Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stork

W.Kruk - swiąteczna promocja

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze wszedzie korzystales z tej promocji, kupujac w schemacie jaki podales? Bo pisac takie ogolniki to kazdy moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja potwierdzam możliwość zakupu w sklepie internetowym na stronie kruka


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze wszedzie korzystales z tej promocji, kupujac w schemacie jaki podales? Bo pisac takie ogolniki to kazdy moze.

 

Tak, nie strzępię jęzora na próżno. W każdym z tych 3 salonów korzystałem z punktów wg. schematu, który podałem. Więcej już się nie odzywam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej, mnie kilka tygodni temu już Rolexie w SCC powiedzieli o tej promocji i to była mowa i o wykorzystaniu standardowego 10% z karty i bonach dodatkowo. Także to działa i sprzedawcy o tym wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowili ci, ze przy zakupie zegarka z bonow dostaniesz jeszcze 10% upustu? Bo tu regulamin jedno a koledzy drugie. Ale chyba caly czas sie nie rozumiemy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest mieć pod ręką aktualne promocje czy kody rabatowe do swoich ulubionych sklepów. Niedługo zbliża się święto zakochanych, dlaczego by nie skorzystać z takiej okazji i kupić swojej drugiej połówce jakiś błyszczący upominek https://zrabatowani.pl/w-kruk , za którym ogląda się już pół roku, ale cena jest wciąż za wysoka? Tak właśnie też pomyślałem i jutro idę wykorzystać mój rabat.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.