Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Młody92

СПОРТИBHЫЕ

Rekomendowane odpowiedzi

СПОРТИBHЫЕ wykopany gdzieś na strychu u babci. Ponoć 1952r. Wygląda jak wykopany spod ziemi ale cały czas działa smile.gif
Zwykły pasek nijak by do niego pasował a więc poszedłem w styl wojskowy biggrin.gif Sam robiłem - igła pierwszy raz w ręce laugh.gif

 

gallery_41182_637_1072774.jpg

 

gallery_41182_637_947847.jpg

 

gallery_41182_637_502085.jpg

 

gallery_41182_637_2548423.jpg

 

gallery_41182_637_4161582.jpg

 

gallery_41182_637_2150708.jpg

 

gallery_41182_637_1477697.jpg

 

gallery_41182_637_1461765.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne klimaciki :angry: Pomysl nad odnowieniem moze wyjdzie cos z tego bardzo fajnego :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne klimaciki :) Pomysl nad odnowieniem moze wyjdzie cos z tego bardzo fajnego :D

 

Nie, odnawianie go raczej nie wchodzi w grę, jedynie co mogę spróbować samemu lekko wyczyścić tarczę (o ile się do niej dostanę :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mała" metamorfoza:

Nowy pasek w stylu NATO (tym razem poszedłem na łatwiznę i kupiłem gotowy), wyczyszczenie tarczy z największych zabrudzeń, wymieniana koronki, delikatne przepolerowanie koperty, znalazł się i sekundnik. Oczywiście mechanizm także doczekał się czyszczenia i konserwacji.

 

Efekt na plus czy na minus?

gallery_41182_637_3877951.jpg

gallery_41182_637_936699.jpg

gallery_41182_637_3347839.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczny zegar... Scioraj nieco to nato bo jakieś za nowe ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezła metamorfoza - gdybyś jeszcze umieścił stare z nowym zdjęciem obok siebie to by było łatwiej porownywać ;) niemniej jednak jest GIT ! klimat zegareczek dzięki paskom ma odpowiedni. Teraz jedynie zadbaj o jego hitorię - skąd jest, co przeżył, etc. POZDRAWIAM i Moje gratulacje :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczny zegar... Scioraj nieco to nato bo jakieś za nowe ;)

No właśnie miałem zamiar go trochę sfatygować.. może trochę krawędzie zapalniczką potraktować...

 

niezła metamorfoza - gdybyś jeszcze umieścił stare z nowym zdjęciem obok siebie to by było łatwiej porownywać ;) niemniej jednak jest GIT ! klimat zegareczek dzięki paskom ma odpowiedni. Teraz jedynie zadbaj o jego hitorię - skąd jest, co przeżył, etc. POZDRAWIAM i Moje gratulacje :]

Co do historii udało mi się dowiedzieć tylko, że zegarek w 1952r. kupił mój dziadek (nie wiem czy jako nowy czy używany) i go nie szczędził, bo przez wiele lat używał go w pracy (w późniejszym czasie nawet jako taki typowy wół roboczy, natomiast Łucza de luxe jako drugi zegarek "od niedzieli").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.