Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rawicz

PLANET OCEAN XL czy SEAMASTER 300 M CHRONO???

PO vs 300 M  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem jednak chrono ale jak się trafi gdzieś PO w referencji jaka będzie mi odpowiadała to pewnie się zdecyduję. W każdym razie 300m jest rewelacyjna, zupełnie nie żałuję. Już się na forum chwaliłem, a jak będzie czas to wrzucę porządną galerię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość surovy77

Zakupiłeś już może wersję Chrono, jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę za wieloma : PO ( również wg mojego gustu ) :)


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Seamastera Chrono przez 5 lat i jest to świetnie wykonany zegarek. Jeśli chodzi o przeładowanie na tarczy to nie jest on bardziej przeładowany niż inne chronografy więc ktoś kto tak uważa to chyba nie powinien nabywać żadnych chrono, gdyż będzie go to drażnić. Co mogę powiedzieć o tym zegarku? Trochę grubawy jest i niestety dla mnie był za ciężki na tej bransolecie co odbijało się na komforcie użytkowania. Co nie zmienia faktu, że nosiłem go zawsze z ogromną przyjemnością :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przeładowanie na tarczy to nie jest on bardziej przeładowany niż inne chronografy więc ktoś kto tak uważa to chyba nie powinien nabywać żadnych chrono, gdyż będzie go to drażnić.

 

Polecam Ci temat:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/70911-najpiekniejsze-chronografy/


" w poszukiwaniu straconego czasu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałem już dawno i są tam przepiękne zegarki i również "przeładowane" na tarczy :). Nie zmienia to faktu, że uwielbiam chronografy i w ogóle nie uważam żeby ta komplikacja w tym szczególnym przypadku czyli w Seamaster 300M Chrono zaburzała czytelność wskazań. Jak już napisałem nosiłem ten zegarek przez pięć lat. Ale to tylko moje prywatne zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram PLANET OCEAN XL za całokształt i uniwersalność.Do biegania i mierzenia czasu używam Timexa z serii Ironman.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wybrał bym chrono - jednak PO też coś w sobie ma, pewnie gdybym nosił się z zamiarem zakupu miałbym te same dylematy co autor tematu...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wybrał bym chrono - jednak PO też coś w sobie ma, pewnie gdybym nosił się z zamiarem zakupu miałbym te same dylematy co autor tematu...

Widzę, że temat niezmiennie cieszy się powodzeniem :) Mam 300m ale z PO nie rezygnuję ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.