Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kindybal

A jak , w końcu muszę was pozdrowić.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Pozdrawiam szanownych forumowiczów , zapaleńców-hobbystów !!

Założyłem u Was konto parę miesięcy temu ale dopiero teraz postanowiłem coś napisać będąc wcześniej "anonimowy" .

Po pierwsze: bardzo spodobał mi się wzajemny stosunek do siebie forumowiczów , za to Wam chwała . Nie pisałem wcześniej ,gdyż

nie byłem pewien czy to do końca moja bajka ,a nie tylko słomiany zapał. W końcu dojrzałem ,tzn zrozumiałem ,że też lekko "zwariowałem" .

Teraz coś o sobie jestem Arek pochodzę z Nysy . Mieszkałem 5 lat w Krakowie. Mam różne zainteresowania ,pierwszy "konkretny" zegarek

"tylko" seiko zakupiłem w Pewexie w 1985 lub 6 roku . Moje możliwości zakupowe zegarków są ograniczone tylko moim ,subiektywnym rozsądkiem .

Na dzień dzisiejszy nazbierałem 4 szuki , nie licząc tego z 1986 roku .Tak więc tyle celem przedstawienia , gdy będzie to zbyt ogólne do dopiszę jeśli

mój temat kogoś zainteresuje.


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :rolleyes:

Witam . Cieszę się ,że ktoś mnie zauważył tak szybko . Dzięki .


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Tylko cztery.... Nie przejmuj sie , przyjdzie czas na nastepne, nawet nie zorientujesz sie kiedy :rolleyes:


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Arek, witaj w naszych skromnych progach :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Tylko cztery.... Nie przejmuj sie , przyjdzie czas na nastepne, nawet nie zorientujesz sie kiedy :rolleyes:

Problem nie w tym ,że można mieć więcej sztuk ,tylko kiedy je wszystkie nosić :) .

Myślę ,że trzeba dokonywać zmian w miarę dojrzewania czy też ewoluującego gustu.


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Arek, witaj w naszych skromnych progach :)

Witaj Michał , nie liczyłem ,że Ty tu zaglądasz (na nowych chorych :lol: ) i będziesz miał czas oraz chęć napisać parę wyrazów.Dzięki za przywitanie !

"Skromne progi " hymm :lol: fajnie powiedziane , tylko na forum miłośników biżuterii z diamentami mogło by zabrzmieć skromniej :rolleyes: .

Oglądam co jakiś czas i podziwiam Twoją kolekcję oraz nowe zakupy - imponujące !.


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

baw się dobrze na naszym Forum!

I pamiętaj... pomagamy przekroczyć budżet ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.