Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Rolex vs JLC vs... Rolex :)

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A Ciebie co Mariusz ostatnio ugryzło? Po co się czepiasz? Przypominam Ci, że jest to forum o treści zegarkowej i jeżeli chce poprosić o pomoc w wyborze, to to robię. Nie widzę w tym nic dziwnego. Więcej luzu Mariusz.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, sam przecież masz pięknego Rolexa, i przejmujesz się tym co mówią ludzie? Nie obchodzi mnie to jak Rolex się kojarzy. Ja wiem, Ty wiesz, i wielu z nas na tym forum wie, jaką znakomitą manufakturą jest Rolex, ile wniosła ona do zegarmistrzostwa, jaką ma za sobą historie i jak dobrze wykonane są to zegarki.

Mówisz Mariusz, że zielony będzie krzyczał "jestem Rolexem", a niech krzyczy, będę i jestem dumny mogąc nosić tak świetne zegarki, jakimi niewątpliwie są Rolexy. Do tego trzeba dojrzeć :) Ktoś słusznie tu kiedyś na forum zauważył, że nie bez powodu Rolex jest zle postrzegany przez wielu z nas, zbyt wielu ludzi pokochało te zegarki. To co dobre ma wielu wrogów, im bardziej popularne, tym więcej znajdzie krytyki.

Masz w 100% racje. W takim razie jestem jeszcze zbyt malo "odwazny" na az takie "wybijanie" sie z zegarkiem :)

Z drugiej strony Ty masz duzo i mozesz sobie pozwolic na zielonego, bo w calej kolekcji bylby swietnym uzupelnieniem a i do stroju dobierzesz go lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten JLC odstaje jakością wykonania (liche malowanie białych i czerwonych znaczników na koronkach, na indeksów na tarczy oraz wskazówek) od Rolexa

Czy ktoś jeszcze spotkał się z podobnym zjawiskiem w tym zegarku? Mowa oczywiście o JLC MC Navy Seals Alarm.

 

Jaką mam szanse na dostanie trefnego egzemplarza kupując zegarek JLC przez internet (czyt. w ciemno) ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujac przez internet masz wieksze prawa do zwrotu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie oglądałem ze 3-4 sztuki tego modelu. Nie było nic "lichego". Jakość JLC, czyli widać malowanie tą farbką - wskazówki i indeksy godzinowe, ale lipy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko kupując taki zegarek wolałbym uniknąć zwrotów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie oglądałem ze 3-4 sztuki tego modelu. Nie było nic "lichego". Jakość JLC, czyli widać malowanie tą farbką - wskazówki i indeksy godzinowe, ale lipy nie ma.

No właśnie, więc może nie taki diabeł straszny... :rolleyes:

 

Dzięki Łukasz za info.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.