Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

www.trustedwatch.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązaliśmy współpracę z portalem www.trustedwatch.pl - jesteśmy tam wymienieni jako partner portalu

chcielibyśmy aby linkować newsy do naszych nowości - ciekaw jestem Waszych opinii

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie OK! Chodź popularność tego portalu w PL jest jeszcze mizerna. Ale dzięki forum mogą się znacznie wypromować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej chodzi o to , czy ich wartość merytoryczna ( newsy , artykuły ect ) są dla nas wartością dodaną ?

a na rynku polskim od niedawna , więc i popularność jeszcze mizerna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej chodzi o to , czy ich wartość merytoryczna ( newsy , artykuły ect ) są dla nas wartością dodaną ?

 

 

To zobaczymy w praniu. Podlinkowanie do nas...będzie też dla nich dodatkową nobilitacją aby tworzyć jeszcze bardziej wartościowe i pozbawione błędów newsy....u nas wszystko wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nawiązaliśmy współpracę z portalem www.trustedwatch.pl - jesteśmy tam wymienieni jako partner portalu

chcielibyśmy aby linkować newsy do naszych nowości - ciekaw jestem Waszych opinii

pzdr

 

Darek, skoro już działania zostały podjęte to po co pytać ? :D. Byłoby lepiej gdyby kolejność została odwrócona, to znaczy najpierw pytanie na Forum, a dopiero później ewentualna współpraca. Poza tym, czy Chronos24 nie ma w Klubie rss na wyłączność ?. Chodzi mi o newsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytalem o ogólny osąd na temat tegoż portalu oraz o linkowanie newsów , nie o współpracę sensu stricte

z zasady nie podpisujemy umow wyłącznościowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

pytalem o ogólny osąd na temat tegoż portalu oraz o linkowanie newsów , nie o współpracę sensu stricte

z zasady nie podpisujemy umow wyłącznościowych

 

Moja opinia o TW jest następująca. Szybkość i ilość zamieszczanych informacji - imponująca. Jakość i zawartość merytoryczna - słaba. Sporo tzw. artykułów ogranicza się do krótkich, lakonicznych, kilkudaniowych informacji, z których tak naprawdę niewiele wynika. Dla kogoś kto pasjonuje się zegarkami nie ma zbyt wielu wartościowych opracowań. Do tego znalazłem trochę błędów merytorycznych. Na TW ilość nie idzie w parze z jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.