Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

spoxx2006

Kluczykowiec z XIX wieku- autentyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

Choć od pewnego czasu zaglądam na to forum, dopiero dziś się zarejestrowałem i jest to mój pierwszy post. Od razu mam pytanie do szanownego grona specjalistów, czy zegarek w linku poniżej jest autentyczny? Bardzo mi się podoba i mam zamiar o niego powalczyć, ale zaskakuje mnie stan jak na XIX wieczny zegarek. Może to po prostu zwykła podróba?

Link:http://allegro.pl/srebrny-kluczykowiec-z-xix-wieku-jak-z-fabryki-i1981517410.html

Pozdrawiam


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podróba, tylko normalnie odpicowany do sprzedaży. Koperta wypolerowana, nowe szkiełko. Być może tarcza i wskazówki ze starych zapasów, ale tegio nie wiem. po prostu to zaden markowy zegarek, więc nawet o materiał porównawczy trudno.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za poradę.

Czyli nie warto się nim interesować, ponieważ może być to składak i do tego ciężko stwierdzić jego autentyczność.

Aby nie zaśmiecać forum mam jeszcze jedno pytanie, tym razem odnośnie mojego zegarka, posiadam go około roku i zawsze zastanawiało mnie to czy jest on autentyczny?

te małe wskazówki to tylko atrapy- niestety.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat tego zegarka, ponieważ nie znalazłem nigdzie podobnych.

Poniżej zdjęcie:

b1QD.jpg

Czy jest ktoś kto mógłby podać kilka informacji na temat tego zegarka?


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.