Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pafko

Atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wystawiłem na aukcji ten oto zegarek

i od razu otrzymałem telefon od kolekcjonera z Krakowa z propozycją sprzedaży za 400 zł. Jak myślicie to dobra oferta ?

 

pozdrawiam

 

 

Ech .. sprzedałem .

post-44391-0-25816000-1322821075_thumb.jpg

post-44391-0-32238500-1322821096_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od ciebie czy taka cena Ci odpowiada????. Nie wyceniamy tu zegarków!!!!

Gdybym napisał, że to dobra oferta wtedy wycenił bym Twój zegarek na 400zł. gdybym napisał, że jest wart więcej wyceniłbym go na więcej. Na pewno jest to egzemplarz z jedna z rzadziej spotykanych tarcz . Może osiągnąć wyższa cenę ale może nawet się koło niej nie zakręcić. Nikt tego nie przewidzi!!! wszystko zależy od ilości chętnych na ten model a jeśli tarcza nie była odnawiana to stan jet bardzo dobry stąd taka oferta!!! warto poczekać i zobaczyć jak się sprawy potoczą :P


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza nie była odnawiana. Sprzedałem go za 400 zł. Niestety ale brak gotówki mnie do tego zmusza jak i do sprzedaży pozostałych które są na allegro :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.