Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

robsik666

Ubrudzony pasek Casio dw-6900nb-7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem otóż ostatnio zauważyłem ze mój pasek został ubrudzony tuszem z długopisu.Jest to chuda i krótka 'kreska' ale niestety bardzo mnie denerwuje.Na zdjęciu zaznaczyłem czerwoną kreską gdzie występuje ta skaza.A i sorry za jakość zdjęcia ale niestety nie miałem nic lepszego aktualnie do zrobienia zdjęcia.Myślę że dopatrzycie się gdzie jest ta skaza.Proszę o porady jak usunąć tą skazę.

Pozdrawiam !

post-37081-0-42119600-1324638247_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie również pozdrawiam, kreskę widzę, mimo rzeczywiście nienajlepszej jakości zdjęcia.

 

;)


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) Powinieneś jak najszybciej usunąć skazę

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zadać najważniejszego pytania...Jak usunąć tą skazę ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co nikt nie pomoże ?Naprawdę nikt nie wie jak chociaż spróbować to wyczyścić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś najprostszej metody czyli woda+mydło ewentualnie jakaś szczotka do paznokci? Jeśli nie zejdzie może spirytusem lub szmatką nasączoną wodą z cytryną, ale wydaje mi się, że po potraktowaniu wodą z mydłem i drobnym szorowaniu "skaza" powinna się poddać :D ja niestety nie dopatrzyłem się owej skazy ale wierzę, że tam jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki barteq891 spróbuję twoimi metodami.A czy od tego szorowania mydłem/spirytusem mogą pojawić się jakieś efekty uboczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoje białe G tak czyszczę i nic się z nimi nie dzieje, wiadomo nie szoruj jakoś strasznie mocno, wszystko z umiarem :rolleyes: możesz na początek próbować ze szmatką i sokiem z cytryny, później z mydłem bo spirytusem to tak już na ostro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ok spróbuję a masz może jeszcze jakieś rady co do paska który też już lekko pociemniał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ok spróbuję a masz może jeszcze jakieś rady co do paska który też już lekko pociemniał ?

 

Kupować tylko czarne Casio, albo nauczyć się akceptować to, co się dzieje...pytań o przebarwione/ przetarte białe, czerwone i wszelkie inne było już mnóstwo.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał tarant, najlepiej nie kupować białych G, chociaż sytuacja nadmiernego przebarwiania się pasków oraz kopert ma miejsce m.in. w GX i innych, które pomimo tego że białe nie są, to są matowe i łatwo łapią zabrudzenia nawet od ubrań. Jeśli biały jest polerowany to pół biedy, gorzej jak jest matowy, wtedy szybko złapie i będzie łapał zabrudzenia.

Co do czyszczenia paska który lekko pociemniał to próbuj sokiem z cytryny lub płynem do mycia naczyń, ale nie wiem czy pomoże, nie miałem takiego problemu.

 

 

Pozdrawiam, Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wszystkim za pomoc.Co do mojego zegarka to cały zegarek jest biały lakierowany tylko wewnętrzna część paska jest z nie polakierowana stąd też pojawiły się owe zabrudzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.