Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mat_k

Tag Hajer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. 

Jestem tu nowa, więc za ewentualne wpadki, czy też umieszczenie zapytania w złym wątku przepraszam. 

Będę wdzięczna za udzielenie mi informacji czy odnośnie jednego zegarka. Czy jest szansa by był oryginalny?

IMG_20200812_080618.jpg

IMG_20200812_131255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😄Dziękuję za odpowiedź. Znalazłam go podczas koszenia ogródka. W sumie jakby ktoś zgubił oryginał, to by zerwał trawę do gołej ziemi by go znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Postanowiłem sobie sprawić w końcu automat z prawdziwego zdarzenia i zainteresował mnie model Tag Heuera Carrera Calibre 16.

Znalazłem na Chrono taką oto ofertę: https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-16-chronograph--id15539768.htm

Wygląda dość sensownie, zegarek nowy, wysyłka z Czech, papiery są. Nie mam żadnego doświadczenia z Chrono24, zastanawia mnie trochę fakt, że w Polsce zegarek jest o ok 5k droższy.

 

Czy ktoś z kolegów z większym doświadczeniem i lepszym okiem, mógłby mnie upewnić, że z tą ofertą i sklepem jest wszystko OK?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2020 o 12:32, ogloc napisał:

Cześć,

 

Postanowiłem sobie sprawić w końcu automat z prawdziwego zdarzenia i zainteresował mnie model Tag Heuera Carrera Calibre 16.

Znalazłem na Chrono taką oto ofertę: https://www.chrono24.pl/tagheuer/carrera-calibre-16-chronograph--id15539768.htm

Wygląda dość sensownie, zegarek nowy, wysyłka z Czech, papiery są. Nie mam żadnego doświadczenia z Chrono24, zastanawia mnie trochę fakt, że w Polsce zegarek jest o ok 5k droższy.

 

Czy ktoś z kolegów z większym doświadczeniem i lepszym okiem, mógłby mnie upewnić, że z tą ofertą i sklepem jest wszystko OK?

 

Pozdrawiam,


TAG to jedna z bardziej przeszacowanych cenowo marek, więc taka różnica w cenie nie powinna dziwić. Generalnie nie ma problemu żeby znaleźć cenę niższą o 30% niż w Polsce, a zdarzają się referencje gdzie różnica dochodzi nawet do 40% - mówię oczywiście o nowych egzemplarzach z gwarancją. W tym ogłoszeniu nie napisali nic o gwarancji, napisz do nich pytanie w tej sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michal_Gdy napisał:


TAG to jedna z bardziej przeszacowanych cenowo marek, więc taka różnica w cenie nie powinna dziwić. Generalnie nie ma problemu żeby znaleźć cenę niższą o 30% niż w Polsce, a zdarzają się referencje gdzie różnica dochodzi nawet do 40% - mówię oczywiście o nowych egzemplarzach z gwarancją. W tym ogłoszeniu nie napisali nic o gwarancji, napisz do nich pytanie w tej sprawie. 

 

Hej, dzięki wielkie - napiszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2020 o 07:31, Michal_Gdy napisał:


TAG to jedna z bardziej przeszacowanych cenowo marek, więc taka różnica w cenie nie powinna dziwić. Generalnie nie ma problemu żeby znaleźć cenę niższą o 30% niż w Polsce, a zdarzają się referencje gdzie różnica dochodzi nawet do 40% - mówię oczywiście o nowych egzemplarzach z gwarancją. W tym ogłoszeniu nie napisali nic o gwarancji, napisz do nich pytanie w tej sprawie. 

To nie jest kwestia przesacowania wartości, a marzy polskich dystrybutorów. Wiele razy widziałem w salonach Kruka (zwłaszcza w Galerii Łódzki) przecenione Tagi o 50%. Do dziś pamiętam Taga Carrere na Calibre 36, na bransolecie za niecałe 15 tys. Gdzie takiej ceny na używkach się nie trafia. Polscy dystrybutorzy zawyżają cenę, a że Tagi nie są tak popularne jak Omegi, to i często zdarzają się przeceny lub okazję, zarówno w PL, jak i poza granicami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Łukasz_90 napisał(-a):

Założyłeś temat z tym zegarkiem, na który dostałeś zresztą odpowiedź. Po co zatem jeszcze tutaj go wrzucasz? ;)

Jedna odpowiedź jednak nie wystarczy, bo jeszcze popytałem i 2 opinie wskazują że to oryginał, jedna osoba z kolei twierdzi że nie. Mam nadzieję, że to rozumiesz, chcę rozwiać wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Baldur napisał(-a):

Jedna odpowiedź jednak nie wystarczy, bo jeszcze popytałem i 2 opinie wskazują że to oryginał, jedna osoba z kolei twierdzi że nie. Mam nadzieję, że to rozumiesz, chcę rozwiać wątpliwości.

Jest taka złota zasada, jeśli masz wątpliwości to nie kupuj.

Ewentualnie po zakupie możesz wysłać zegarek do Taga na serwis, tam na 100% rozwieja Twoje watpliwosci(jeśli oczywiście kupisz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zegarsk1 napisał(-a):

Jest taka złota zasada, jeśli masz wątpliwości to nie kupuj.

Ewentualnie po zakupie możesz wysłać zegarek do Taga na serwis, tam na 100% rozwieja Twoje watpliwosci(jeśli oczywiście kupisz)

Dzięki za radę, ale jednak zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy to oryginał?

Nie mogę nigdzie znaleźć takiego modelu, są podobne ale żaden nie ma takiego datownika u góry

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png



spacer.png
 

Edytowane przez macpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli do zegarka jest karta z numerem gwarancyjnym i po wpisaniu go na stronie taga nr seryjny sie zgadza z karta tj oryginal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speszial edyszon for replika łatczes szops :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Daro89 napisał(-a):

Jesli do zegarka jest karta z numerem gwarancyjnym i po wpisaniu go na stronie taga nr seryjny sie zgadza z karta tj oryginal?

Powinno tak być. 

Pokaż go powiemy coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Daro89 napisał(-a):

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png 

 

Zrób jeszcze lepsze foto mechanizmu.

W 2 położeniach balansu.

Wygląda ok. Ale dla pewności:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.