Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Woytec60

Tissot Visodate 1957 vs Tissot Visodate 1957

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie okazuje jest jeszcze jedna roznca pomiedzy egzemplarzami. Dotyczy ona datownika, ktory w niektorych sztukach poprzedzony jest cyfra 1-7 w zaleznosci od dnia tygodnia. O ile w wersji czarnej wyglada to dosc zacnie, to w bialej moim zdaniem jakos tak razi. Zwlaszcza, ze cyfry sa czerwonego koloru:

 

Nie ma takiej różnicy.

Datownik naprzemiennie pokazuje "czyste" literki dnia tygodnia bądź poprzedzone cyfrą.

Można tak albo tak, wszystko zależy od ustawienia.

Tak, jak w niektórych zegarkach da się wybierać pomiędzy dniami tygodnia w dwóch językach tak tu wybieramy z cyferką albo bez.

Identycznie jest w moim PRS516, taki datownik to, jak widać, specjalność Tissota :(

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, zegarek mi się podoba i zostanie ze mną na dłużej.

Jest idealny wręcz do garnituru, czysta biała tarcza, srebrne wskazówki i indeksy i trochę czarnych napisów.

Dzień tygodnia za bardzo nie rzuca się w oczy (poza niedzielą) a jest przydatny.

Żadnych czerwonych sekundników czy innych wstawek, tylko prostota i elegancja.

I w dodatku w lekko oldschoolowym stylu co dla mnie jest zaletą :lol:


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie kupiłbym Visodate gdyby nie podwójna data. Strasznie nie lubie dni tygodnia... :lol: Poza tym zegar mi bardzo odpowiada pomimo że jakoś Tissoty nie są moimi ulubionymi zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fajny ale ma czarną tarczę a miał być z jasną.

 

Zresztą ja w ogóle lubię zegarki w oldschoolowym stylu

 

 

ori28.jpg

 

 

Jednak te dwa średnio pasują do garniaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko super tylko szkoda że go nie można dostać w Naszym w kraju ;). A może ktoś w przyszłości mógłby jakiś zbiorowy zakup zorganizować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.