Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mat_k

Tag Hajer

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucasz się, bo twierdzisz, że kolega nie umie czytać i wstawiasz aż cztery znaki zapytania. Miło by Ci było, gdyby ktoś napisał, "Czy umiesz pisać ????" po tym, jak napisałeś "wież"? (czyli liczbę mnogą słowa wieża). Uważam, że masz rację, ale zareagowałeś zbyt gwałtownie. Pozdrawiam i przepraszam, za OT.

Ja się nie rzucam.
Nie wież w to co piszą sprzedawcy podrób wszystko to asia ety.
Narzucają takie ceny żebyś myślał że to super zegarek jak pojedziesz do chin to te właśnie super podróby są za 50 dolców.
Nie opłacało by im się wsadzać szwajcarską ete,a nasępna sprawa czy w takich ilościach eta by sprzedała swoje mechanizmy do podrób....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Proszę, skupmy się an temacie albo mod się uruchomi i zrobi tutaj małe pranie.

Zainteresowanych kieruję do linków z mojego powyższego posta. Przeczytajcie, przeanalizujcie, potem dyskutujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gasząc OT i inne dywagacje:

 

Grand Dziurbilion

 

TAG-Heuer-Grand-Carrera-Replica-Black-To

 

K(olor)erra :P

cn_s_34_8104.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gasząc OT i inne dywagacje:

 

K(olor)erra :P

cn_s_34_8104.jpg

To coś to nawet nie jest w kopercie Carrery. Bliżej mu do Aqua.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś to nawet nie jest w kopercie Carrery. Bliżej mu do Aqua.

 

Koronka jak w Grand, przyciski jak w Aqua, bezel powiedzmy się zgadza (wcale ze nie ale przynajmniej nasuwa skojarzenie) ale reszta.... :P?

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

proszę o informację na temat tego zegarka. Porównywałem z replikami i konstrukcje sie różnią.

http://allegro.pl/zegarek-tag-heuer-tiger-woods-i3513697733.html

 

Właściciel nie pokazuje żadnych pudełek ani papierów. Zdjęcia nienajgorsze ale nie da się powiedzieć na ich podstawie zbyt wiele. To model kwarcowy, z pełnym deklem (tzn. nie widać mechanizmu) a to na jego podstawie można by powiedzieć czy jest to fake czy nie. Możesz poprosić sprzedawcę o to aby pokazał mechanizm. Ale jako że wiązać się to będzie z wizytą u zegarmistrza i prawdopodobną opłatą, może nie być chętny. W każdym razie, podsumowując, ja się pod tym nie podpisze jako orginałem.

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StaryWilk - Jakim cudem zegarek ten ma być orginalny skoro - mechanizm nie jest swiss made a napisane ma ze jest? Wiem ze nie masz obowiązku znać się ne mechanizmach, ale to jest brzydkie po prostu :P


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj o dokumenty, gwarancję itd. Takie zdjecia niewiele mowia, może być jakaś poprzednia wersja.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim o lepsze zdjęcia. Na których będzie cokolwiek widać. Dekla głównie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua 300 sprzed kilku lat. Cena zdecydowanie za wysoka. Ten model kupiłem za połowę ceny z aukcji rok temu po czym natychmiast sprzedałem. Jakość wykonania nie zachwyca a sellita to jednak nie ETA. Za niewiele więcej można mieć Carrerę. Jakość wykonania takiej Aqua 300 nie odbiega od Formula 1, przy czym design F1 może cieszyć a Aqua 300 z tego okresu wg mnie jest bezpłciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat coś przygasa, trzeba zapodać coś z allegro.

Nowa Day Date made in china:

 

http://allegro.pl/tag-heuer-carrera-day-date-calibre-16-i3632027071.html

 

Chińczycy jak widać okropnie lubią malować wszystkie śrubki na niebiesko, zawsze to bardziej ekskluzywnie :)

 

Ta "sztuka" równie żle wygląda od przodu, od dupki czy z profilu niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przecież upadł na ziemię i może....się pomalowało :-)

czepiasz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny Hajer, także aby zmylić kupującego uszkodzony więc super okazja: kupujesz za grosze, naprawiasz i masz wypasionego hajera.

 

http://allegro.pl/1zegarek-tag-heuer-carrera-rep-day-date-calibre-16-i3631595349.html

 

Bezczelnie zaczęli wystawiać fejki już w połowie tygodnia. Jakby nie można było zaczekać do piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i du**a :P dosłownie i w przesnośni. Mechanizm bez chronografu, ciekawe po co przyciski? Może to stoper manualny (w sensie sami liczymy upływający czas i ustawiamy wskazówki :P)

 

13191503030.jpg

 

4v.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał od brata. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Od brata, który zginął w wypadku" - dzwoniłem zapytać. "Tak zegarek powinien być oryginalny, bo jeszcze brat pożyczał ode mnie pieniądze żeby go kupić. Papiery gdzieś powinny być". Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. A nóż widelec historia prawdziwa. Ludzie licytują....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.