Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

Buty

Recommended Posts

1 godzinę temu, haker napisał:

To są jakieś używki z vinted czy innej grupy?

S7

Nie to nówki (US 10 i US7) z piątkowego dropu adidasa.

10 godzin temu, S-3 napisał:

Nie to nówki (US 10 i US7) z piątkowego dropu adidasa.

czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi dropami ? wiem, że Supreme "rzuca" towar na sklepy a ludzie się o to zabijają, adidas też robi takie akcje? 🤨

Ktoś używał tej wersji Timbów? Rozglądałem sie za 2-eye ale łatwiej trafić takie tyle że zastanawiam się nad użytkowaniem w lecie (na jesień wersja z protektorem dobrze się spisuje ale w lecie bym raczej nie ubrał)

eng_pl_Timberland-3-Eye-Padded-76015-750

Miałem kiedyś 3 eye i teraz mam 2 eye i lepiej mi się nosi te drugie. Trochę słabiej trzymają przez brak 1 rzędu sznurowania, ale ogólnie wygodniejsze 

*** DOXA Sub 300 Professional ***

8 godzin temu, Zolw napisał:

czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi dropami ? wiem, że Supreme "rzuca" towar na sklepy a ludzie się o to zabijają, adidas też robi takie akcje? 🤨

Adidas na modele yeezy robi losowania. Zapisujesz się do losowania na aplikacji adidas  i jak masz szczęście to zostajesz wylosowany. Wtedy dopiero możesz kupić yeezy bost. 

Supreme robi dropy w czwartki o 12.00, najbardziej haypowy towar schodzi w kilka sekund, jak uda ci się coś kupić (nie jest to proste bez bota) to możesz to odsprzedać z duży a nawet bardzo  duży zyskiem (np. Bluzy z bogo cena supreme ok 160 $ - w drugim obiegu nawet 10kpln ). 

Palace (coś na wzór supreme) dropy

w piątki o 12.00 - cała procedura dropienia jak u supreme. Odsprzedaż też z dużym zyskiem. 

6 godzin temu, S-3 napisał:

Adidas na modele yeezy robi losowania. Zapisujesz się do losowania na aplikacji adidas  i jak masz szczęście to zostajesz wylosowany. Wtedy dopiero możesz kupić yeezy bost. 

Supreme robi dropy w czwartki o 12.00, najbardziej haypowy towar schodzi w kilka sekund, jak uda ci się coś kupić (nie jest to proste bez bota) to możesz to odsprzedać z duży a nawet bardzo  duży zyskiem (np. Bluzy z bogo cena supreme ok 160 $ - w drugim obiegu nawet 10kpln ). 

Palace (coś na wzór supreme) dropy

w piątki o 12.00 - cała procedura dropienia jak u supreme. Odsprzedaż też z dużym zyskiem. 

Świat oszalał 😲

To się stało już dosyć dawno ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Sentyment do Jordanów pozostał z młodych lat i zawsze coś w szafie musi być...2d038c54eb7143482fae8e9167ccb2f9.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Właśnie zakupiłem takie polskie cuda. Zobaczymy czy casualowo je można używać, cy raczej do kopania ogródka się nadadzą. 

bd9728ad22cbad4f072ab5578dcac9bd.jpg

44 minuty temu, arturlep napisał:

buty tej marki są niezniszczalne, co to za model?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bhutan MFS,3 para identycznych,stare po 5 latach ostrego traktowania w terenie wyglądają tak.Wyczyszczę,zakonserwuję i pewnie posłużą jeszcze niejeden sezon,polecam.

20200911_115206.jpg

Edited by Sportina

Bhutan MFS,3 para identycznych,stare po 5 latach ostrego traktowania w terenie wyglądają tak.Wyczyszczę,zakonserwuję i pewnie posłużą jeszcze niejeden sezon,polecam.

20200911_115206.thumb.jpg.2029f3879a88136e14c0f2f928627248.jpg

Razem z żona nosimy Borneo2, które przeszły już Tatry wzdłuż i wszerz i jeszcze kilka innych ostrych podejść. Przyznam, że to najlepsze buty trekingowe jakie mam.

Polskie buty wojskowe robocze. 

100% skóra. 

Szyte. 

125pln z przesyłką. 

Jakby ta firma poszła po rozum do głowy to mogliby stworzyć i kolekcje dla motocyklistów, casual, może nawet coś trekingowego. Po kilku godzinach wygodniejsze niż nie jedne Goodyear welted. 

Jedyny minus to jezyk z bardzo cienkiej skóry. 

IMAG0803.jpg

IMAG0804.jpg

Edited by b_easy

28 minut temu, Kewinkorpyta napisał:

Nie wyobrażam sobie, jak oni mogą zarobić sprzedając buty za 125 zł (z przesyłką). Już samo ich wyprodukowanie dziwi.

Mało tego, bo paste do butów dołożyli i  dodatkowe wkładki antypot. 🤷‍♂️

Edited by b_easy

Kupione do biegania. Bardo wygodne i nie dziwię się tym, którzy kupuja je na codzień. Cena z metki to jakiś żart, ale trzy stówki to dobra oferta.

B6986DE6-C70A-46A5-A682-0D2450FECBA2.jpeg

9 godzin temu, Runior napisał:

Kupione do biegania. Bardo wygodne i nie dziwię się tym, którzy kupuja je na codzień. Cena z metki to jakiś żart, ale trzy stówki to dobra oferta.

B6986DE6-C70A-46A5-A682-0D2450FECBA2.jpeg

Sprawdź przed noszeniem sposoby zaimpregnowania boków podeszw. Bardzo trudno je doczyścić. 

23 minuty temu, b_easy napisał:

Sprawdź przed noszeniem sposoby zaimpregnowania boków podeszw. Bardzo trudno je doczyścić. 

Słyszałem o tym. Ja użyłem standardowo nanoprotektora Tarrago. Jeśli to nie wystarczy, nie zamierzam rozpaczać. Buty do biegania, więc w sumie zwisa mi, czy styropian się ubrudzi.