Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorka-5

Zegarki, których byście nie oddali

Zegarki, których byście nie oddali  

185 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje gratulacje Łukasz, ja sie waham między 233, 270, a 275... Za jakieś dwa miesiące powinienem realizować tego jedynego wymarzonego Pama :)

 

Dawaj foty!!!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chlopaki. Jak kupie lustrzanke to będą foty, bo takiego zegara szkoda fotografować byle czym :) Ja tez zastanawialem się nad 270 ale "9" wg mnie zaburza proporcje elementów na tarczy. Ponadto rotor jednak pogrubia i tak juz gruby zegarek. No i pasek w 233 jest kozacki. Aha, i podzialka wskaźnika rezerwy chodu w 270 co 2,5 dnia... No tak jakoś mi to nie gra. Ale... którego nie wybiezesz z tej trójki, będzie super. Ja rozwazylbym tez 335 - przymierzalem i stwierdzilem, ze 441 to po tylko polśrodek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

233 wcale nie jest taki gruby, jest sporo cieńszy od np. 275, który niemiłosiernie mi się podoba. 441 fajny, ale tak jak mówisz, nie ma co się bawić w półśrodki, jak kupować Pama, to już ośmio, bądź dziesieciodniowca, wtedy dopiero czuć moc tych zegarków :) Raz jeszcze gratuluje! Super wybór.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy ;) Życzę Tobie aby rzeczywiście tak było. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pam super. Mojej 422 też nigdy nie oddam!


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert York UK

Omega kieszonkowej z 1920r wspanialy zegarek chodzi do dzis 80 lat bez serwisu Pamiatka rodzinna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jeśli chodzi o rzeczy, a zegarek, nawet najświetniejszy to jednak tylko rzecz, nie istnieje taka, której w razie potrzeby nie mogłabym się pozbyć. Jedyny wyjątek stanowią pamiątki rodzinne, ale niestety pamiątkowego zegarka nie posiadam, wszystkie inne, no cóż... Cieszą dłużej lub krócej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam 3 zegarki, których pozbycia się/sprzedaży nie przewiduję: 2 pamiątki po dziadkach (Poljot i Worldmaster) oraz prezentu od ojca (DS-1). Nad pozostałymi wisi widmo zmiany, jednak raczej niewielkie, ze względu na to, że każdy zakup przemyślałem i jestem z nich zadowolony ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Oddam każdy bez wahania.

Ale tylko dziecku, o ile nabiorę przekonania, że będzie traktowany, jak na to zasługuje. A nie jak kolejny pizdryk do rozwałki.

Ale to jeszcze długo może być, niestety :).

Kiedyś chciałem pewien sprzedać, ale nie mogłem... Za bardzo się przywiązuję. Nie tylko do zegarków zresztą :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba nie oddam moich Audemarsów :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oddam SLRa 300 :) i Atlantica Wordmastera :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy temat "Zegarki których mieliśmy nie oddać a oddaliśmy", nie byłby dłuższy. Osobiście myślę, że tak, ja sprzedałam już cztery takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 4life ma seiko skx009 - prezent od zony po 6 miesiacach niepalenia.

Wartosc rynkowa jest smieszna, ale ma dla mnie ogromna wartosc sentymentalna.

 

Rozne zegarki przewijaja sie przez moj nadgarstek (TH, Hamilton, Longines, Glycine, Steinhart, Certina, etc.) ale tylko Pepsi sie opiera zegarkowemu ADHD :-D

 

behagedy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oddam żadnego z tych dwóch.....znaczy może kiedyś Orienta zamienię na tego samego tylko stuningowanego o szafir i superluminovę ;)

tom5996cr.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC Hometime zawita u mnie w dniu Święta Niepodległości i bedzie miał u mnie dożywocie - jeszcze tylko jedenaście 'samotnych' nocy :)

21562.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki JLC gościł zaledwie 2 tyg. Ale Tobie życzę dużo radości, i żeby się nie znudzil.

 

Natomiast ostatnio zauważyłem, że swojego PAMa 233 mam już ponad pół roku i wciaz nie myślę o czymś nowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich 10 ulubionych i posiadanych zegarków nie do oddania jest zielony Milgauss. Jestem wielkim fanem Panerai. Z aktualnie posiadanych 351 (trzydniowy tytan) i 233 chyba bym nie oddał... 351.

 

Pozdrawiam,


Gdyby oczyścić bramy percepcji, każda rzecz ukazałaby się człowiekowi, jaka jest, nieskończona.

/William Blake/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gehaazi wrzuc prosze jej zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareek11

Delbana i Atlantic :) aa i Polski zodiak :) to moje faworyty :) jest też boctok z Papieżem. Tego napewno nigdy nie sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze nigdy nie sprzedam Vulcain Cricket z 1948 r,wersja jeszcze bez incabloca.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.