Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stork

W.Kruk - swiąteczna promocja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy Szanowni Koledzy i Koleżanki są świadomi promocji świątecznej w salonach Kruka - za każde wydane 500 zł dają 100 zł na kolejny zakup (w bonach lub punktach). Plus, jeśli ktoś ma kartę stałego klienta, to może uzyskać "on top" dodatkowe 10% upustu. Świetny mechanizm do uzyskania dużej zniżki... jeśli planuje się zakup 2 lub więcej zegarków (efektywny upust rzędu 20% bez targowania się... i na wszystko).

Na święta jak znalazł :)

 

Zegarek za 5.000 -> upust 10% + dostajemy bony za 1.000 = płacimy 4.500

Drugi za 3.000 -> zużywamy bony za 1.000 -> upust 10% = płacimy 1.800 (i dostajemy bonów na 300 zł)

 

Bardzo sprytne - "zmusza" do większych zakupów :) ale i korzystne dla kogoś, kto i tak zamierzał coś kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja fajna, ale gdzie są salony Kruka z zegarkami?

W Krakowie znalazłem tylko z biżuterią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź tu: http://wkruk.pl/-cabout-pol-31.html

i kliknij na Kraków.

Masz wszystkie salony w mieście wraz z telefonami, wystarczy zadzwonić.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie promocje??

Dzwoniłem do Kruka z pytaniem o Rolex Submariner z datą, pani grzecznie odpowiedziała, że jest jeden zarezerwowany a cena to 29 tys - ewentualnie 5% rabatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z promocji w Kruku w Warszawie na Placu Konstytucji. Generalnie polecam też ze względu na obsługę, nie ukrywam, że sporo czasu marudziłem a Pan Sprzedawca cierpliwie mi wszystko tłumaczył i prezentował praktycznie całą ofertę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie fajna sprawa, niestety jednak nie ma w kruku nic co chciałbym kupić. Jeżeli ktoś z kolegó byłby zainteresowany to mogę udostępnić kartę na 10% rabat co daje razem około 30% ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku pytałem i wg nich rabaty nie łączą się.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz racji, otrzymujesz bony 100zł za każde wydane 500 zł. w przypadku posiadania karty zniżkowej masz rabat od ceny detalicznej płacisz i otrzymujesz bony/punkty. Cała akcja do 18 grudnia


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, kto ma rację, a kto nie, jeśli czytałeś mojego posta, to zaznaczyłem, że sprzedawcy we Wrocławiu twierdzą inaczej.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, kto ma rację, a kto nie, jeśli czytałeś mojego posta, to zaznaczyłem, że sprzedawcy we Wrocławiu twierdzą inaczej.

 

Pozdrawiam

Iko

 

Generalnie promocje i rabaty nie łączą się... poza przypadkiem Promocji Świątecznej. Masz normalny rabat 10% i 20% w postaci punktów/bonów do wykorzystania przy kolejnym zakupie. Opłaca się kupować 2 lub więcej zegarków. Najlepiej takich, na które normalnie nie dają rabatów (vide Rolex) innych niż daje karta stałego klienta. Jeśli ktoś ma sporo pieniędzy to może tak:

 

Zegarek za 100.000 -> zniżka 10% = zakup za 90.000, 18.000 dostajemy w punktach

Drugi zegarek za 26.000 -> wykorzystanie 18.000 -> zniżka 10% = zakup za 7.200, 1.400 dostajemy w punktach

Trzeci zegarek na prezent za 1.400 - bierzemy darmo ;)

 

Mamy 3 zegarki "warte" 127.400 zakupione za 97.200. Oczywiście tym bardziej się to opłaca, im droższy jest "wyjściowy" zegarek.

 

To działa - sprawdziłem - z tym, że ceny "moich" wyborów były sporo niższe ;) Dałem przykład, w którym kalkulacja wychodzi wyjątkowo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podam przykład.

Byłem w Rolexie w Katowicach i kierownik sklepu sprawdzał promocje w katalogu.

Cena była podana przy wykorzystaniu mojej karty 10%.

Zielony Sub, zszedł cenowo z ponad 31 do niespełna 23 tysięcy. Także różnica w cenie była gigantyczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek za 100.000 -> zniżka 10% = zakup za 90.000, 18.000 dostajemy w punktach

Drugi zegarek za 26.000 -> wykorzystanie 18.000 -> zniżka 10% = zakup za 7.200, 1.400 dostajemy w punktach

Regulamin promocji mowi co innego:

8. Bon rabatowy Uczestnik może wykorzystać przy zakupach w Salonach w okresie od następnego

dnia po jego otrzymaniu do dnia 31 stycznia 2012 r. Po tym terminie Bon rabatowy traci ważność

i nie uprawnia do rabatu. W przypadku, gdy Uczestnik dokonuje zakupu o wartości równej lub

niższej niż wartość nominalna Bonu rabatowego, Uczestnik płaci cenę sprzedaży w wysokości 1

grosz (brutto). W przypadku, gdy Uczestnik dokonuje zakupu o wartości wyższej niż wartość

nominalna Bonu rabatowego, Uczestnik płaci różnicę pomiędzy wartością zakupu a wartością

nominalną Bonu rabatowego. Przy realizacji Bonu towarowego nie stosuje się również rabatu

wynikającego z karty ?Klubu Dla Przyjaciół W.KRUK?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bony a punkty koledzy ;) dlaczego, a no dlatego, że punkty sa ważne 2 lata a bony jak napisano powyżej. Poza tym bony można wykorzystać dopiero dnia następnego a punkty już zaraz. Ja rozważałem zakup nowego inżyniera automatic (tego z błękitną tarczą) po rabacie 10 % wyszło 25 199 zł, co dałoby mi za punkty nowiutkiego legend divera dosłownie gratis.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednorazowy rabat za punkty to max 500PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spy... bez obrazy ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Punkty można wymienić na rabat o wartości: 50 (pięćdziesiąt) złotych, 200 (dwieście) złotych, 500 (pięćset) złotych. Realizacja rabatów odbywa się na życzenie Klienta po okazaniu Karty Programu;"

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać 500 + 200 albo 10*500 ;) Po prostu nie wymieniają punktów na rabat np. 1748 zł, tylko 1700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Uczestnik może zrealizować na jedną transakcję tylko jeden rabat wynikający z ilość uzbieranych Punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;) to co piszę opieram na swoich REALNYCH doświadczeniach :D

pozdrawiam


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Uczestnik może zrealizować na jedną transakcję tylko jeden rabat wynikający z ilość uzbieranych Punktów.

 

Zgadza się. Kruk ma tabelkę w systemie komputerowym z "zestawami punktowymi":

 

50

100

...

500

...

900

...

1700

...

9200

...

 

Czy kolega SPY kupił coś w tej promocji i nie mógł wykorzystać więcej niż 500zł, że tak kategorycznie neguje doświadczenia osób, które kupiły i skorzystały z rabatów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właściciel salonu wraz z policją szacują straty. Według niepotwierdzonych informacji reportera RMF FM, wartość skradzionej biżuterii i zegarków to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

Jednego Rolka ukradli? Zawodowcy... No chyba, ze szacuja po kosztach zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Kruk ma tabelkę w systemie komputerowym z "zestawami punktowymi":

 

50

100

...

500

...

900

...

1700

...

9200

...

 

Czy kolega SPY kupił coś w tej promocji i nie mógł wykorzystać więcej niż 500zł, że tak kategorycznie neguje doświadczenia osób, które kupiły i skorzystały z rabatów? ;)

Po prostu czytam regulamin, ktory jakos kompletnie sie mija z tym co tu podajecie... Podajcie w jakich sklepach robiliscie zakupy, najwyrazniej warto wlasnie tam sie udac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu czytam regulamin, ktory jakos kompletnie sie mija z tym co tu podajecie... Podajcie w jakich sklepach robiliscie zakupy, najwyrazniej warto wlasnie tam sie udac.

 

W-wa: Plac 3 Krzyży, Plac Konstytucji, Gal-Mok. Wszędzie działa tak samo... (tabelki punktowe)

Raj kończy się 18-tego (potem tylko standardowe 10% w punktach), dlatego pozwoliłem sobie poinformować kolegów, może ktoś skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.