Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Moja zona powiedziala ze wreszcie jest cos ciekawego na tym forum......


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stfraw ,czy one na pewno pasują do garnituru? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy trampki pasują do garnituru? Zauważ, że pojawiła się taka głupia moda wśród ludzi bardziej medialnych. Moim zdaniem tragicznie to wygląda.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie ,owczy pęd ,naśladowanie "celebryckich wzorców" dają przekomiczne efekty.Podoba się to może panienkom o IQ aktualnej temperatury na dworze .

Ps eye_lip obserwuje Twoje posty na bespoke.Jestem od krok od zarejestrowania się tam :)

Kilku naszych userów się tam udziela a Filip jest bezkonkurencyjny.Podoba mi się promowanie klasycznej męskiej elegancji.Polecam!

Acha ,jeśli chodzi o garnitur zakupiłem ostatnio oksfordki Lloyda.Wygrały z następnym zegarkiem :)

Chociaż Filip pewnie powie że to i tak słaba liga ,dla mnie rewelacja.

Edytowane przez skius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat buty są ważne bo spędzamy w nich pół dnia :) Od niedawna preferuję buty Ecco na każdą porę roku są bardzo wygodne i mają ciekawy wygląd. Ze względu na to, że większość życia przygotowywałem się żeby zostać inżynierem a teraz spędzam większość czasu na budowie miałem jeden słuszny model buta mianowicie Caterpillar Second Shift co cztery/pięć lat kupowałem nową parę i było wszystko super buty nie do zdarcia jednak teraz Cat nie wiem co zrobił z tym modelem ale podeszwa pękła na pół po 5 miesiącach od zakupu reklamowałem dali mi nową parę no i w nowej parze widzę, że znowu podeszwa pęka więc powiedziałem sobie nigdy więcej Cat'ów z tego co zauważyłem (w starszych modelach tego nie było) w podeszwie jest jakaś taka warstwa w środku podeszwy o innej konsystencji i sprężystości i to badziewie właśnie powoduje, że but pęka. Starsze modele zastępowałem tylko dlatego, że już wyglądały na zużyte ale "mechanicznie" były w stanie prawie jak ze sklepu (no podeszwa trochę zdarta i zazwyczaj permanentnie sznurówka się urywała ). Jestem teraz trochę zagubiony bo mój plan na buty wiosna, jesień, zima się załamał i w dalszym ciągu poszukuję jakiegoś modelu dla mnie, na razie jest Ecco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye_lip!

 

Szacun , wielki szacun!

 

Alfred Sargent Hadleigh, Chukka ,SILVANO! oraz buty od Darka Lewandowskiego w po procesie patynacji powaliły mnie. Mają moc!!

Cieszę się ,że temat Wam spasował.

 

Moim faworytem wśród butów pozostaje marka Whites ,są niesamowite ,szyte na miarę niestety tylko w USA Myślę ,że kiedyś będę szczęśliwym posiadaczem takowych.Niestety cena nie należy do niskich,nawet na rynku wtórnym! gdzie nawet za ostro znoszone trzeba troszkę grosza wywalić.Popatrzcie sami; White's Boots

 

Whites Boots

 

http://global.rakuten.com/en/store/porkys/item/10001549/

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okolo 20 par, bo zniszczone wyrzucam. Najwygodniejsze zdecydowanie sa szyte u pana Kielmana, mam kilka par. Najgorsze sa zdecydowanie Bally.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam fanem butów nie jestem /wystarczy ,że moja żona jest/buty traktuje wyłacznie użytkowo - maja być wygodne i wytrzymałe

garniaka nie cierpie wiec rzadko go nosze

dla tego mam do niego tylko dwie pary butków sztablety z koziej skóry Fabi Baracuda i Eco

a na codzien to kilka par Keenów ze dwie North Face

na trasy używam butów typowych do jazdy samochodem Piloti Sebring

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stfraw ,czy one na pewno pasują do garnituru? :)

A dlaczego maja nie pasować? To jest model eklektyczny. Jak ktoś widzi w tym "trampki" to ma problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobby to może nie jest, ale do butów przywiązuję dużą wagę.

Cenię dobrą jakość i wygodę. Względy wizualne są oczywiście też ważne, ale zdecydowanie preferuję wzory klasyczne, bez zbędnych udziwnień, typu kilometrowe czuby (brrrr!!!!....)

Ponieważ kupuję przyzwoite buty i bardzo o nie dbam, więc trochę ich jest - po prostu żal wyrzucać :)

Najwięcej chyba mam Ecco. Dobra jakość za akceptowalną cenę i oferta praktycznie na każdą okazję - od sandałów do łażenia po zimowych ścieżkach. Ze smutkiem tylko stwierdzam, że nie są to już te stare, duńskie Ecco

Martensy to nie mój styl, ale mam takie krótkie i muszę przyznać, że jakość wykonania i własności użytkowe bez zastrzeżeń.

Również wspominane tu już Clarksy to bardzo dobra propozycja.

Jeśli chodzi o garniturowce, to jestem pod wrażeniem Trumanów. Jakość i wygoda na najwyższym poziomie. Niestety, w Polsce nie spotkałem.

Natomiast buty znanych kreatorów mocno mnie rozczarowały. Miałem fazę "modową" i wg mnie ani Zegna, ani Boss, ani Armani nie są warte swoich cen. Płaci się za markę, a jakość przeciętna

Ostatnio kręci mnie, żeby zamówić sobie buty na miarę. Nigdy wcześniej nie chciało mi się tego zrobić, a teraz chyba się zmobilizuję


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko cyknąłem zdjęcie moich ulubionych Ecco. Niestety ostała mi się już ostatnia para :) A miałem ich kilka - chyba wszystkie kolory, niskie i wysokie. Świetne buty, szkoda, że już ich nie ma.

 

img5476g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre buty, fryzura no i oczywiscie zegarek to podstawa ;) Ja na codzien preferuje raczej styl ubrania dosc luzny i wygodny. Moja ulubiona marka to Timberland. Wygodnie, trwale i na luzie.

Ostatnio poluje na ten model, ciezko kupic poniewaz w europie przestali go sprzedawac.

Na lato niezastapione Converse

post-33326-0-17354000-1321739051_thumb.jpg

post-33326-0-97620800-1321739281_thumb.jpg

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w butach, tak jak i w zegarkach, nie doszukuję się drugiego dna.

Mają mi się podobać i być wygodne.

 

Garniturów nie noszę, całe szczęście ;) Bo dosłownie nienawidzę. No chyba że wesele, to wtedy mam buty marki Pierre Cardin.

 

Na co dzień głównie buty Lacoste, zimą Timberlandy, lub Kazar. Mam też słabość do butów Pumy Drift Cat, ale nie pamiętam dokładnie modelu ;) jedne z pierwszych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "trampeczkowatych", to kupiłem sobie wczoraj takie, o :

 

img5477t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ogólnie butów kupuje od cholery, jestem troche zwichnięty na tym punkcie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zielone adidasy za***iste! Ale czy całe ze skóry? Bo ostatnio wśród sportowych producentów bywa z tym różnie. Plastic-fantastic!


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamszyk ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś takie Adidasy, tylko brązowe i calusieńkie ze skóry (od środka też) - bo Twoje wyglądają na połączenie skóry z nylonem, zniszczyłem je zachlapując farbą - suuuper buty. Kupiłem je jakoś 5 lat temu, gdyby były cały czas dostępne, to byłyby moje JEDYNE buty do dżinsów ;)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ci zaraz wkleje, bo chyba mam takie ;)

 

Ktoś wspomniał o Timberlandach, te sa moimi ulubionymi :

 

img5478r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ku swej rozpaczy zauważyłem że zniszczyłem swój niedawny nabytek buty bugatti ;) ....zdarłem na jednym bucie wierzchnią warstwę skóry na czubie....od auta! buty zachaczają mi o plastiki jak operuję pedałami ;) ....myślałem że mnie szlag trafi dzisiaj. Bardzo delikatna skóra :/ ...są mega wygodne...ale skóra jest lekko matowa....myślę że gdyby były na połysk to by się ślizgały....mam dwie pary innych podobnych butów i tamte jakoś z auta wychodzą bez szwanku! Jutro wam wkleję fotkę :/ .....boli jak cholera...jak pierwsza rysa na lakierze nowego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś takie Adidasy, tylko brązowe i calusieńkie ze skóry

Takie? ;)

 

img5481k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mam je już jakis czas, a jeszcze w nich nie chodziłem ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mój wymarzony model był bardziej zbliżony do Twoich zielonych (nawet przez kształt ciętych pasków jakoś się nazywał) ;)

 

Ps. W tych zaprezentowanych przez Ciebie też bym nie chodził ;)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ci zaraz wkleje, bo chyba mam takie ;)

 

Ktoś wspomniał o Timberlandach, te sa moimi ulubionymi :

 

img5478r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Fajne "chlebki" tylko ten nadruk mi niepodchodzi


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. W tych zaprezentowanych przez Ciebie też bym nie chodził ;)

Sam nie wiem po co je kupiłem, może dlatego, że miałem takie w innym kolorze i były to bardzo wygodne buciki.

 

W niedalekiej przyszłości postaram się zrobić zdjęcie całej kolekcji moich butów, można zwariować ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.