Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

black_omega

Omega PO White vs Red

Omega PO White vs Red  

35 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2200500020.png vs 2200510020.png

 

PS. O sobie: Mam 23 lata studiuję, prowadzę aktywny tryb życia, chodzę najczęściej w jeansach i w miarę luźnych koszulach.

 

Ja jak bym miał 23 lata kupił bym wersję z czerwonymi cyframi. Wersja nr 1 to jest dla dżentelmenów , którzy nie dość że nie będą nurkować z tym zegarkiem na nadgarstku , to nawet nie będą uprawiać surfingu na Hawajach. Mam nadzieję że ekstremalne wyzwania jeszcze cię pociągają.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała jest dla mnie zacniejsza :(


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Red :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym miał 23 lata kupił bym wersję z czerwonymi cyframi. Wersja nr 1 to jest dla dżentelmenów , którzy nie dość że nie będą nurkować z tym zegarkiem na nadgarstku , to nawet nie będą uprawiać surfingu na Hawajach. Mam nadzieję że ekstremalne wyzwania jeszcze cię pociągają.

pozdr.

Dla dżentelmana odpowiednim zegarkiem będzie na pewno:

(Mój wymarzony zegarek klasyk)

mayuw.jpg

 

Omega PO jest typowym zegarkiem na granicy sportowego/codziennego, o czym może świadczyć fakt kto jest odpowiedzialny za reklamę PO dla Omegi: Michael Phelps, James Bond a elegancki Clooney jest bez krawata i marynarki, bo elegancką linią Omegi jest De Ville.

Oczywiście wszystko leży w kwestii gustu i o tym nie można dyskutować :(

 

Nurkować, surfować i nawet pływać nie będę z PO na nadgarstku bo mi zwyczajnie jej szkoda :D

 

A co myślicie o grubym egzotycznym pasku do PO (pyton, aligator lub jakiś inny gad) - będzie pasować?

 

Pozdrawiam Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja biala.

Po pierwsze wieksza a po drugie mniej sportowa a co za tym bardziej elegancka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje.

Wybrałeś wg mnie najlepiej.

BS + bransoleta + czerwone cyfry = najlepsza PO

Co do paska, to ja bym tylko kauczuk kupił.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.