Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mat_k

Tag Hajer

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Daro89 napisał(-a):

 

jeśli możesz powiedz od razu po czym poznac:) dzięki

tak z ciekawości, dlaczego tylko na jednym zdjęciu zasłoniłeś numer seryjny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Daro89 napisał(-a):

spacer.pngspacer.png

 

jeśli możesz powiedz od razu po czym poznac:) dzięki

Jak sprawdziłeś na stronie Taga po numerze z karty i tam jest, to mechanizm też jest ok.

Ale może ktoś jeszcze niech się wypowie.

Nie chciałbym być wyrocznia.

Generalnie bez kompletu dokumentów ja osobiście bym nie kupił.

Masz przykład linku do olx który podałem kilka postów wcześniej. 2 karty, nawet paragon. Pierwotne fotki były inne. Lepiej było widać różnicę. 

Edytowane przez tombla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
image1.jpg&key=9099185fb5c511dc9ccc09791b9cfcb2829fa81a68a1552235de51b22725ebccimage0.jpg&key=d0e9b7dd8f0799f99d324fdc8787793f5a49f8aa562df9f635cd88b26bba357a
 
jeśli możesz powiedz od razu po czym poznac:) dzięki

Co prawda, po numerze nie znalazłem go na stronie TAG-a, ale być może niewłaściwie odczytałem.
Ogólnie detale i mechanizm wyglada ok. Jednak bez papierów i potwierdzenia ze strony TAG-a bym odpuścił.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek kupilem w sklepie, który na stronie tag'a widnieje jako autoryzowany sprzedawca. Jest "podwójne" pudełko i karta gwarancyjna - numery na stronie TAGa widocznie (gwarancja dwa lata od dnia zakupu). Ogólnie wg mnie zegarek wyglądał na oryginał natomiast sklep był zamknięty (pandemia), w dniu odbioru przyjechała siostra właściciela dała zegarek i nara :D. Do tego było to za granicą + cena zegarka była bardzo dobra = chęć rozwiania wątpliwości

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tombla napisał(-a):

Jak sprawdziłeś na stronie Taga po numerze z karty i tam jest, to mechanizm też jest ok.

Ale może ktoś jeszcze niech się wypowie.

Nie chciałbym być wyrocznia.

Generalnie bez kompletu dokumentów ja osobiście bym nie kupił.

Masz przykład linku do olx który podałem kilka postów wcześniej. 2 karty, nawet paragon. Pierwotne fotki były inne. Lepiej było widać różnicę. 

to sąd karty i nieoryginalny zegarek? w ogole wydaje mi sie ze stare karty byly uniwersalne i wypisane recznie, teraz karta jest przypisana do zegarka i tylko sie ja aktywuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ten zegarek ma latek? Generalnie od 4-5 lat większość Tagów trafia do bazy elektronicznej. Wcześniej różnie z tym bywało. Nawet Tag na swoich stronach informuje, że jeżeli zegarka nie ma w bazie to nic jeszcze nie znaczy, a sam zegarek należy zanieść do serwisu Taga lub renomowanego zegarmistrza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zegarek kupilem w sklepie, który na stronie tag'a widnieje jako autoryzowany sprzedawca. Jest "podwójne" pudełko i karta gwarancyjna - numery na stronie TAGa widocznie (gwarancja dwa lata od dnia zakupu). Ogólnie wg mnie zegarek wyglądał na oryginał natomiast sklep był zamknięty (pandemia), w dniu odbioru przyjechała siostra właściciela dała zegarek i nara default_biggrin.png. Do tego było to za granicą + cena zegarka była bardzo dobra = chęć rozwiania wątpliwości
 
 

Autoryzowani sprzedawcy są weryfikowani, wiec to już coś.
Jeśli wszystko się zgadza co do papierów, to skąd wątpliwości?
Moim zdaniem wyglada ok.
Ile ten zegarek ma latek? Generalnie od 4-5 lat większość Tagów trafia do bazy elektronicznej. Wcześniej różnie z tym bywało. Nawet Tag na swoich stronach informuje, że jeżeli zegarka nie ma w bazie to nic jeszcze nie znaczy, a sam zegarek należy zanieść do serwisu Taga lub renomowanego zegarmistrza. 

Z tą bazą danych jest różnie. Czasami nie działa poprawnie.
Dokładnie jak kolega tolor napisał, w razie wątpliwości, można zasięgnąć opinii innego serwisu.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to oszustwo. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, boski napisał(-a):

Zapraszam do przeczytania krótkiego poradnika na co zwrócić uwagę przy zakupie aquaracra z drugiej ręki oraz jak odróżnić fejka:

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/198417-tag-heuer-aquaracer-krótki-poradnik-jak-odróżnić-oryginał-od-fakea/

 

Niestety rynek coraz częściej jest zalewany przez pozornie "dobre" podróby, coraz trudniejsze do odróżnienia na pierwszy rzut oka. Do tego z podrobioną dokumentacją...

Zawsze warto dokładnie obejrzeć zdjęcia producenta i porównać je z danym egzemplarzem - diabeł tkwi w szczegółach. Przykre, że nie można liczyć na pomoc "najlepszych zegarmistrzów w kraju" 😕


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie czy moge prosic o ocene? moje zastrzeżenia budzi tarcza. na stronie taga tarcza jest ryflowana, tutaj gładka i teraz nie wiem czy takie tez wychodziły czy jest to fake

IMG_8110.jpg

IMG_8111.jpg

IMG_8112.jpg

IMG_8113.jpg

IMG_8114.jpg

IMG_8115.jpg

IMG_8118.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wielu zdjęciach WAR201C, jakie znalazłem w sieci, tarcza jest właśnie gładka matowa, natomiast na części zdjęć jest ryflowana. Wygląda, że różne odmiany tego modelu.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, bajtek999 napisał(-a):

 

 

Oryginalny:

 

KWLryKn.png


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.