Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex vs JLC vs... Rolex :)

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postanowiłem się przypomnieć, dawno nie robiłem żadnej ankiety ;) A więc moi mili, zwracam sie do Was z prośbą o pomoc w wyborze. Spośród kilku, bądz nawet kilkunastu czasomierzy, wybrałem cztery, na których chciałbym się skupić przy kolejnym zakupie. Celowo nie wystawie do ringu czwartego zawodnika, gdyż od samego początku zapewne byłby skazany na zwycięstwo, czego nie chce - dajmy szanse trzem pozostałym. Wszystkie trzy zegarki, których zdjęcia są na dole, szalenie mi się podobają i bardzo chciałbym mieć je wszystkie :mellow: Narazie jednak, pomożcie prosze wybrać jednego z nich. Proszę w miare swoich możliwości uzasadnić swój wybór, to ważne. Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc - będę wdzięczny. Z pozdrowieniami, Michał.

 

 

 

65f32cba89305c98577bd47.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

jagerlecoultremastercom.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

2014702.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten JLC odstaje jakością wykonania (liche malowanie białych i czerwonych znaczników na koronkach, na indeksów na tarczy oraz wskazówek) od Rolexa więc Rolex, który to już tylko kwestia gustu.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Twojej kolekcji to:

1. JLC Navy Seals ALARM - bo nie masz zegarka tej firmy, dodatkowo ma fajną komplikacje.

2. Rolex Submariner 116610LV - bo powinien być to Twój pierwszy Rolex :mellow:

3. Rolex Explorer II - nie widziałem go na żywo ale na zdjęcia nie robi żadnego wrażenia.

 

A i tak AP RO powinien być pierwszy ;)

Pozdrawiam


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na ten czwarty- RO! :mellow:

 

...ale zielony też niczego sobie.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tym razem GO Sport Evolution albo AP Diver, chrono juz masz (Zenith) ale Breguet Type Flyback ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby zielony był czarny to bez wahania. ale w sumie i tak zielony...


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Głos na ten czwarty- RO! ;)

 

Mój też. Daj sobie spokój z ankietą :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na ten czwarty- RO! :mellow:

 

...ale zielony też niczego sobie.

 

 

Marcin

 

+1

 

RO, albo zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

RO i zielony :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co pokazales zaden nie podoba mi sie na tyle zebym chcial go miec , pokaz lepiej czwarta opcje .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tym razem GO Sport Evolution albo AP Diver, chrono juz masz (Zenith) ale Breguet Type Flyback ?

Go Sport Evolution jest okropny, w ogóle mi się nie podoba. Jak GO to tylko PanoMaticLunar XL. AP Diver odpada, Breguet również. Natomiast z chronografów po głowie chodzi mi jeszcze Master Compressor Chronograph 2 :

 

image69074.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ale wolałbym się skupić na zegarkach z ankiety, bo gdyby tak zacząć rozmawiać, to chętnie bym też widział u siebie jeszcze 7 dniowego Portugalczyka, 8 dniowego Portofino, Reverso, itd. itd. :mellow:

 

Wróćmy lepiej do tematu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z powyższych Explorer,nie lubię współczesnych Rolków ale ten mi się nawet podoba, przyzwoity rozmiar, ładny bezel. Jeszcze jakby nie był GMT i nie miał "mercedesa" byłby naprawdę smaczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz lepiej czwarta opcje .

Irku, jaki masz dzisiaj zegarek na sobie? :mellow:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielony SUB jest brzydki i moim zdaniem totalnie niepraktyczny (choć to kwestia gustu)

 

diverów JLC nie lubię, poza starszym Master Compressorem Chrono...

 

z tej trójki Explorer - choć i jego fanem jakoś nie jestem.

 

P.S> Może pora na trochę fantazji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy podchodziłem do tego JLC, no ale złe doświadczenia z tytanową obudową nie pozwoliły mi tego zrobić. Jeśli z alarmem to tylko klasyczny Memovox. A rolexy dla mnie w ogóle odpadają. Na razie nie głosuję, dawaj nr 4 :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kiedys zaglosowalem na zielonego Rolnika bo uwazam go za najladnieszy czasowskazywacz Rolex'a.

A jesli chodzi o pozostale...

JLC - moim zdaniem ten zegarek im nie wyszedl odstaje stylistycznie od reszty zegarkow JLC

Rolex Explorer - widzialem na zywo i nie powala kompletnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając GMT nie chciałbym już Suba i Explorera. Jeżeli Rolex to Daytona albo pomyślałbym nad AP. Z tej trójki zatem wybieram JLC bo fajnego Rolexa już masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S> Może pora na trochę fantazji ??

Co masz Łukaszu na myśli?

 

dawaj nr 4 :mellow:

Marcin (MasterFan) już sie wygadał :D

 

Tylko tutaj musiałbym dłużej zbierać, a ja z tych niecierpliwych jestem ;)

 

15400 byłby chyba wymarzonym zegarkiem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Co masz Łukaszu na myśli?

 

 

 

Grand Seiko :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest wlasnie problem z AP , do tej ankiety wogole nie pasuje ,chociazby dlatego ze kosztuje dwa razy wiecej


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz Łukaszu na myśli?

 

 

Marcin (MasterFan) już sie wygadał :D

 

Tylko tutaj musiałbym dłużej zbierać, a ja z tych niecierpliwych jestem :mellow:

 

15400 byłby chyba wymarzonym zegarkiem.

 

w tej chwili 15400 prowadzi w ankiecie, więc masz duże szanse na realizacje marzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeilony jest swietny, takie jest moje uzasadnienie :mellow:


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, AP. No ale to inna kategoria zegarka. Nie podoba mi się RO. To już lepiej powróć do swojej starej koncepcji z GO :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej powróć do swojej starej koncepcji z GO :mellow:

PanoMaticLunar XL to przepiękny zegarek, na zdjęciach wygląda nieziemsko, ale nie jestem do końca przekonany do szarej tarczy, nie wiem jak się prezentuje na żywo. Np. w Omedze AT szara tarcza na żywo mi się zupełnie nie spodobała, miałem wrażenie, że jest wyblakła od słońca.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GO wygląda OK. Do tego pasek w podobnym kolorze - jak dla mnie bomba! Ale najbardziej podoba mi się Panomaticreserve XL. Tylko, że chyba nie ma go w stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.