Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kierownik

Maurice Lacroix Miros Diver Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Niech sprzedający pokaże Ci gwarancję i dowód zakupu.

Na ten moment można stwierdzić , że podróba. Słabe zdjęcia.

Ja bym się wstrzymał z kupnem na Twoim miejscu :)


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję, bo sam jestem w posiadaniu innej wersji kolorystycznej tego modelu.

Zajrzałem sobie na allegro z nudów i znalazłem ten egzemplarz.

Ostatnio wersję czarno-czarną macałem około 2 lat temu, więc nie do końca pamiętam wszystkie szczegóły, ale:

- nie podobają mi się indeksy minutowe wraz z napisem "swiss made" - tu są białe, a nie wiem czy nie powinny być szare,

- nie pasuje mi kolor końcówki sekundnika - jest czerwona, a ja obstawiałbym kolor szary,

Poza tym proporcje wszystkich elementów się zgadzają.

Nie wiem co mam o tym myśleć.

 

Wrzuciłem tutaj, bo gdyby się okazało, że coś jest z nim nie teges, to będzie tutaj ku przestrodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłeś uwagę na komentarze...?

Mało sprzedaje, więcej kupuje, a od jednego z kupujących dostał to:

 

ewciulek1 (31) ( Kupujący ) Negatywny

czw 02 wrz 2010 08:56:45 CEST

towar nie zgodny z opisem!!!sprzedawca jest oszustem.liczy sie tylko zeby wepchnac komus towar uciakajac sie do klamstw i rece umywa!!!przestrzegam wszystkich i odradzam.zwrotow nie przyjmuje!!

 

Wprawdzie komentarz sprzed roku, ale sprzedawca Mauryca nawet nie raczył odpowiedzieć na zarzut oszustwa - a przecież ma możliwość skomentowania negatywa.. :)

edit:

żeby było zabawniej, sam niedawno kupił podróbę Longinesa (http://allegro.pl/zegarek-longines-l5-656-4-meski-i1853409994.html) ,więc obcowanie z fakeami najwyraźniej nie stanowi dla niego problemu :)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, temat dotyczył jakiejś huśtawki.

Pozytywów 98,5%, więc można uznać, że raczej uczciwa osoba, która mogła natrafić na jakiegoś ćwierćinteligenta.

 

edit:

żeby było zabawniej, sam niedawno kupił podróbę Longinesa (http://allegro.pl/ze...1853409994.html) ,więc obcowanie z fakeami najwyraźniej nie stanowi dla niego problemu :)

hmmm... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dzisiaj do sprzedającego - poprosiłem o potwierdzenie papierami, że są to oryginały (zarówno Maurice Lacroix, jak i Longines).

 

Oto odpowiedź:

JEZELI MA PAN OCHOTE SPRAWDZIC AUTENTYCZNOSC MOICH ZEGARKÓW PROSZE PRZYJECHAC NA MIEJSCE I SPRAWDZIMY W RENOMOWANYM SERIWISIE LUB GDZIE BĘDZIE PAN UWAŻAŁ MOJE ZEGARKI WTEDY BEDZIEMY ROZWIEWAC WASZE WĄTPLIWOSCI NIKOMU NIE BĘDE NIC WYSYŁAŁ PONIEWAŻ KAZDY KTO BY SOBIE ZARZYCZYŁ LUB PODWAŻYŁ AUTENTYCZNOSC ZEGARKÓW MUSIAŁ BYM WYSYŁAC DOWODY ZAKUPU PAPIERY ORAZ INNE DOKUMENTY A WYDAJE MI SIE ŻE TO BY CHYBA BYŁO SMIESZNE JEZELI JEST PAN ZAINETERESOWANY KUPNEM MOGE SIE UMÓWIC Z PANEM NA SPRAWDZENIE ZEGARKA W FIRMIE MAURICE LACOIX JEZELI INTERESUJE AKURAT TEN ZEGAREK LUB LONGINESA W FIRMIE LONGINES JEŻELI MAJA PANOWIE TAKIE PODEJRZENIA PROSZĘ SPRAWE ZGŁOSIC DO ALLEGRO BĘDĘ ALE PROSZE BYC SWIADOMYM TEGO ZE SPRWĘ ZGŁOSI MÓJ ADWOKAT DO SĄDU POZDRAWIAM

 

Odpisałem, że wystarczą skany bądź zdjęcia dokumentów.

 

Tutaj odpowiedź była krótsza:

chłopie napisz ci krutko PI***OL SIE
Wykropkowałem sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież jak sie zgłasza do allegro, że przedmiot może być nieoryginalny to jest to anonimowe... więc skąd ten sąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się, jemu w dobieraniu argumentów adwokat pomagał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj odpowiedź była krótsza:

 

chłopie napisz ci krutko PI***OL SIE

 

Wykropkowałem sam ;)

 

Taka zwykła, ludzka szczerość nie przestaje mnie wzruszać do łez! ;)

A jednak duch wieszczów nie zginął w narodzie..

 

;)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XLesio, a skąd pewność, że ten Longin jest podróbką.

Porównuję ze zdjęciami, np. z WUS i jakoś nie wiem do czego mam się przyczepić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.