Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mat_k

Perfect przesadził tym modelem...

Perfect przesadził  

97 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla orientacji przypomnę, że cytowany post ma ponad pięć lat. Za Marco Polo to dopiero były ceny :)


Krótko mówiąc. Złota łopata z jedwabną wstęgą :D

 

post-6402-0-54120700-1490558474_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

O, i to nawet mój post ;) Już zapomniałem, że był taki temat.

 

Nie wiem, jaki jest sens kupowania zegarka za $1...

W zeszłym tygodniu w tramwaju, gdzieś na Moście Poniatowskiego podsłuchałem rozmowę pewnego małżeństwa jadącego do pracy. On ubrany porządnie, w garnitur i płaszcz zerknął na zegarek. Nie omieszkałem uczynić tego samego ;) Na nadgarstku miał jakiegoś no name'a bardzo podobnego do DW (który zupełnie mu nie pasował). Okazało się (mimo, że zegarek wyglądał na nowy), że ów zegarek nie działa. Znów, jak powiedział do żony, po czym dodał, żeby mu coś kupiła na aliexpres... I pewnie znów kupi mu coś takiego, co po paru miesiącach padnie...

Nie rozumiem tego <_<


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pod płaszczem miał spódniczkę w szkocką kratę :P

 

Z drugiej strony nie wiem co gorsze, noname podobny do Daniela Wellingtonta, czy wywalenie 8 stów na tego chińczyka "w oryginale" :D

 

Swoją drogą to sprytny marketing, prosty design, miyota za 3$ i czeszemy jak za zboże, wystarczy rozdać Kasi Tusk i innym blogerkom za free, a reszta sama pójdzie, jeszcze potem będą ludzie myśleć, że to produkt luksusowy w porównaniu do zegarka noname za 1$ z aliexpress

 

A Perfect? Czego można oczekiwać od zegarka w cenie pizzy? mosiądz ze słabą powłoką, słabe wykonanie, pewnie najlepsze co tam jest to tania kwarcowa miyota w środku, przynajmniej dokładnie czas wskazuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.