Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex GMT Master II

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wybaczcie tak dużą ilość zdjęć, ale zegarek mnie tak cieszy, że nie mogło być inaczej. Na wstępie wrzucam zdjęcia samej buziulki, w pózniejszym terminie uzupełnie galerie zdjęciami bransolety, zapięcia, dekielka, jak i samej koperty. Co do samego zegarka, to jak już wiecie, jestem strasznie z niego zadowolony, jest fantastyczny i naprawde bardzo, bardzo dobrze wykonany (zwłaszcza jego bransoleta-majstersztyk) Przed zakupem chciałem zrobić film z porównaniem do mojej Omegi PO, ale koledzy, tutaj naprawde nie ma co porównywać, Rolex to klasa wyżej, czy się tego chce czy nie. Zegarek jest bardzo wygodny, świetnie układa się na nadgarstku i narazie nie chce ustąpić miejsca innym zegarkom :P Kiedyś bardzo obawiałem się jego rozmiaru, bo tego typu zegarek o średnicy 40mm na ok. 20cm. nadgarstku wydawał mi się za mały, ale absolutnie tak nie jest - ma idealny rozmiar. Fakt, jest niewielki, ale to mi się właśnie w nim bardzo podoba, wygląda przez to bardzo dostojnie. Co jest super, to to, że Rolex jest zegarkiem uniwersalnym, bardzo dobrze pasuję do eleganckiej koszuli i marynarki, jak i do zwykłego tiszerta. Do garnituru już raczej nie, aczkolwiek są tacy, co noszą ten zegarek właśnie do tego typu stroju, i mówią, że jak najbardziej pasuje - kwestia gustu. W każdym razie raz jeszcze się powtórze - kapitalny zegar, bardzo szybko obok Paneraia stał się moim ulubionym. Ktoś zapyta czy w takim razie znalazłem już zegarek, który spowoduję, że przestane myśleć o kolejnych? Oczywiście, że nie :) - już powoli zaczynam rozmyślać nad następnym zegarkiem, i być może będzie to kolejny Rolex. Te zegarki mają w sobie to coś.

 

Zapraszam do oglądania i przepraszam za słabą jakość a zwłaszcza za odciśnięte paluchy na zegarku (musze sobie kupić rękawiczki).

 

img659022.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img66092.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img66422.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img66722.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img67062.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img67142.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img67392.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img67652.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img67773.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img68002.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img68352.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img69152.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img69482.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img69492.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img69902.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jest moc!

Teraz czas na AP i resztę możesz sprzedawać :P

 

Jest świetny, raz jeszcze gratuluję!

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gradki, fajne foty, super zegar. Brak AR czy mnie się wydaje?


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na AP

 

 

Jest w planach, aczkolwiek konkurencja duża :P

 

Dzięki Marcin.

 

Brak AR czy mnie się wydaje?

Dobrze Ci się wydaję :)

 

Dzięki Piotrek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!! Szczerze zazdroszczę :P

Naprawdę świetny zegar, chociaż ja jako pierwszego Rolka chyba wybrałbym Submarinera, ale z tego co piszesz to na tym jednym nie skończysz...

Pozdrawiam

Arek


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!! Szczerze zazdroszczę :P

Naprawdę świetny zegar, chociaż ja jako pierwszego Rolka chyba wybrałbym Submarinera, ale z tego co piszesz to na tym jednym nie skończysz...

Pozdrawiam

Arek

Zazdrościć nie ma czego, to tylko zegarek. Co do kolejnego Rolka, to do kompletu będę chciał dokupić zielonego Submarinera, ale to się jeszcze zobaczy, bo strasznie mi chodzi po głowie AP. Również pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cuuddoooooo :P Ja na swojego Suba niestety wciąż czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Michale - fajna zegaryna. Do Rolexów mam bardzo dziwny, złożony stosunek - są dni, że bardzo mi się widzą, a są takie że zastanawiam się co tkwi w tym wzornictwie co tak przyciąga i nie mogę dojść do tego co to takiego. Mimo to zegarek kultowy i jak najbardziej należy mu się szacunek. Cena to inna kwestia, ale tu oceniamy tylko wygląd, a ten mi się podoba. Gratuluję raz jeszcze, a fotki wcale nie takie "marne" :P Szczególnie widzą mi się te na dżinsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny zegarek, jeszcze raz gratuluje. Pierwsze zdjecie poprostu zejabioza. :)

Moglbys opisac jak dziala "trzecia" wskazowka? Na twoich zdjeciach jest ona jakby godzine do tylu(moze to tylko zludzenie na zdjeciu :P ). Czy mozna ja dowolnie ustawiac?

Wiem, ze moje pytanie moze sie wydac glupie ale jedyny zegarek z "trzecia" wskazowka, ktory mialem to byl Seiko Navigator i tam ta trzecia wskazowka poruszala sie w momencie ustawiania godziny. Nastepnie poprzez odpowiednie ustawienie bezela bylo wiadomo czy jest dzien czy noc.

Pozdrawiam

Jedrek


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Dobrze Ci się wydaję :P

 

Dzięki Piotrek.

TAk czy inaczej super zegar!!!Niech się nosi a nie leżakuje :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych współczesnych Rolków, który jest świetny :)

Gratuluję

 

Moglbys opisac jak dziala "trzecia" wskazowka?

To GMT, czyli druga strefa czasowa :D

 

Masz np. koleżanki na Jamajce jak Jacek :) i ustawiasz sobie ich strefę czasową, żeby nie dzwonić jak ich mąż będzie w domu :P

 

Ps. Poważnie nie wiedziałeś co to GMT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To GMT, czyli druga strefa czasowa :)

To wiem ale tez uzywajac tej funkcji wiesz czy jest szosta czy osiemnasta (zalozmy, ze balujesz w nocnym klubie bez okien i stracilec poczucie czasu :P )

Chce tylko wiedziec jak to sie ustawia.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No, jest moc!

Teraz czas na AP i resztę możesz sprzedawać :P

 

Jest świetny, raz jeszcze gratuluję!

 

 

Marcin

Jestem dokładnie tego samego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej, tutaj masz pokazane :

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne fotki Ci Michał wyszły...zabiję Cię !!! pojadę do tej Irolandii i urwę gł......nadgarstek z rolkiem :P

Coraz bardziej mi się ten model podoba...dobry wybór! chodź mimo wszystko uważam że dla Ciebie powinni wprowadzić wersję 42mm...może tak się stanie niedługo ?

 

Fotki robisz ze statywu? nadgarstkowe też?? Bo widzę, że robione na długiej ogniskowej a u Ciebie żadne nie poruszone :)

 

PS. czekam na zdjęcia dekla i zapiecia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedziałby klasyk:

Noo ładne cacko :P

 

Przydałyby się zdjęcia na większym zbliżeniu: bezel, tarcza, szczegóły...


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bezelu masz godziny do wskazówki GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Marcin, ciesze się, że Ci zegarek jak i zdjęcia przypadły do gustu. Nie używam statywu, jego używa tylko młoda, ja poprostu wale dwie setki vódki żeby mi się ręce nie trzęsły i cyk fota :P

 

ps może w końcu się przekonasz do Rolexów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się zdjęcia na większym zbliżeniu: bezel, tarcza, szczegóły...

Napisałem na wstępie, że to pierwsza część galerii, w pózniejszym terminie będzie reszta :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się oglądało :P


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję, aczkolwiek nie pojmuję fenomenu tych zegarków


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwoity- mnie rolki nie powalają swoim designem- ale....kwestia gustu.

oczywiście gratukuję Michał i czekam z niecerpliwością na następną ankietę ( coś się opuszczasz ostatnio).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny zegar gratuluje :P Czekam na fotki zielonego Suba :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecerpliwością na następną ankietę ( coś się opuszczasz ostatnio).

Nie kuś baba dziada :)

 

Czekam na fotki zielonego Suba :D

 

Mówisz? :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.