Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Julian

Wybór pióra.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemne z pożytecznym...

Poranne napełnianie instrumentu i mała czarna:)

20221003_083426.thumb.jpg.ca84745318f6f827f723ca8452cf1f73.jpg


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

I tak zaczyna się przyjemny dzień.

lepiej bym tego nie ujął:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Pelikan - zresztą jak każdy 😉. Ja od dawna choruję na M805 Ocean Swirl, ale niestety cena trochę poza moim zasięgiem ☹️ 

spacer.png

(zdjęcie niestety z internetu) 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację 🙂. Na razie jestem szczęśliwym posiadaczem 140'ek., które pod względem możliwości piśmienniczych, w mojej ocenie są genialne, więc nie rozpaczam 😉

DSC03215-01.jpeg

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Szukam czegoś dla żony. Jak ostatnio byliśmy w San Marino, to prawie kupiła Montblanc Princess Grace de Monaco Rollerball Pen. Niestety, jak teraz patrzę na ceny, to wydaje mi się strasznie drogie, a ceny w tamtym sklepie nie pamiętam, choć wydaje mi się że było o wiele tańsze od tego co widzę w sieci. Ktoś może mi coś w tym stylu polecić, ale może trochę tańsze? Najlepiei żeby było to pióro kulkowe.

 

263141939_CleanShot2022-11-07at12_33_55.png.2841b0f7078435203aca8235690aa1f6.png

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś tu podpowiedzieć. Montblanc jest tak charakterystyczny, że trudno znaleźć coś podobnego. Ja bym zastanowił się nad czymś z Włoch. Montegrappa, Aurora mają wiele ciekawych projektów, które powinny trafić w kobiecy gust. Też nie zawsze będzie tanio, ale jednak ceny dużo bardziej przystępne. Jeszcze do głowy przyszedł mi Pineider. Ten ma chyba największy rozrzut cenowy, ale to naprawdę ciekawa marka z nietuzinkowymi projektami.

O ile w przypadku piór wiecznych można co do Włoszczyzny mieć obiekcje - ludzie często piszą o problemach ze stalówkami - tak w wypadku piór kulkowych, chyba nie ma czego zepsuć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Panowie. Szukam czegoś dla żony. Jak ostatnio byliśmy w San Marino, to prawie kupiła Montblanc Princess Grace de Monaco Rollerball Pen. Niestety, jak teraz patrzę na ceny, to wydaje mi się strasznie drogie, a ceny w tamtym sklepie nie pamiętam, choć wydaje mi się że było o wiele tańsze od tego co widzę w sieci. Ktoś może mi coś w tym stylu polecić, ale może trochę tańsze? Najlepiei żeby było to pióro kulkowe.

 

263141939_CleanShot2022-11-07at12_33_55.png.2841b0f7078435203aca8235690aa1f6.png

 

bardzo fajne są Visconti Wall Street. model sprzed kilkunastu lat, ale jeszcze do dostania dość łatwo (tzn kulkowe, bo zwykłe już to wyzwanie - choć mam akurat do sprzedania ;)).

Znajomy sprzedawca z Australii ma takie od ręki.

a poniżej fotki jak wyglądają na lepszych zdjęciach

 

facebook_1667826783510_6995372549386126961.jpg

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Klon Parkera. Ale ładne

Wzorowany tak, ale to nie jest klon. Choćby kształt korpusu (w przekroju kwadratura koła) zdecydowanie odstaje od bycia klonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Panowie. Szukam czegoś dla żony. Jak ostatnio byliśmy w San Marino, to prawie kupiła Montblanc Princess Grace de Monaco Rollerball Pen. Niestety, jak teraz patrzę na ceny, to wydaje mi się strasznie drogie, a ceny w tamtym sklepie nie pamiętam, choć wydaje mi się że było o wiele tańsze od tego co widzę w sieci. Ktoś może mi coś w tym stylu polecić, ale może trochę tańsze? Najlepiei żeby było to pióro kulkowe.

 

263141939_CleanShot2022-11-07at12_33_55.png.2841b0f7078435203aca8235690aa1f6.png

 

 

Swieta sie zblizaja kup jej pod choinke, 1200 euro to nie znow tak super duzo za ladny prezent dla zony 😊


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Swieta sie zblizaja kup jej pod choinke, 1200 euro to nie znow tak super duzo za ladny prezent dla zony 😊

Ba, to żona dobrze zarabia, nie ja. A jakoś zegarka mi nigdy nie kupiła. Ech, życie 😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.