Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Walter_87

Brajbling - Show

Rekomendowane odpowiedzi

Niema tego wahadełka od którego się nakręca, więc pewnie podróba

:-)

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja w moich wykopaliskach znalazłem zegarek z napisem Breitling  z takim to mechanizmem.

PEWNO PODRÓBA A MECHANIZM OK CITIZENA

 

 

Jak wpadłeś na pomysł, że podróba?

Przecież powszechnie wiadomo, że Breitling stosuje mechanizmy Citizena.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadłeś na pomysł, że podróba?

Przecież powszechnie wiadomo, że Breitling stosuje mechanizmy Citizena.

:)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi ma nawet ciekawy dekielek. Sprzedawca pisze, że zegarek nie działa - ciekawe, czy już się zepsuł, czy właściciel nie wie, jak go nakręcić...

post-35535-0-36111800-1434313933_thumb.jpg

post-35535-0-88238100-1434313947_thumb.jpg

post-35535-0-20884600-1434313957_thumb.jpg

post-35535-0-12277100-1434313967_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez samą pamięć po dziadku mógłby się powstrzymać od sprzedaży...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek pewnie nic o tym nie wie, że dał wnuczkowi taki zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z "lepszych" podróbek z alle...

 

 

W tym przypadku to okiem laika widzę inwencję naszych żółtych przyjaciół. Głownie kowal, ślusarz i malarz pokojowy.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja wypowiem się jako przedstawiciel osób, które nie mają zielonego pojęcia o zegarkach :) Na temat trafiłem idąc tropem "Brajblinga", tyle tylko że zamiast bezmyślnie tworzyć nowego posta postanowiłem poszperać trochę po forum w poszukiwaniu tematu i znalazłem. Mam więc nadzieję że nie stanę się jednym z wkurzających świeżaków i koledzy forumowicze nie zmieszają mnie z błotem, chciałem jednak stanąć w obronie części nieświadomych osób.

Domyślam się że pojawiało się tutaj już wiele oklepanych i niewiarygodnych historii o spadkach, prezentach i innych dzikich wężach, a wylew podobnych do siebie postów sprawia że mamy ochotę wymiotować tęczą, jednak dla części osób takich jak ja jest to jedyny sposób aby wyjśc ze szponów ignorancji i niewiedzy :P

Kilka lat temu sam stałem się posiadaczem jednego z "Brajblingów" (nawet znalazłem go na jednym ze zdjęć w temacie, dziękuję za rozwianie wątpliwości)- na szczęście mnie straciłem przez to pieniędzy, ale nie będę dokładać wam kolejnej głupiej historyjki, która może być wyssana z palca. 

Nie ukrywam, że na forum zajrzałem chcąc dowiedzieć się, czy tego typu zegarek w ogóle opłaca się sprzedawać lub szukać nabywcy, ale w sumie tego pytania też nie zadam bo odkryłem że regulamin strwierdza iż nie wolno :P

Zwróćcie tylko uwagę na to że kompletnie zieloni ludzie którzy albo dali się naciągnąć albo chcą stwierdzić czy ich zegarek jest cokolwiek wart nie koniecznie musza wiedzieć jak poruszać się po forum ( z rónych powodów), nie wiedzą czego w sumie maja szukać albo po prostu nie mają do tego cierpliwości i liczą że jakaś dobra dusza spokojnie wytłumaczy im gdzie leży pies pogrzebany :P

Wiem że z waszego punktu widzenia może być to już setny tego typu temat dla nich (tak jak np dla mnie) może być to zarówno pierwszy jak i ostatni post na tym forum, gdzie trafili szukając osób znających się na rzeczy, specjalistów, którzy chętnie podzielą się z nimi fachową poradą i nie nabiją ich przy tym w butelkę (jak np na allegro).

Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, proszę bądźmy wyrozumiali dla laików :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz bez problemu pytać o oryginalność i nikt cię nie zjedzie.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat służy właśnie temu, by nie zostać oszukanym, uniknąć zakupu zegarka i rozczarowania związanego z odkryciem jego pochodzenia, jak też uświadomienia posiadaczy o odpowiedzialności karnej związanej ze sprzedażą podróbki.

 

Lepiej zadać pytanie tu, niż tworzyć setny, oddzielny temat dotyczący oceny oryginalności zegarka.

Jak znajdziesz chwilkę, wrzuć zdjęcia swego egzemplarza - tak ku przestrodze ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te ceny:
- 14.990 zł

- 12.990 zł

- 7.990 zł.

Można sporo stracić...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Trochę mi "zalatuje" Sicurą (jakiś dziwny mariaż). Zegarek ma swoje lata (pewnie około 35-40) i może powstał jakiś model day-date.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.