Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorka-5

Zegarki, których byście nie oddali

Zegarki, których byście nie oddali  

185 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie realizuję zakup Submarinera. Dostałem zdjęcie egzemplarza, który powinien być w ciągu paru dni u mnie. Mam nadzieję, że to będzie w końcu "ten" i nie będę myślał o jego sprzedaży. Myślę, że sprawdzi się idealnie jako wół roboczy w codziennych zmaganiach a do tego sprawi wiele radości z posiadania kultowego czasomierza. Lubię być jednozegarkowcem (nie liczę Casio G) i jedynym zegarkiem, który może uzupełnić ten pierwszy to Pam 112.

 

rolexh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek to tylko przedmiot.

 

Jak bym potrzebowal pieniedzy np. na rozkrecenie wlasnej firmy, to sprzedalbym wszystkie.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

BRABUS gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie realizuję zakup Submarinera. Dostałem zdjęcie egzemplarza, który powinien być w ciągu paru dni u mnie. Mam nadzieję, że to będzie w końcu "ten" i nie będę myślał o jego sprzedaży.

Gratuluje. Ten zegarek zasluguje na "dozywocie" :D

 

Lubię być jednozegarkowcem ....

Ja rowniez! :angry:

Jakos mnogosc codziennych dylematow co zalozyc chyba nie jest dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atme, ja jeszcze nie wiem czy jestem jednozegarkowcem czy nie :) Jednak mam pytanko,czy Twoim zdaniem jest jakiś zegarek,który można założyć do podkoszulka, poprzez koszulę, jeansy,sportową marynarkę aż do garniturku?

 

ps. w sumie się zastanawiam,jak pozbierać kasę to chyba warto wydać raz a dobrze...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że Submariner jast takim zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak słyszałem, jednak jaoś Rolex jakoś nie przemawia do mnie.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią też, że Omega PO.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO to już bliżej :)

A bransoleta czy pasek? Bransoleta chyba wygodniejsza?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już od Ciebie zależy, ja nie wybrażam sobie PO na czymś innym niż bransoleta.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atme, ja jeszcze nie wiem czy jestem jednozegarkowcem czy nie :D Jednak mam pytanko,czy Twoim zdaniem jest jakiś zegarek,który można założyć do podkoszulka, poprzez koszulę, jeansy,sportową marynarkę aż do garniturku?

 

ps. w sumie się zastanawiam,jak pozbierać kasę to chyba warto wydać raz a dobrze...

Pytanie nie do mnie, ale se odpowiem :angry:

Jest kilka takich zegarków i każdy pewnie ma swojego faworyta.

Na przykład dla mnie to tylko RO, a Darek pewnie bez wahania wskaże na GMT Master II :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja nie wybrażam sobie PO na czymś innym niż bransoleta.

 

Submarinera też nie.

Paski to są do Panerajów.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RO fajna sprawa, jednak cena w Polsce zaczyna się chyba grubo po wyżej 45K pln?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRABUS, żebyś nie czuł się samotny, to i ja pozwole sobie wkleić zdjęcie mojego egzemplarza - z tego samego stołu :)

 

Ciekawe do kogo szybciej dotrze :angry:

 

 

foto3kc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Rolex 16710 Pepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Carlito gratulacje!

 

A co to za stół szwedzki? Może i ja bym sobie wziął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRABUS, żebyś nie czuł się samotny, to i ja pozwole sobie wkleić zdjęcie mojego egzemplarza - z tego samego stołu :)

 

Ciekawe do kogo szybciej dotrze :D

 

 

foto3kc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

I jakoś raźniej się zrobiło :D W takim razie czekamy :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM 441 - normalnie jak by OP widziało projekty w mojej głowie! Biorę!!! :)

 

panerai-pam441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Atme, ja jeszcze nie wiem czy jestem jednozegarkowcem czy nie :) Jednak mam pytanko,czy Twoim zdaniem jest jakiś zegarek,który można założyć do podkoszulka, poprzez koszulę, jeansy,sportową marynarkę aż do garniturku?

Dzieki zmieniajacym sie modom/trendom jak i temu, ze zegarki pelnia zupelnie inna role niz kiedys, jest duzo takich zegarkow.

Omega Speedmaster, Tag Carrera, Rolex Sub lub GMT, Panerai Radiomir czy chocby AP RO (moj wymazony :) ) to tylko nieliczne z tych, co pasuja zarowno do koszuli jak i krotkich spodenek czy bojowek :angry: To tylko kwestia tego czy pasuje Ci jeden do wszystkiego :)

 

ps. w sumie się zastanawiam,jak pozbierać kasę to chyba warto wydać raz a dobrze...

Ja wyszedlem z tego zalozenia juz dawno :D

Poniewaz nie chadzam w smokingu :D , to moge sobie pozwolic na jeden do wiekszosci strojow, ktore nosze i ciesze sie z tego, iz "zżywam sie z tym jednym" :D

 

ps

Bardzo podoba mi sie Omega PO ale tak wysokie zegarki wg mnie nie pasuja do mankietow koszul bardziej eleganckich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oddam pama no chyba że za 312.

Reszta jak będzie trzeba niech idą w świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszne - ale z tego co widze, zegarkami, ktore sa "nie do oddania" to glownie wyzsze polki :)

Ciekaw jestem czy to tendencja czy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam pytanko,czy Twoim zdaniem jest jakiś zegarek,który można założyć do podkoszulka, poprzez koszulę, jeansy,sportową marynarkę aż do garniturku?

 

W sumie pytanie do kolegi Artme ale pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie Tag Carrera.

 

Smieszne - ale z tego co widze, zegarkami, ktore sa "nie do oddania" to glownie wyzsze polki :)

Ciekaw jestem czy to tendencja czy...

 

Uprzedziłeś mnie bo własnie miałem to napisać :D faktycznie raczej wyższa półka :)

 

No to ja mam z niższej półki

Oris Williams F1 Team Chronograph

227967976144174rs.png

 

Idealny jako codzienny zegarek.

Mam go już ponad 3 lata i w ogóle się nie nudzi. Ani razu nie przeszło mi nawet przez myśl żeby się go pozbywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme z tgo co podałeś to Tag i Omega są ok podobają mi się i są "bliżej cenowo".

Co do Omegi to jeszcze ostatnio spodobał mi się również Seamasters 300


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że jak kupię Omegę PO, jeden z moich wymarzonych zegarków, to jej nie oddam, a mam ją dwa dni i czar prysł, już bym ją sprzedał :) Poczekam jeszcze tydzień i jak mi nie przejdzie to pójdzie do ludzi. Dzień przed zakupem PO dotarł też kupiony w ciemno Seiko FFF i ten zagości u mnie na dłużej, bo zaskakująco fajnie leży na nadgarstku.

Poza tym wystawiłem na bazarku Glycine Airmann SST006 i im dłużej tam jest tym większą ochotę mam ją zostawić u siebie, poczekam na rozwój wydarzeń z PO i jeden z tych dwóch zostanie, ale coś czuję że PO przegra :)

Chyba jakiś dziwny jestem...

 

Aha i na tą chwilę myślę, że gdybym miał odpowiednią ilość gotówki to na długo zostałyby ze mną Rolex Submariner i AP RO.


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek z którym się nie rozstanę to Zenith Ultra Thin (stal + srebrna tarcza) - za ponadczasowość.

03.2010.681-01.c493-1.jpg

Z miłą chęcią kupiłbym i zatrzymał Portugalczyka (Portuguese Chronograph w kolorystyce "podstawowej" tj. z jasną tarczą i na czarnym aligatorze) ale:

- brakuje daty

- własnego mechanizmu (mógł by być automat lub manual - bez znaczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.