaptujemy. Zdecydowanie "trudny" model na pierwszy raz.

Głównie zależało mi na wyglądzie więc tym się kierowałem w pierwszej kolejności. Przy okazji wybrałem bardzo fajną i zaangażowaną firmę co jest dużym plusem.

 

 

1.thumb.jpg.7cd2045ea479b78da052057f18eb618c.jpg

 

2.thumb.jpg.57cd65bd8ba4e30c0a4ff49ff9a6d2e8.jpg3.thumb.jpg.98b56660ec6d7ee7b601154f2fb60745.jpg7.thumb.jpg.226d285f74e46f9f416c46648ab7ad8b.jpg6.thumb.jpg.e40825bebcbcbbf1090554c1f0bff62e.jpg5.thumb.jpg.e9337bf4af6d380ddf51efbce2365dcd.jpg

 

4.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego @pisar, świetne te buty. Dostępne są u nas w kraju czy trzeba szukać za granicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pisar

Ja juz 7 lat uzywam Merrell-e i zwiedzily ze mna pare krajow.

Nie wyobrazam sobie lepszych, zwlaszcza na lato

 

merrell-vapor-glove-4-als-barfussschuh-test-erfahrungen-und-meinung-5db6cf1918970.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, konrado77 napisał(-a):

kolego @pisar, świetne te buty. Dostępne są u nas w kraju czy trzeba szukać za granicą?


Tylko bezpośrednio u producenta w Niemczech. 
Ale przy zakupie minimum 2 par masz wysyłke free. Dodatkowo pierwszy zwrot również free.

Obsługe i serwis mają rewelacyjnà!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Trojin napisał(-a):

@pisar

Ja juz 7 lat uzywam Merrell-e i zwiedzily ze mna pare krajow.

Nie wyobrazam sobie lepszych, zwlaszcza na lato

 

merrell-vapor-glove-4-als-barfussschuh-test-erfahrungen-und-meinung-5db6cf1918970.jpg


Merrell jest jednym z kandydatów na kolejne zakupy :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięciopalczaste Vibramy i każdy palec "robi co chce i jak chce" 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.