Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorka-5

Zegarki, których byście nie oddali

Zegarki, których byście nie oddali  

185 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już nie gonię. Ale myślę także, że nie każda oferta sprzedaży na bazarku jest spowodowana gonieniem króliczka.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gonię, ja poszukuję ;)

Na razie mam jeden zegarek i coraz bardziej sprecyzowany jak ma wyglądać ten "jedyny".


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już mam co chciałem.

 

Dalej to już będą fanaberie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oddam mojej Manty bo od niej wszystko się zaczęło - jak to koledzy piszą ma u mnie dożywocie :)


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki, których nie oddam, to :

 

- Panerai 320

- Doxa Sub

- Monaco calibre 12

- Zenith Striking 10th

- IWC Aquatimer

 

Od prawie 4 lat czas odmierza mi:

72577116.jpg

 

Nie sądzę, że kiedyś się z nim rozstanę.

 

Marcin

 

Myślę, że powyższe cytaty wystarczą na podsumowanie wątku i odpowiedź na pytanie autora ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja bym oddał - bo nie mam :P


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh tak sobie czytam stronę wcześniejszą i konkluzja jest jedna : nigdy nie mów nigdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, Ty też miałeś mieć divera AP na całe życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oddam mojej Manty bo od niej wszystko się zaczęło - jak to koledzy piszą ma u mnie dożywocie :)

 

Tez tak mówiłem o moim Orisie bo od niego wszystko sie zaczęło a teraz wisi sobie na bazarku naszym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, Ty też miałeś mieć divera AP na całe życie ;)

Tak, to prawda. Mnie co prawda inwestycja skłoniła do sprzedaży ale też nie odważę się już powiedzieć zdania że jakiś zegar ma u mnie dożywocie :)

Trzeba Aiks-a przekonać żeby takie zdanie napisał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki, których nie oddam, to :

 

- Panerai 320

- Doxa Sub

- Monaco calibre 12

- Zenith Striking 10th

- IWC Aquatimer

 

 

Dobre, dobre :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Summa summarum to tylko zegarki, rzeczy nabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się kiedyś nudzi, prędzej czy później. Choć ja w porównaniu do innych, to naprawdę jestem w miarę stały w uczuciach :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym byloby trzymanie sie do konca zycia postanowienia, ze cos zostaje u nas na zawsze, bo nawet nie trzeba byc zegarkomaniakiem, aby chciec predzej czy pozniej cos zmienic w swoim zyciu - to naturalne.

 

U jednych sa to kolosalne zmiany u innych tylko kosmetyczne takie jak np. wymiana AP RO 15300 na 15400 lub Suba bez ceramicznego bezela na ten z ceramicznym :)

 

Jednak faktem jest, ze nasze postanowienia ksztaltuje w duzej mierze... zycie. Wieksze zarobki, badz jakas premia/spadek/podwyzka, wplywaja znaczaco na decyzje o zmianie i szybko zapominamy o tym, co mowilismy jakis czas temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się kiedyś nudzi, prędzej czy później. Choć ja w porównaniu do innych, to naprawdę jestem w miarę stały w uczuciach :D

Ja też. A w razie czego gdy żona mówi mi, że niedawno kupiłem jakiś zegarek i już chcę go wymienić na inny, odpowiadam:

"A co mam zmieniać? Żonę?"

Polecam, to pomaga :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym byloby trzymanie sie do konca zycia postanowienia, ze cos zostaje u nas na zawsze, bo nawet nie trzeba byc zegarkomaniakiem, aby chciec predzej czy pozniej cos zmienic w swoim zyciu - to naturalne.

 

To zależy, bo ja mam np. 2 zegarki, które zostają na zawsze :), ale są to zegarki, które nie nadwyrężają mojego budżetu.

Pozostałe zegarki są rotujące, bo ja na prawdę mam ADHD zegarkowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się utrzymać w postanowieniu o posiadaniu maksymalnie 3 zegarków wg rodzaju mechanizmu: automatyczny (Orient Bambino), kamertonowy (Bulova) i kwarcowy (Caravelle by Bulova). Sprzedawać ich nie mam zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki jeden: Certina DS1 Limited Edition. To świetny zegarek, ale nie dlatego zostanie u mnie na zawsze. Przyczyną jest fakt, że dostałem go jako prezent z pięknym i przemyślanym grawerem.

 

Myślę, że tak ma większość z nas. Tylko szczególne znaczenie sentymentalne może sprawić, że zegarek zostanie u nas na zawsze :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już fakt, że każdy model zegarka nam się prędzej czy później pewnie opatrzy, to ja np. osobiście nie wyobrażam sobie kolekcji bez Rolexa. Bez względu na to, czy będzie to Submariner, Datejust, GMT, Daytona, czy Deepsea... Rolexa mieć zawsze jakiegoś będę i tego jestem pewien. Podobnie się to ma do Audemars Piguet oraz Panerai.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym żadnego nie oddał....

Mogę sprzedać ;)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mówiłem o moim Orisie bo od niego wszystko sie zaczęło a teraz wisi sobie na bazarku naszym :D

 

Tak, ale ja też wiem jak ciężko Oceanusa sprzedać :P


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wszystko zależy od czasu. Na chwilę obecną "nie do oddania" jest u mnie PAM 233 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wszystko zależy od czasu. Na chwilę obecną "nie do oddania" jest u mnie PAM 233 :)

 

Masz 233? To świetnie, gratulacje! Zazdroszczę! Nic się nie pucowałeś, chyba że coś przegapiłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć to o moim Breitlingu.

Ale to pewnie tylko dlatego, że mam go dopiero od 2 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 233? To świetnie, gratulacje! Zazdroszczę! Nic się nie pucowałeś, chyba że coś przegapiłem. :)

 

Bo jestem skromny chłopak ;) 233 to zupełnie inna bajka niż 3-dniowce. Najnowsza seria "O". Przekozak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.