Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam bardziej brązy pasują. To był kolor, w który celowałeś?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może gdyby były pół tonu ciemniejsze to by były idealne, ale wydaje mi się że taki efekt można osiągnąć odpowiednią pastą lub zwyczajnie same ściemnieją.

 

Celowałem w coś brązowo wiśniowego, takiego jak np timberland albo churches burgundy, 

 

Edit: przetestowałem z różnymi spodniami i nawet z jeansami są super. Ale w ostrym porannym świetle faktycznie są trochę papieskie (stąd habemus papam w 1 poście 😉)

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jestem zapobiegliwy. Dzisiejszy zakup na zimowe dni, gdy "podłogówka", a może nawet całe ogrzewanie nie będzie mogło działać (z wiadomych powodów)😉

😆

IMG_20220812_2153432.thumb.jpg.67b91f467499c56f4f55f70a8122098b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, facecik napisał(-a):

Czasem jestem zapobiegliwy. Dzisiejszy zakup na zimowe dni, gdy "podłogówka", a może nawet całe ogrzewanie nie będzie mogło działać (z wiadomych powodów)😉

😆

IMG_20220812_2153432.thumb.jpg.67b91f467499c56f4f55f70a8122098b.jpg

Fajne - dasz namiar? Ja miałem jakieś szwedzkie, ale zdechły, a poza tym warto co jakiś czas zmienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Fajne - dasz namiar? Ja miałem jakieś szwedzkie, ale zdechły, a poza tym warto co jakiś czas zmienić :)

Wszystko już powyrzucałem, ale to Ci chyba wystarczy:

IMG_20220812_2232573.thumb.jpg.b4a3a041fe99293d088e478866c76217.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2022 o 20:35, proki1971 napisał(-a):

 

Znam, widziałem...nie do końca mój styl :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko pozamawiało jakieś snikersy, że niby teraz będzie flipować. Jest na to rynek w naszym kraju ? Są  jakieś dedykowane platformy sprzedażowe?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adidas - głównie Yeezy i Yeezy Slide można brać w ciemno ;-)
Nike - Jordany, głównie 1, ale czasem tez inne wersje.

Mnie tez Młody edukuje

Tylko pamiętaj, że czekanie na kolejne losowanie może być bardziej emocjonujące, niż czekanie w kolejce po R
Choć akurat w Twoim przypadku to nie grozi


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Remy napisał(-a):

Mam buty w dość podobnym kolorze. 

 

Jutro bede testował w warunkach biutowych  😂


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, desmo napisał(-a):

Dziecko pozamawiało jakieś snikersy, że niby teraz będzie flipować. Jest na to rynek w naszym kraju ? Są  jakieś dedykowane platformy sprzedażowe?

..........z tego co wiem /od młodego/ to buty rozchodzą się za pomocą poczty pantoflowej.

Połowa klasy pomyka w Jordanach (wcale nietanich jak na realia zarobkowe w małym mieście, gdzie mieszkamy), druga w Martensach. 

Modele vintage mile widziane / tu z naciskiem na Jordany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jimmy6 napisał(-a):

..........z tego co wiem /od młodego/ to buty rozchodzą się za pomocą poczty pantoflowej.

Połowa klasy pomyka w Jordanach (wcale nietanich jak na realia zarobkowe w małym mieście, gdzie mieszkamy), druga w Martensach. 

Modele vintage mile widziane / tu z naciskiem na Jordany. 

To tak jak  Rolexy 10 lat temu 😉

11 godzin temu, lukebor napisał(-a):

Adidas - głównie Yeezy i Yeezy Slide można brać w ciemno 😉
Nike - Jordany, głównie 1, ale czasem tez inne wersje.

Mnie tez Młody edukuje emoji1787.png

Tylko pamiętaj, że czekanie na kolejne losowanie może być bardziej emocjonujące, niż czekanie w kolejce po R emoji6.png
Choć akurat w Twoim przypadku to nie grozi emoji2.png

No właśnie takie pozamawiał , jeszcze „danki loły” 😉 …we Włoszech to jest rynek …tam w butikach snikersowych marże jak na Rolexach albo lepiej…co za czasy

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio trochę wsiąknąłem w rynek Sneakersów to mogę kilka słów powiedzieć. Tak jak w zegarkach, mamy obecnie w butach lekki crash market, więc warto kupić teraz coś co nam się podoba :D

 

1) Chyba najważniejsze pytanie, czy można z tego robić kasę. Jeśli robisz to rozsądnie, spokojnie można zrobić dodatkowe kilkaset złotych miesięcznie, bez dużych nakładów pracy.

2) Gdzie kupić buty

a) aplikacje

Nike - SNKRS + oficjalna appka Nike

Adidas - Adidas Confirmed

b) platformy

StockX - najpopularniejsza i globalna, ale przez wszystkie opłaty, nie poflipujesz. Kupisz tutaj praktycznie każdy but, który kiedykolwiek wyszedł (plus Lego, Elektronika itd) i jest na nie jakiekolwiek zainteresowanie.

Goat - nie działa w EU

3) sprzedaż

Grupy facebookowe + wspomniany wcześniej StockX. Ja co prawda nie sprzedaje ale z tego co się orientuje, najlepiej robić to na polskich grupach FB.

 

No i teraz tak. Najwięcej butów rzuca Nike. Wszelakie Retro, kolaboracje, re stocki itd. W SNKRS znajdziesz buty, których raczej nie ma w sklepach i odbywa się to na zasadzie losowania. W poszczególne dni, między godziną 9-9:15 można się zapisać na losowanie buta. Nie wygrałeś - nic się nie stało, wygrałeś - kupiłeś buta. U mnie dotychczas najlepszy strzał to Jordan 4 Military Black kupiony za ~950 zł, jak tylko do mnie przyszedł był do puszczenia od ręki za 1500-1600 zł. Ja akurat noszę buty i nie flipuje, ale tak to wyglądało. Aplikacja Nike to głównie restock popularnych modeli, są sztuki, które "leżą" na wirtualnych półkach, ale jak rzucą taki Dunk Panda Low, to kujesz go za bodajże 450 zł, sprzedajesz za 650 spokojnie. Co kilka dni jest coś czym warto się zainteresować. Tutaj panuje zasada, kto pierwszy ten lepszy, nie ma losowania.

 

Jeśli chodzi o Adidasa to na Yeezy nie ma już za bardzo kasy. Tutaj też działa losowanie, ale można się na nie zapisać przez kilka dni. Wygramy, mamy buta, nie wygramy, nic się nie stało. `Ja dotychczas trafiłem jedne Yeezy 350, akurat czarne jak chciałem i raczej za często tam nie zaglądam od tego czasu. Tutaj się udało za jakimś 10 razem. Wcześniej próbowałem inne kolorystyki tego buta.

 

Ja dzieciaków nie mam, więc ciężko mi się odnieść, natomiast ja po zainteresowaniu się tematem przez około miesiąc i oglądając opinie wybranych youtuberów, spokojnie mogłem określić na czym się da zarobić, a na czym nie. Plus, kupujesz przez internet, więc zawsze możesz produkt zwrócić. Dla nastolatka, fajna opcja gdyby miał wolne ok 1000 zł czy mógłby taki kapitał mieć od rodzica na obracanie i np zwrot pożyczki po każdej sprzedaży. W moim przypadku, buty, które udało mi się trafić licząc cena zakupu/cena sprzedaży, krótko po premierze, dałyby mi jakieś 30% zarobku, a na buty kilka k wydałem.

 

Dodatkowym plusem tego wszystkiego, jako, że jestem trochę "bitch for the story", jest fakt, że jak w zegarkach, naczytałem i naoglądałem się wielu super historii, o modelach, designerach, inspiracjach itd. Po przeczytaniu "Sztuki zwycięstwa" Phila Knighta wiedziałem, kto to jest np Tinker Hatfield, ale dopiero buty pchnęły dalej żeby zobaczyć np świetny dokument poniżej :)

 

Jak chyba z każdym kolekcjonowaniem można wpaść i gonić króliczki :) niestety, na rynku wtórnym jest też ogrom podróbek, gorszej lub lepszej klasy, choć odmiennie od zegarków, ze sneakersami ludzie raczej mają podejście - "dopóki tego nie sprzedajesz dalej, a chcesz sobie fake-a nosić, Twoja sprawa". Choć ja oczywiście, prawilnie :D czegoś takiego nie akceptuję.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bardzo zgrabne opracowanie tematu Ci wyszło 😉
Taki właśnie jest cel - niech się młody uczy przedsiębiorczości , w razie czego będzie miał dużo butów 🙈

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2022 o 13:54, Ceteth napisał(-a):

No ja ostatnio trochę wsiąknąłem w rynek Sneakersów to mogę kilka słów powiedzieć. Tak jak w zegarkach, mamy obecnie w butach lekki crash market, więc warto kupić teraz coś co nam się podoba :D

 

1) Chyba najważniejsze pytanie, czy można z tego robić kasę. Jeśli robisz to rozsądnie, spokojnie można zrobić dodatkowe kilkaset złotych miesięcznie, bez dużych nakładów pracy.

2) Gdzie kupić buty

a) aplikacje

Nike - SNKRS + oficjalna appka Nike

Adidas - Adidas Confirmed

b) platformy

StockX - najpopularniejsza i globalna, ale przez wszystkie opłaty, nie poflipujesz. Kupisz tutaj praktycznie każdy but, który kiedykolwiek wyszedł (plus Lego, Elektronika itd) i jest na nie jakiekolwiek zainteresowanie.

Goat - nie działa w EU

3) sprzedaż

Grupy facebookowe + wspomniany wcześniej StockX. Ja co prawda nie sprzedaje ale z tego co się orientuje, najlepiej robić to na polskich grupach FB.

 

No i teraz tak. Najwięcej butów rzuca Nike. Wszelakie Retro, kolaboracje, re stocki itd. W SNKRS znajdziesz buty, których raczej nie ma w sklepach i odbywa się to na zasadzie losowania. W poszczególne dni, między godziną 9-9:15 można się zapisać na losowanie buta. Nie wygrałeś - nic się nie stało, wygrałeś - kupiłeś buta. U mnie dotychczas najlepszy strzał to Jordan 4 Military Black kupiony za ~950 zł, jak tylko do mnie przyszedł był do puszczenia od ręki za 1500-1600 zł. Ja akurat noszę buty i nie flipuje, ale tak to wyglądało. Aplikacja Nike to głównie restock popularnych modeli, są sztuki, które "leżą" na wirtualnych półkach, ale jak rzucą taki Dunk Panda Low, to kujesz go za bodajże 450 zł, sprzedajesz za 650 spokojnie. Co kilka dni jest coś czym warto się zainteresować. Tutaj panuje zasada, kto pierwszy ten lepszy, nie ma losowania.

 

Jeśli chodzi o Adidasa to na Yeezy nie ma już za bardzo kasy. Tutaj też działa losowanie, ale można się na nie zapisać przez kilka dni. Wygramy, mamy buta, nie wygramy, nic się nie stało. `Ja dotychczas trafiłem jedne Yeezy 350, akurat czarne jak chciałem i raczej za często tam nie zaglądam od tego czasu. Tutaj się udało za jakimś 10 razem. Wcześniej próbowałem inne kolorystyki tego buta.

 

Ja dzieciaków nie mam, więc ciężko mi się odnieść, natomiast ja po zainteresowaniu się tematem przez około miesiąc i oglądając opinie wybranych youtuberów, spokojnie mogłem określić na czym się da zarobić, a na czym nie. Plus, kupujesz przez internet, więc zawsze możesz produkt zwrócić. Dla nastolatka, fajna opcja gdyby miał wolne ok 1000 zł czy mógłby taki kapitał mieć od rodzica na obracanie i np zwrot pożyczki po każdej sprzedaży. W moim przypadku, buty, które udało mi się trafić licząc cena zakupu/cena sprzedaży, krótko po premierze, dałyby mi jakieś 30% zarobku, a na buty kilka k wydałem.

 

Dodatkowym plusem tego wszystkiego, jako, że jestem trochę "bitch for the story", jest fakt, że jak w zegarkach, naczytałem i naoglądałem się wielu super historii, o modelach, designerach, inspiracjach itd. Po przeczytaniu "Sztuki zwycięstwa" Phila Knighta wiedziałem, kto to jest np Tinker Hatfield, ale dopiero buty pchnęły dalej żeby zobaczyć np świetny dokument poniżej :)

 

Jak chyba z każdym kolekcjonowaniem można wpaść i gonić króliczki :) niestety, na rynku wtórnym jest też ogrom podróbek, gorszej lub lepszej klasy, choć odmiennie od zegarków, ze sneakersami ludzie raczej mają podejście - "dopóki tego nie sprzedajesz dalej, a chcesz sobie fake-a nosić, Twoja sprawa". Choć ja oczywiście, prawilnie :D czegoś takiego nie akceptuję.

 

 

 

 

dzięki bardzo za polecenie ciekawego filmu. zaznaczyłem sobie aby obejrzeć inne odcinki z tej serii.

nie uważam siebie za sneakerhead-a, potwierdza to fakt iż nie kojarzyłem Tinkera, ale sneakersy lubię :)

 

 

lata 80 i 90 to były świetne lata jeżeli chodzi o wypuszczane modele.

z tamtych lat pamiętam u siebie:

Jordan 13 białe z czerwonym zamszem

Reebok Pump - modelu nie pamiętam, ale język który się pompował to było coś

Reebok kamikadze czerwono czarne

Reebok Shaqnosis klasyczne-dostaliśmy od sponsora jako drużyna koszykówki

Adidas to chyba był Kobe 1

Adidas jakaś streetball edition

And 1 jak tylko wchodziły na rynek

Nike-te z wielkim napisem AIR

były też jakieś Pumy, a do Fila nigdy ne mogłem się przekonać

 

Obecnie u mnie:

Jordan 13 Flint

Jordan 1 jakaś szara reedycja

Jordan 7 retro różowe

Jordan westbrook 0.3 krótkie biało czarne

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze "Sztukę zwycięstwa" Phil-a Knight-a. Biografia założyciela NIKE, jedna z lepszych biografii jakie kiedykolwiek czytałem. Rewelacyjna książka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Polecam jeszcze "Sztukę zwycięstwa" Phil-a Knight-a. Biografia założyciela NIKE, jedna z lepszych biografii jakie kiedykolwiek czytałem. Rewelacyjna książka :)

+1 jak ktoś jeszcze nie był na urlopie to polecam do odpoczywania przy basenie ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował bezpośrednio na stronie crownhill? Jaka rozmiarówke wybrać przy założeniu że stope mam długość 26.5 do 27 cm a tęgość 24.5 cm?

Do tej pory kupowałem na Klasyczne buty Berwicki i raz na patine.pl. przeglądałem też bezpośrednio na stronie berwicka ale ceny już tak się zbliżyły do crownhill że postanowiłem spróbować coś od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Czy ktoś kupował bezpośrednio na stronie crownhill? Jaka rozmiarówke wybrać przy założeniu że stope mam długość 26.5 do 27 cm a tęgość 24.5 cm?

Do tej pory kupowałem na Klasyczne buty Berwicki i raz na patine.pl. przeglądałem też bezpośrednio na stronie berwicka ale ceny już tak się zbliżyły do crownhill że postanowiłem spróbować coś od nich.

Z ciekawości jaki rozmiar wybierałeś od Berwicka i od Patine ? Mam te sama dlugosc stopy co Ty -26,5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Patine mam 6 ale dziś wybrałabym 6.5

A od berwicka mam z kolei modele dwa mam 7 ale w jednym chyba
dziś wybrałabym 6.5 a w trzecim mam 6.5

Ogólnie zawsze pisałem do sklepu i zawsze w miare dobrze doradzali. Jestem ciekaw jakbym się czuł gdybym wybrał inne rozmiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, szukam czegoś właśnie dla siebie ale nie bardzo rozumuje się z ichniejszą rozmiarówką. Zawsze kupowałem na długość wkładki i było OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę cwaniakował ale jak kupiłem pierwsze yanko wziąłem 3 pary najpierw jedną i potem domówiłem 2.

To jest najlepsze rozwiązanie.  Bo 8,5 na długość były ok ale przy mojej tęgości ledwo wcisnąłem i 9 była ok. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale resztę odsyłałeś? Ogólnie Yanko mają jakby bardziej szczupłe kopyta w porównaniu do Berwick? Tam z kolei mam wrażenie że w klasycznych butach mają modele z różnymi oznaczaniami kopyt i de facto ciężko jest się połapać

Natomiast ja bym chętnie spróbował crownhill bo czytałem o nich dobre opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ogólnie macie opinie o Berwick vs Yanko? Faktycznie te drugie warte żeby dopłacić ponad 50% względem Berwick?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.