Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Solve

Nowy pomysł na dział Co noszą sławni ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, siedziałem sobie dzisiaj z Moją Lepszą Połową i oglądamy na TVN Co za tydzień - prowadzi Olivier Janiak. Facet zna się na modzie i co program to ma inny zegar na łapie i pojawił mi się w głowie pomysł. KMZiZ jest stowarzyszeniem, partnerem jest portal Chronos24 - co powiedziecie na wywiady z naszymi sławnymi ludźmi,którzy kochają zegarki. Przykładowo krótki wywiad np z Janiakiem i mała galeria jego kolekcji. Sądzę, że wśród biznesmenów, polityków znajdą się ludzie, którzy będą chcieli o tym opowiedzieć i pokazać swoje okazy. Kieruję ten pomysł właśnie do ludzi z KMZiZ i do Chronos24 - może im się spodoba i może podchwycą.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - kim jest Olivier Janiak i dlaczego jest sławny?

A, już doczytałem - prowadzi jakiś program w TVN. No to rzeczywiście persona.....

Jak to mają być takie "sławy", to ja bym sobie odpuści. Nie deprecjonujmy tego forum na siłę


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podałem go jako przykład - może Bartoszewski ma kolekcję zegarków - nie wiem. Może jeszcze określić - co znaczy słowo " Sławny".


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wielu sławnych nosi dobry zegarek, bo tak wypada natomiast niewiele mają na ten temat do powiedzenia. Myślę, że o wiele bardziej wartościowe dla forum byłyby wywiady z zegarmistrzami. Pytanie tylko co dla kogo jest bardziej wartościowe: zagadnienia techniczne i zegarmistrzowska pasja czy marketingowy bełkot ?. Podrzuciłem na Forum wątek o PG, ale komentarzy brak. Mimo wszystko mam nadzieję, że nadal w większości na tym forum są pasjonaci, którzy mają gdzieś co nosi na ręku Janiak czy jakiś tam celebryta. O wiele bardziej byłbym ciekaw co na temat zegarków ma do powiedzenia prof. Mrugalski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz, że prawdziwie sławni ludzie przyjdą się chwalić zegarkami? Biznesmeni, politycy? Już widzę, jak dr Kulczyk prezentuje nam swoje zegarki, albo Komorowski... Gajos, ani Małysz też chyba nie, a te różne popierdółki znane z tego, ze znane to pewnie i owszem... Tu ich jeszcze nie było? Strach lodówkę otworzyć, żeby nie wyskoczyli, to i w Klubie trzeba ich oglądać?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu sławnych nosi dobry zegarek, bo tak wypada natomiast niewiele mają na ten temat do powiedzenia. Myślę, że o wiele bardziej wartościowe dla forum byłyby wywiady z zegarmistrzami. Pytanie tylko co dla kogo jest bardziej wartościowe: zagadnienia techniczne i zegarmistrzowska pasja czy marketingowy bełkot ?. Podrzuciłem na Forum wątek o PG, ale komentarzy brak. Mimo wszystko mam nadzieję, że nadal w większości na tym forum są pasjonaci, którzy mają gdzieś co nosi na ręku Janiak czy jakiś tam celebryta. O wiele bardziej byłbym ciekaw co na temat zegarków ma do powiedzenia prof. Mrugalski.

 

O, to jest słuszna koncepcja.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele bardziej byłbym ciekaw co na temat zegarków ma do powiedzenia prof. Mrugalski.

Uwierz mi na słowo, że próbowaliśmy z Panem Profesorem cokolwiek zrobić - odpowiedzi brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - kim jest Olivier Janiak i dlaczego jest sławny?

A, już doczytałem - prowadzi jakiś program w TVN. No to rzeczywiście persona.....

Jak to mają być takie "sławy", to ja bym sobie odpuści. Nie deprecjonujmy tego forum na siłę

 

oj tam od razu Oliver... Piotrek po prostu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze określić - co znaczy słowo " Sławny".

 

Trudno będzie...

Dla nielicznych będzie to uznany poeta czy aktualny laureat nagrody Nobla, dla innych Madonna albo Wojtek Szczęsny a dla większości pewnie gwiazdki serialu MjM czy osoby w typie Joli R które są znane z tego, że są znane ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława to umowne pojęcie i dlatego mi nie przeszkadzałby wywiad z Janiakiem nt. jego zegarków. Nie rozumiem dlaczego deprecjonować go bo jest nie tak "sławny" jak niektórzy by chcieli, i sugerowanie, że niewiele wie, jeżeli też podzielałby naszą pasję i miał zegarki warte obejrzenia.

Skądinąd słyszałem, że ma kilka fajnych (min.jakiegos AP ROO).

Myślę natomiast, że większym problemem będzie to, że mało kto ze znanych w ten czy inny sposób ludzi zechce się otwarcie pochwalić swoją kolekcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak synteza pomysłu Solve i McIntosh'a? Dostrzegam, że niektórzy koledzy mają całkiem fajne kontakty wśród niektórych znanych osób z branży.

Oczywiście wiadomo, że jedni będą skłonni podzielić się swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami, uwagami, a inni - jak p. Mrugalski, nie.


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława to umowne pojęcie i dlatego mi nie przeszkadzałby wywiad z Janiakiem nt. jego zegarków. Nie rozumiem dlaczego deprecjonować go bo jest nie tak "sławny" jak niektórzy by chcieli, i sugerowanie, że niewiele wie, jeżeli też podzielałby naszą pasję i miał zegarki warte obejrzenia.

 

Sława jest umowna. Wszystko zresztą jest umowne. Dla mnie sławnym jest człowiek, który jest powszechnie znany ze względu na swoje wyjątkowe osiągnięcia w jakiejś dziedzinie, na które sobie zapracował przez wiele lat wkładając w to talent i wysiłek.

Einstein i Skłodowska są sławni. Dalajlama i Jan Paweł II są sławni. Picasso i Dali. De Niro i Bogart. Pavarotti i Callas. Ali i Bubka etc etc

Facet od czytania pogody, juror "Jak oni puszczają bąki", czy gość co to szóstkę w totka trafił, nie są sławni. Co najwyżej jest o nich głośno przez jakiś czas w brukowych gazetach i audycjach.

Jeśli Pan Janiak (kimkolwiek jest) jest też kolekcjonerem i znawcą zegarków, to ja chętnie posłucham, co ma do powiedzenia. Jeśli natomiast kupił sobie parę zegarków, bo mu konweniują z krojem garnituru, lepiej na "salunach" wyglądają i dają lepszy lans, to ja wolę te zegarki oglądać np w sklepach, na stronach producentów, albo w naszej galerii, gdzie prezentują je Koledzy klubowi


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tego tematu, nie chcąc zaśmiecać forum, zadam pytanie:

Czy są jakieś stronki w internecie, najlepiej angielskie, gdzie właśnie jest o tym, jakie zegarki nosili sławni ludzie z historii?

Od razu sprostuje, że nie interesuje mnie żaden Janiak ani inny Prokop, tylko np. ludzie typu wybitni artyści, władcy, wojskowi? Zainteresowało mnie to po przeczytaniu "Od Cartiera do Rolexa", niestety google nie pomogło, a przecież musi być taka strona, może ktoś zna? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka książka, nazywa się "Od Cartiera do Rolexa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a dobra ta książka??bo zastanawiałem się jakiś czas temu czy nie kupić,ale nie wiem co to będzie warte,widziałem ją tylko na aukcji więc nie miałem możliwości przejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książka taka-se, można kupić ze względu na fotki. Ale teksty tam to raczej takie a'la reklamowy folder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym empiku mają, obejrzyj sobie i sam zadecyduj. Parę ciekawych rzeczy tam jest, ale raczej nie jest warta swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będą sławni w czerwcu:-)

Zatem:

Co nosi R.Lewandowski?

C.d.n.

post-77987-0-43573700-1463506965_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma sensu - bo spora część tych większych celebrytów noszą zegarki bo ich menager podpisał kontakt akurat z tą a nie inną firmą. Sporo osób ma też zwyczajnie wypożyczone zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nosi R.Lewandowski?

Hublot. Jego żona też nosi tę markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien być zamknięty-to już trzeci w tym 'typie'..

Co noszą znani ludzie

Zegarki ze szklanego ekranu


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będą sławni w czerwcu:-)

Zatem:

Co nosi R.Lewandowski?

C.d.n.

 

 

Chyba nie ma sensu - bo spora część tych większych celebrytów noszą zegarki bo ich menager podpisał kontakt akurat z tą a nie inną firmą. Sporo osób ma też zwyczajnie wypożyczone zegarki.

 

 

Hublot. Jego żona też nosi tę markę.

 

 

Temat powinien być zamknięty-to już trzeci w tym 'typie'..

Co noszą znani ludzie

Zegarki ze szklanego ekranu

 

 

Oto Wielka Czwórka forumowej archeologii :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.