Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

KOMUNIKATY PARTYJNE

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byś mógł dać rano link do obchodów na żywo to będę wdzięczny.

Nie to,że nie chce mi się szukać tylko będę mocno zajęty od 8.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę powiązane - Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego na Placu Czerwonym w Moskwie w Międzynarodowym Festiwalu Wojskowo-Muzycznym "Spasskaja Basznia 2012".


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze, nawet mi do głowy nie przyszło że może być coś na polskich kanałach i całość oglądałem na Channel 1 Russia, potem materiały z innych miast na Russia 24.

 

Ale szczerze mówiąc liczyłem na jeszcze większy monumentalizm.

 

post-60300-0-66111500-1399622767_thumb.jpg

 

St.Petersburg też był mocny.

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś przeglądając google z grafikami jedno wskazówkowego Lucza trafiłem na taki temat http://forums.watchuseek.com/f10/luch-one-handed-finally-arrived-unboxing-916593.html . fabryczna wersja nie jest droga a sam zegarek bardzo ciekawy i możliwość zamówienia własnej tarczy i dekla bardzo kusząca.  

Z tego co znalazłem to rosyjski zegarek formułowy robiony był 2011 roku wiec może czas na kolejna edycje? pytanie tylko ile było by chętnych i kto podejmie się prowadzenia całego projektu. na razie zapytanie daje tutaj a jak będzie większy odzew to założy się oddzielny temat  


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś przeglądając google z grafikami jedno wskazówkowego Lucza trafiłem na taki temat http://forums.watchuseek.com/f10/luch-one-handed-finally-arrived-unboxing-916593.html . fabryczna wersja nie jest droga a sam zegarek bardzo ciekawy i możliwość zamówienia własnej tarczy i dekla bardzo kusząca.  

Z tego co znalazłem to rosyjski zegarek formułowy robiony był 2011 roku wiec może czas na kolejna edycje? pytanie tylko ile było by chętnych i kto podejmie się prowadzenia całego projektu. na razie zapytanie daje tutaj a jak będzie większy odzew to założy się oddzielny temat  

Ja bym się chętnie zapisała na taki zegarek, więc, jeśli liczysz, możesz mnie liczyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Popieram inicjatywę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by ktoś jakiś KONKURS zorganizował dla rozruszania towarzystwa?! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam naręcznych w kolekcji same stare kieszonki więc nie mam z czym startować :(

Ale pomysł popieram i kibicować będę  :)

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by ktoś jakiś KONKURS zorganizował dla rozruszania towarzystwa?! :rolleyes:

Konkurs...? Popieram! Z TYCH, które odbyły się na forum najbardziej cenię Top 10. Prawdziwy turniej czterech skoczni!!!

W

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2015 !!!!!

Panowie i Panie z działu radzieckiego i nie tylko.... Dużo zdrowia , spokoju , uśmiechu na codzień , spełnienia zegarkowych celów , samych wygranych aukcji oraz jak najwięcej unikatów w waszych kolekcjach - drewnianych i kamiennych Rakiet , Poliotów chronografów , Sław medycznych , pięknych zegarków naręcznych oraz kieszonkowych o których marzycie

Tego wam i sobie życzę z całego serca w nadchodzącym Nowym 2015 roku

post-68206-0-82485100-1420053480.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

Pozwolę sobie jeszcze raz zamieścić link do mojego, kolekcjonerskiego Facebook'a :)

 

Ponieważ w ostatnich czasach pojawiło się sporo sugestii abym w jednym miejscu zebrał i pokazał kolekcję moich zegarków - postanowiłem więc wykonać pierwszy krok.. Ponieważ do stworzenia własnej strony www to droga jeszcze daleka więc tymczasowo zdecydowałem się skorzystać z możliwości Facebooka Pewnie nie jest to najwłaściwsze medium ale trzeba jakoś zacząć działać a poza tym trzeba kontynuować zaczętą przez starszych kolekcjonerów akcję promowania radzieckiego zegarmistrzostwa..

 

Poniżej więc link do strony gdzie zaprezentowałem wstępną część kolekcji. Jest tam tylko ok. 80 zegarków ale w miarę dostępnych sił i czasu będę dokładał następne.. :)

 

Okazuje się też, że jest dużo problemów z hierarchizacją, ekspozycją i uporządkowaniem takich prezentacji więc jest tam trochę groch z kapustą i pewne zamieszanie ale przynajmniej można coś pooglądać..

 

The Art of Soviet Time

https://www.facebook.com/pages/The-Art-of-Soviet-Time-Gregorian-Collection/1406408679635860?ref=hl

 

Z góry też przepraszam za użyte tam określenie "Jedna z większych światowych kolekcji radzieckich zegarków". Nadal jestem na początku mojej kolekcjonerskiej drogi i nadal uważam mój zbiór za dopiero 'budujący się' ale jak wiadomo język używany na FB powinien być marketingowy więc próbuję się do niego stosować.. -_-

 

Zapraszam do oglądania, lajkowania a szczególnie komentowania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki , Koledzy - mamy brązowy medal Mistrzostw Świata w piłce ręcznej  :D  :D  :D  :D  :D

Brawo dla tych chłopaków  :)  :) 

 

Proszę moderatorów o wyrozumiałosć  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję :) , że.....

dzisiaj rozpoczyna się Maslenica!!!!!!!!!!!!!!!!!!,

 

Maslenica jest świętem żegnania zimy i trwa tydzień. Maslenica to czas obżarstwa, przy czym nie pożera się produktów mięsnych. Jednym z głównych symboli święta są bliny, które pieczone są codziennie przez cały tydzień. Bliny je się ze śmietaną, z jajkami, z kawiorem i innymi pysznymi dodatkami.

 

Tradycyjnie każdy dzień Maslenicy ma swoją nazwę:

 

poniedziałek – spotkanie,

wtorek – zalecanki,

środa – łakomstwo,

czwartek – hulanie,

piątek – wieczorki u teściowej,

sobota – posiadówki u synowej,

niedziela - dzień odpuszczenia.

 

Każdy z tych dni ma swoje obrzędy, których sens jest jednakowy: chodzić w gości i zapraszać gości, cieszyć się i weselić.

 

post-60300-0-63363500-1424088587_thumb.jpg

 

Opis zapożyczony od Rosyjskiej Zagwozdki.

Mapka od Tasty map of Russia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj starzeję się - op przeczytaniu postu uradowałem się jak nie wiem co! Ale potem przetarłem gałki oczne i doczytałem, że niedziela to nie jest dzień puszczania (jak miałem nadzieję) lecz odpuszczenia. Niby niewielka ale jednak zasadnicza różnica :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuje się :) , że dzisiaj w Rosji ważne święto - День защитника Отечества

czyli Dzień Obrońcy Ojczyzny (przy okazji - nieformalnie to Dzień Mężczyzny)

 

Posiadacze Komandirów i Amfibii.. Wystąp! :)

 

post-60300-0-93100000-1424691202_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                                                PODZIĘKOWANIE

 

 

Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować Koledze TabaQ za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie Swojego czasu w spełnieniu mojego marzenia.

Mimo, że na Forum jestem mało znany, (dużo czytam, a mało piszę) ,"ten typ tak ma" B) .Kolega TabaQ pomógł mi bez zastanowienia.

To bardzo miłe i nie częste w tych czasach.

 

Dziękuję Piotrze

 

Donat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Bardzo Ładnie z jego strony i Twojej że to tak ładnie zostało opisane i pięknie podziekowane.

Dziś bezinteresowność to ginąca cecha ale widać są jeszcze tacy.

BRAWO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maskara! Nie było mnie tylko tydzień na forum i teraz nie mogę się przebić przez ilość materiału napisanego w tym czasie..!

Nie wiem czy nie obowiązują jakieś przeliczniki typu:

1 tydzień nieobecności - pół dnia czytania

2 tygodnie urlopu - 1 dzień czytania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.