Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mat_k

Tag Hajer

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego pisząc nową wiadomość;

-więcej opcji

-przeglądaj[wybierz zdjęcie]

-załącz ten plik

-dodaj do wpisu

Pamiętaj że całość nie może przekroczyć 500 KB

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego pisząc nową wiadomość;

-więcej opcji

-przeglądaj

-załącz ten plik

-dodaj do wpisu

Pamiętaj że całość nie może przekroczyć 500 KB

kolego podaj mi swego meila prześlę ci fotki, niestety nie potrafie wstawić ich na forum   [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję-poproś kogoś o pomoc bo i na maila poza tekstem nic się nie pojawiło ;):) -ja niestety "wysiadam" :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję-poproś kogoś o pomoc bo i na maila poza tekstem nic się nie pojawiło ;):) -ja niestety "wysiadam" :)

ok. poproszę kolegę, jutro zaradzimy.Też wysiadam.

Pozdrawiam KK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ale żeście się dogadali :D

@cook - może lepiej niech filip777 prześle ci zegarek :P. sorry za offtop. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zmniejszyć do 500 KB to kolega nie potrafi? :blink: -jest informacja że to maksymalna wielkość!

 

 

A zmniejszyć do 500 KB to kolega nie potrafi? :blink: -jest informacja że to maksymalna wielkość!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiem tak.

Jak zaczynałem przygodę z zegarkami na mojej ręce był perfect i wcale nie robiło mi to różnicy bo nie miałem kompletnie pojęcia o zegarkach(może jakies tam casio czy atlantic). Pewnego dnia przyjechał kolega z Grecji z workiem zegarków. spodobał mi sie strasznie Iwc wiec go kupiłem za 60 zł. wydawało mi sie wszystko ok bo zegarek ładny itd. (no możne trochę duży był). po jakims czasie pomyslałem ze moze zobacze w necie co to za marka. Dopiero wtedy doszło do mnie tak własciwie co kupiłem i co nosze.

Przyznam ze stac mnie było wtedy na dobry zegarek ale nigdy sie tym nie interesowałem dlatego kupiłem tego Wc-ka

 

I nie ma co oceniac wszystkich ludzi po tym co noszą, ponieważ nie każdy zna sie na tym co ma i nie musi sie znac! Dla mnie był to tylko zegarek który pokazywał mi godzine, na szczescie to sie zmieniło :)

Jasne,po co kupować złoto, jeśli można kupić taniej tombak, przecież nie musisz na biżuterii się znać......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do korzeni tematu ;-)

 

Przeglad dekli Tag Hajer Karrera i Grande Karrera oraz Monakokko:

 

1222905254_9085.jpg1139425508_8730.jpg1222905263_9115.jpg1222905262_8775.jpg1139415885_8890.jpg

 

 

 

 

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel

 

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel... Ciagle ucze sie taptalka

 

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem specjalnie dla Was taki hiciorek:

 

Kolekcjonerski Tag Heuer Monaco CW2113 BCM!!!

 

...Jestem w jego posiadaniu ponad 10 lat( zakupiony w Niemczech od prywatnej osoby) Zdjęcia w skali makro, żeby było widać faktyczny stan zegarka. Zegarek jest niesamowitą gradką dla kolekcjonerów pięknych zegarków lub chcących zaimponować w towarzystwie.  Licytacja dotyczy samego zegarka....

 

No można zaimponować nawet w tym wątku na forum

 

Aha zapomniałem: zegar zasilany baterią :)

 

 

9_f.jpg

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy poradzcie czy to nie jest przypadkiem jakaś lipa bo cena jakaś taka zdrowo odjechana i coś mi nie pasuję.Zegarek widziałem i wygląda normalnie,pudełko jest i gwarancja z datą sprzedaży ale "strzeżonego Pan Bóg strzeże" i wolę zapytać.

Z góry dzięki

 

http://tablica.pl/oferta/zegarek-tag-heuer-aquaracer-regatta-caliber-s-CID87-ID4BSLf.html#7ed22c07cc


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mi przychodzi do głowy to podejść do jakiegoś zegarmistrza i sprawdzić. Ty jak i On z Warszawy. Żaden chyba problem. Jeśli On nie będzie chciał to powód znany ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym modelem sprawa jest prosta: calibre s to mechanizm nie opłacalny do podrabiania. Wystarczy wcisnąć koronkę i przejść do funkcji chrono, w której wskazówki ustawiają się na godzinę 12-tą (chyba że zegar nie jest wyzerowany po wymianie baterii, ale i to można szybko ustawić). Łatwo w ten sposób sprawdzić działanie wszystkich silników i przekonać się czy w środku siedzi to co powinno. Podrobienie tego mechanizmu nie wchodzi w grę, za duży koszt i zbyt małe zastosowanie - zastosowanie to jedynie linki i aqua 300 oparte na calibre s (chyba jakąś carrerę widziałem na calibre s, ale głowy nie daję).

 

Wycieczka to zegarmistrza może wiele nie dać przynajmniej w temacie bebechów, nie jest to bardzo szeroko znany mechanizm i nie każdy zegarmistrz musiał się z nim spotkać. Co innego oczywiście poziom wykonania tarczy czy wskazówek, ale to gołym okiem widać (jak już się trochę tego naoglądało) i na Taga często wystarczy rzut oka od strony tarczy (oczywiście na żywo, bo zdjęcie może wprowadzić w błąd).

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mechanizmu to masz racje. Nikt go nie podrabia. Chyba. Bo i po co?

 

Link i F1 jeszcze były z tym mechanizmem. Chyba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno były. Jeszcze SLR i Carrera.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się ostatnio nowe podróby Tagów i coraz częściej widzi się je na rękach, "bardzo duże" Grand Carrery, tyle że podróby przegoniły oryginały i mają po 48-50mm, ciekawe czy kiedyś Tag podrobi podróby i zrobi oryginały ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, sądzę że 45 to będzie górna granica, wg mnie 43 mm to już lekkie przegięcie jest niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carrera ktorą miałem jest rozmiarowo idealna. Czyli 41. :)

 

IMO Grand czy nowe Carrery 43mm są za duże. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko zależy od nadgarstka, ale 41-42 mm to największy, przyzwoity rozmiar, przynajmniej jak dla mnie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też uważam, że nowe 1887 są za duże a 41mm carrera pasuje mi jako maksymalny rozmiar. Widziałem day Date 43 mm na nadgarstku 19 cm i była imo za duża.

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-meski-tag-heuer-carrera-automat-i4054931872.html

 

Jestem ciekaw jaką gość miałby minę jakbym faktycznie udał się z tym "tagiem" na weryfikację do zegarmistrza. Gość chyba szybko chce się dorobić. W ofercie ma nawet Crazy Hour od Franka i licytacja zaczyna się od 2.5k :)

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.