Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yenjay

Seiko Marine Master 300M

Rekomendowane odpowiedzi

Coś Marcin chyba lekko zamieszał- kiedyś tak, gdy zegarek był ciut tańszy i dolar stał sporo niżej.

Teraz nawet nie doliczając podatków(choć ja od jakiegoś czasu widzę, że to więcej niż pewne :( )

nie ma szans za tą kasę kupić(jeśli oczywiście mówimy o nowym)- chyba, że ja nie znam jakichś tajemnych źródeł ;)

W tej chwili marna szansa zmieścić się w kwocie poniżej 8k zł + podatki,

więc ten z alle za 9999 zł wydaje się być w całkiem niezłej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ja też u niego próbowałem jak kupowałem swojego czyli jakieś 1,5 roku temu i spuścił wtedy(przy 2 sztukach)

jeśli dobrze pamiętam do 2,3k $, a Seyja uznał, że ma tak dobrą cenę, że nic(również przy 2 sztukach) nie zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla z Niemiec ktoremu udalo się za 1900 $ ...może zależy od humoru Japończyków.

 

A to mój cel ( ten po lewej ) jako pewnego rodzaju alternatywa dla tego po prawej :D :

 

 

642575d1330864411-opinions-regarding-9f62-movement-wanted-seiko-rolex-2.jpg

 

Kwarcowe serce w tym zegarku wygląda tak:

 

grandseiko-9f62-0aa1-20.jpg

 

 

i robi 10 sekund na rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla z Niemiec ktoremu udalo się za 1900 $ ...może zależy od humoru Japończyków.

 

A to mój cel ( ten po lewej ) jako pewnego rodzaju alternatywa dla tego po prawej :D :

 

 

642575d1330864411-opinions-regarding-9f62-movement-wanted-seiko-rolex-2.jpg

 

Kwarcowe serce w tym zegarku wygląda tak:

 

grandseiko-9f62-0aa1-20.jpg

 

 

i robi 10 sekund na rok :)

Gratulacje dla kolegi, po 1900$ ja poprosze dwie sztuki:)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna recenzja...nie widzialem jej wczesniej :) Dzięki. Nie jest przesądzone że wybiorę niebieskiego...mocny jest też srebrny i czarny....spory dylemat bo każdy ma coś w sobie :)

Szkoda że nie są o te 2mm większe :( ...ale jakos to sobie tłumaczę...że tak musi być i koniec że to Boska Proporcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 k pln za kwarc i to Seiko?! Nie robi na mnie wrazenia 10 sekund na rok.. Moj Citizen radio controlled nie mial zadnych odchylen i kosztowal 400 usd... I nie byl wiecej wart heje ale 7k pln za Seiko bez duszy?? Poszalejesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 k pln za kwarc i to Seiko?! Nie robi na mnie wrazenia 10 sekund na rok.. Moj Citizen radio controlled nie mial zadnych odchylen i kosztowal 400 usd... I nie byl wiecej wart heje ale 7k pln za Seiko bez duszy?? Poszalejesz

 

Zgadzam się poszaleję :D

 

Zegarki na etkach ruskich werkach i sellitach mnie od dawna nie rajcują....wszystko juz mialem i to w dużych ilościach....czas na coś nowego :) wskazówka sekundnika w GS idzie z takim majestatem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze inhousowe werki chociaz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny ten MarineMaster. Gdyby nie ograniczone fundusze bylby to bym go kupil od reki. A tak to bede sie cieszyc z SBDC001 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój cel ( ten po lewej ) jako pewnego rodzaju alternatywa dla tego po prawej :D :

 

642575d1330864411-opinions-regarding-9f62-movement-wanted-seiko-rolex-2.jpg

Z wyglądu to raczej ten po prawej wydaje się być alternatywą dla tego po lewej. Poważnie.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na chrono za 1850€ używka, a to rzadki widok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial uzywanego MM to moge pomoc w zakupie.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio można kupić MM za 7k z podatkami?

 

Chyba kolega się lekko pomylił...choć owszem da się kupić taniej niż 10k (czyli bez podatków).


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.