Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Zapytałem tak z ciekawości, bo o gustach się nie dyskutuje a te adasie mają styl i urodę dość specyficzną 😁. Ale niech się zdrowo noszą. 

No są specyficzne, jak duża część limitek, których zasadniczym przeznaczeniem jest chyba właśnie bycie częścią jakiejś kolekcji. No ale mi się po prostu spodobały i na pewno będą noszone 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Rafał ma spójną wizję  , sportowe buty które z założenia nie są poważne, jakoś bez zgrzytania ideologicznego   łączą  się z elementami kultury popularnej dla dużych i małych dzieci ( przypominam sobie pokazywane wcześniej custom z  gwiezdnych wojen chyba  ) . Nie jest to propozycja dla każdego ale na rynku są naprawdę kuriozalne połączenia.

FE96D8C5-640A-4A94-9C45-D5523AE06952.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Żeby nie bylo- absolutnie nie krytykuję. W tym dziale bylo pokazywanych masę kierpców😁 o nie nachalnej urodzie, których nigdy w życiu bym nałożył co nie znaczy, że ktoś nje uważa ich za zaj.... Z resztą ja preferuję specyficzny styl noszenia się. Na szczęście Polska to wolny( chyba) kraj😁. Niech się dobrze noszą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, desmo napisał(-a):

Kolega Rafał ma spójną wizję  , sportowe buty które z założenia nie są poważne, jakoś bez zgrzytania ideologicznego   łączą  się z elementami kultury popularnej dla dużych i małych dzieci ( przypominam sobie pokazywane wcześniej custom z  gwiezdnych wojen chyba  ) . Nie jest to propozycja dla każdego ale na rynku są naprawdę kuriozalne połączenia.

FE96D8C5-640A-4A94-9C45-D5523AE06952.jpeg

 

O f*ck... 😲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima i u mnie w klimacie barefoot: wysokie, ciepłe z wkładką termiczną 

 

XERO Denver

 

45214.jpg

XeroShoes_Denver_winter.jpg 

maxresdefault.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona mi pozwoliła kupić, to już będą drugie Lowa, tym razem do użytku całkowicie prywatnego, czyli nie czarne, resztę pokaże jak przyjdą.

 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klarks robi całkiem porządne obuwie. Niektóre modele jak dla mnie nieładne. Cena z metki za ich obuwie wydaje mi się wygórowana. Uważaj z rozmiarem. Wydaje mi się że powinno się brać mniejsze o przynajmniej 1 numer. Przynajmniej w moim przypadku tak było z innym modelem klarksa.Twoj model buta bardzio mi się podoba. 

Edytowane przez kałaszek
Uzupełnienie, gramatyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mario1971 napisał(-a):

@kałaszek, obuwie mocium Panie! 🥾😁

Ach ta gramatyka. 

Ale w pierwszym wierszu było poprawnie. 😜

Już poprawione, dziękuję za sugestie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Ortooograafia? Pytam nieśmiało, bo pewnie wiesz i tylko żartujesz ;) :D

Dzięki za info. Z gęby butki wyglądają OK, ale z firmą nie miałem osobiście do czynienia.

Wielkich zadań przed nimi nie będę stawiał, bo obuwie na miasto i jakieś ścieżki parkowe.

 

Z rozmiarem nie będzie problemu: kupiłem ostatnią parę na wyprzedaży i akurat (według rozpiski producenta) ma pasować na moje stopy :)

Jak nie będzie pasować to zwrot i temat zamykam, bo w normalnej cenie tych butów nie kupię.

 

A na emeryturę powoli przechodzą skórzane Palladium - nówki:

Vv67Use.jpg

I na szlaku:

A8ObSnn.jpg


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.11.2022 o 22:11, albiNOS 01 napisał(-a):

Żona mi pozwoliła kupić, to już będą drugie Lowa, tym razem do użytku całkowicie prywatnego, czyli nie czarne, resztę pokaże jak przyjdą.

 

Zielone, piaskowe albo brązowe 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie takie. 

 

0jK0WFI.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Zielone, piaskowe albo brązowe 😁

 

 

Ja znam tylko dwa kolory.

 

Pasek zegarka w tonacji kolory butów, jeszcze muszę pasek do spodni... Będzie zgodnie z zasadami elegancji.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3:

krótkie piaskowe

mid zielone

długie ciemny brąz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja ze swoich piaskowych jestem zadowolony. W tym tygodni dwa razy miałem na nogach i bardzo wygodne 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lowy trzeba trochę rozdeptać, pristo z pudełka nie są takie jak np Haixy, które po włożeniu ma się wrażenie, że są z tobą od zawsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Lowy trzeba trochę rozdeptać, pristo z pudełka nie są takie jak np Haixy, które po włożeniu ma się wrażenie, że są z tobą od zawsze. 

Zgadza się, Moje ZS6 nieco mnie zaskoczyły po pierwszym założeniu, mimo rozmiar większych sprawiały wrażenie za ciasnych. Inna inszość, że prawą nogę mam minimalnie mniejsza. Tak po ok 2 tygodniach używania nie mogłem uwierzyć, że takie kloce mogą być tak wygodne.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie ziemia będzie oglądać mnie z pod spodu ;)

Krok po kroku. 

Pozdro dla wygodnostopowiczów!

20221028_223315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20221124_233727.jpg

Specjalnie dla Was dołożyłem zegarek.

IMG_20221124_233904.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ktoś coś podpowie gdzie mogę kupić burgundowe niskie martensy w rozmiarze 45? Na polski black friday/black week nie liczę, może coś na zaufanych zagranicznych stronach?
Konkretnie chodzi mi o burgund, a nie kolor wiśniowy. Pozdrawiam serdecznie 98732403a7785ec6e236bc0b541e35f9.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Hogg napisał(-a):

Hej, ktoś coś podpowie gdzie mogę kupić burgundowe niskie martensy w rozmiarze 45? Na polski black friday/black week nie liczę, może coś na zaufanych zagranicznych stronach?
Konkretnie chodzi mi o burgund, a nie kolor wiśniowy. Pozdrawiam serdecznie 98732403a7785ec6e236bc0b541e35f9.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy Tapatalka
 

 Zobac na glany.pl  ja tam kupiłem  2 pary Solovair stacjonarnie, sklep jest we Wrocławiu.  https://glany.pl/martensy-model-dr-martens-1461-burgundy-smooth.html

 

Edytowane przez łowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie długa noc. Czas by się zapoznały...

IMG_20221202_215718.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.