Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Ciśnieniowy ekspres do kawy

Rekomendowane odpowiedzi

Parę miesięcy. Nie mam zastrzeżeń oprócz częstego czyszczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zepsuł mi się Krups intuition, której kupiłem kilka miesięcy temu. Nie spienia mleka i nie grzeje wody. Kawę robi. Jakież było moje zdziwienie kiedy w serwisie mi powiedzieli że nie mam gwarancji bo faktura zakupu na firmę. To nie ma gwarancji. Nie ma znaczenia że na biuro i robi 2 kawy dziennie. Także uważajcie szanowni państwo. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 19:02, PatLove napisał(-a):


Odnośnie Jury tez już to słyszałem ale tak szczerze-czy Siemens, po przejęciu przez Bosch’a, to nadal ten sam Siemens?

 

 

Jakim przejęciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Właśnie zepsuł mi się Krups intuition, której kupiłem kilka miesięcy temu. Nie spienia mleka i nie grzeje wody. Kawę robi. Jakież było moje zdziwienie kiedy w serwisie mi powiedzieli że nie mam gwarancji bo faktura zakupu na firmę. To nie ma gwarancji. Nie ma znaczenia że na biuro i robi 2 kawy dziennie. Także uważajcie szanowni państwo. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Ekspres wie, że kawa to kawa. Więc po co komu mleko? A w sprawie gwarancji trzeba iść do sądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Właśnie zepsuł mi się Krups intuition, której kupiłem kilka miesięcy temu. Nie spienia mleka i nie grzeje wody. Kawę robi. Jakież było moje zdziwienie kiedy w serwisie mi powiedzieli że nie mam gwarancji bo faktura zakupu na firmę. To nie ma gwarancji. Nie ma znaczenia że na biuro i robi 2 kawy dziennie. Także uważajcie szanowni państwo. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Gwarancja obowiązuje. Spokojnej walki życzę! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby się to musiało w sądzie skończyć, na razie czekam na reakcję Krupsa, bo serwis to serwis. Już nie takie rzeczy widziałem i dało się. Kuriozalna sytuacja. Swoją drogą sprzedawca mógłby mówić takie rzeczy, no ale on nie od tego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj warunki gwarancji tam jest wszystko opisane , też jaka jest gwarancja gdy kupujesz na firmę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik praw konsumenta. Firmy od razu inaczej rozmawiają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzecznik praw konsumenta. Firmy od razu inaczej rozmawiają. 

Jak kupił na firmę to raczej rzecznik praw przedsiębiorcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał, ale rzecznik 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iko napisał(-a):

Początki BSH sięgają 1967... BS to BoschSiemens:)

https://pl.wikipedia.org/wiki/BSH_Hausgeräte

 

No właśnie. To żadne przejęcie tylko joint venture zawiązana ponad pół wieku temu ;) Wiele modeli sprzętu AGD, jak nie wszystkie to bliźniaki z innym logo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ekspres kolbowy polecilibyście tak do... 500pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zainwestował w młynek, przelew i kawiarkę;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolbowy pojedynczy DeLonghi + młynek żarnowy( też DeLonghi).. dla mnie wystarcza...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
Godzinę temu, mkl1 napisał(-a):

Podobny wygląd ma "lidlowy" a te lidlowe nawet wytrzymale są...

Widocznie wyprodukowany w tej samej fabryce w Chinach z kompresorem, który jest wykorzystywany jeszcze w 7. innych modelach i markach od klasy podstawowej po premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolbowy do 500 zł... sam przerobiłem swego czasu kilka, w tym lidlowy i muszę powiedzieć, że dobry french Press plus dobry młynek i ewentualnie spieniacz to lepszy zestaw. Jednak jeżeli już musi być ekspres to szukaj taki ze spora mocą, 15 bar ok, ale 850 W to trochę mało, powoli się będzie nagrzewal, a to ma spore znaczenie, bo w trakcie robienia kawy, temperatura zaparzacza leci w dół. 

Ps. jak chcesz używać spieniacza często to musisz mieć świadomość, że ten ekspress pochodzi maks 2 lata,na więcej nie licz, nawet jak będziesz na niego chuchał, odkamienial, plukal itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, spieniacz to raczej nie byłby używany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 15.02.2022 o 12:34, Adi napisał(-a):

 

Jakim przejęciu?

 

Takim, że kiedyś po mimo, że był to jeden koncern to Bosch był Bosch, a Siemens był Siemens. Urządzenia miały wspólne niektóre podzespoły ale były różnymi produktami. W tym momencie Siemens to już tylko Bosch z innym znaczkiem i 30% wyższą ceną. A Bosch, to już też nie ten sam Bosch. W dodatku jeżeli chodzi o duże AGD Siemens w ogóle zrezygnował z linii produktów dedykowanych architektom i studiom mebli kuchennych, które były niedostępne w elektromarketach i zostawił linię IQ700 jako najwyższą. Byłem partnerem handlowym Siemensa, już nie jestem...

 

A jeśli chodzi o ekspresy i ktoś chce Jurę, to zapraszam. Jestem ich oficjalnym partnerem handlowym.

Edytowane przez PatLove

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kwestionuje, że urządzenia się być może różniły a teraz się nie różnią,  choć miałem dawno temu pralkę Siemens rodzice Bosch i były identyczne poza obrandowaniem. Nie wiem o jakim „kiedyś” myślisz ale ja o jakimś 20 lat temu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, były urządzenia tożsame ale były również zuepłnie różne modele, teraz urządzenia są dokładnie takie same poza znaczkiem i ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Globalizacja. Taki świat teraz jest. Jak kupowałem kserokopiarkę to mialem ofertę 2 marek. Jedna premium druga normalna. Taki sam model, ale różnica w cenie sporą. Wziąłem tańszą. W pudełku były naklejki z nazwami firm obu do wyboru. Czyli w sumie producent sprzedaje to samo za różne pieniądze a nazwę firmy wybiererasz po otwarciu pudła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.